Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

meni je br od pocetnih 200 pre 2 nedelje dosao do ~550e (uz bonus i rb naravno), ocistio sam pola bonusa, a pokusacu i sto vise druge polovine, ako ne i celu, a kad to odradim povuci cu pare i krenuti u ciscenje onih soba na pokersavvy-u...na nl20 necu jos preci jer je sad main plan sto veci volume i ciscenje svih ovih bonusa + rb, a nl20 tek kad zaista beatujem nl10...ne bunim se trenutno :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

hvala drugari <3

inache, jedva sam ushao na taj turnir, dosao sam sa namerom misleci da je turnir od 1000, a imao sam kod sebe 50e i gazda me nagovarao dobrih 5 minuta i pristadoh...

pa pricaj neke hajlajte,kome si se ruzno kupio i u kojoj fazi turnira? :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa nisam bash mnogo zapazio, al odprilike cu reci kako je tekla situacija :)

svako ima po 10 000 cipova i krece se sa 10/20, sa podizanjem blajnda na 15-20 min. Prvih sat vremena me bas nije htelo i stegao sam se i pao sam do 7500... kasnije sam dobio par finih ruku sa lepim kartama i izbacio potom jednog igraca sa rucnim parom vs AK , meni na flopu set, njemu kec i on rejz, ja rezem on all in i gg :D

kasnije u dubljoj fazi sam stacionirao i cekao lepe karte i igralo se cvrsce...retko se plati malo jaci rejz

i na finalnom stolu sam bio na sredini po broju cipova i bas me nisu htele karte, a blajndovi idu i idu... i tu sam se lepo kupio sa JQ , flop 10 10 K, ja check, on rejz, ja call izlazi 9, on all in ja placam, naravno on set i povecao sam stek lepo...

kasnije kada nas je ostalo troje, ja sav srecan ne mogu da verujem da sam usao u nagrade jbt, trece mesto 21k, i tu sam bio ubedljivo sa najmanje cipova tipa ja 50 000, ovi po 150 000 odnosno 200 000 i tada sam se totalno opustio reko bole me cose igram svoju igru kako znam pa sta bude :D

i tu na svaki moj call oni rezu, ja pizdim... hocu da me oteraju... i dolaze meni sedmice, reze ovaj sa 150 000 i ja all in, on placa sa sesticama... FLOP : A 2 5 turn 6 river 7 :tf: :tf: ja u havariji :D i onda se vodila lepo borba... kasnije chip leader izbaci ovog i ostanemo hands up u odnosu 2:1 za njega... i tu me mlatio prvih 10 minuta, sa rejzovima ovo ono, dok nisam poceo i ja da 'divljam' ne znam dalje kako je tacno islo ali predjem u vodjstvo i on mi ide all in sa K10 ja A10 i platim ga i na haj kard uzmem :D bole me cose, brzo taksi zovi i kuci :D nikad lepsa noc :D

cak sam dobio neke bodove i konkurisem za neki novogodisnji turnir gde je nagradni fond 500 000din, trenutno na tebeli sam oko 40. mesta, prvih 20 direktno, a od 20-70. mesta se bore za 10 mesta koje vode na taj turnir :)

malko sam vam docarao, koliko sam mogao :D:D

Link to comment
Share on other sites

kasnije u dubljoj fazi sam stacionirao i cekao lepe karte i igralo se cvrsce...retko se plati malo jaci rejz

To, izgleda, više nije onaj isti PokerFace :)

i na finalnom stolu sam bio na sredini po broju cipova i bas me nisu htele karte, a blajndovi idu i idu... i tu sam se lepo kupio sa JQ , flop 10 10 K, ja check, on rejz, ja call izlazi 9, on all in ja placam, naravno on set i povecao sam stek lepo...

MIsliš triling? :tf:

GG u svakom slučaju :)

Edited by Vitjsa
Link to comment
Share on other sites

46599545.jpg

^stats od kad koristim hem (od pre par dana), nisu dolari nego evri inace...prekosutra rakeback ~130e ^_^

veceras +50e, ev na 80e....sigh na bad beatove, bukvalno sam iz tri ruke pokupio profit...vise je nego dobro ispalo naravno, ali asm potpuno izgubio emocije cini mi se :)

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

pa kad stigne rakeback, bankroll ce mi biti ~520e, tako da planiram da igram jos nekih ~10k ruku mozda, cisto da utvrdim da sam potpuno stabilan :) a nisam ni siguran koliko cu moci da igram narednih par nedelja jer pocinju kolokvijumi, a ja sam ove tri nedelje etf-a progrindao :D

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

11000 ruku odigram za dan 2dana :)

kada budes odigrao milion ruku ili priblizno na vecim blajndovima koji ce da ti uticu na BR onda mozes da kazes da si izgubio emocije, ovako to ti je mini swing sa tih 2-3 BI koliko te je prodalo :) pozvoz

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

11000 ruku odigram za dan 2dana :)

kada budes odigrao milion ruku ili priblizno na vecim blajndovima koji ce da ti uticu na BR onda mozes da kazes da si izgubio emocije, ovako to ti je mini swing sa tih 2-3 BI koliko te je prodalo :) pozvoz

pa sempl sa nl10 je dosta veci, kao sto rekoh, to je statistika za ovih par dana od kada je reinstaliran hem...ovih 11k ruku sam odigrao za 3 dana...

inace, ti imas roll za te vece blajndove, tako da je uticaj jednog downswinga podjednak i na moj i tvoj bankroll (u stvari ti verovatno imas mnogo vise bi od mene jer ja igram microe), to sto u tvom slucaju iznosi nekoliko hiljada dolara a kod mene ~100e, to je druga stvar...ako ja planiram da igram poker ozbiljnije, ja sigurno necu posmatrati downswing od ~6-7bi=70e u fazonu 'ma, 70e, nisu to neke pare', jer takvo razmisljanje sigurno ne vodi nikakvom uspehu :) tako da, to sto se mnogo manje nerviram i sto mogu A igru da odrzim dosta duze je velika stvar za mene

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Fato jel si se ti pridigao iz onog downswinga?

e tek sad videh da si pitao. imao sam 2 odlicna meseca zaradio puno para, i kako je novi mesec poceo tako sam se strovalio... juce sam na ~150 ruku izgubio 330e, 100e QQ vs AK, 100e AK vs QQ, 100e KK vs AA, i 30e JJ vs AK... sve pre flopa u 15min, isntant sam ugasio sajt i komp i istrcao napolje koliko sam bio nervozan.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

juce ispao pred finalni u poker facu... nas 6, ja fazon 5. po broju cipova i ja BB niko nista ne dira do dealera koji vuce all in, SB baca ja placam sa QJ, on Q9, A108 7 6 :tf:

on mi kaze da sam nerezeonski platio, a fazon imao sam cipova za 6 blinda, a nemam sta da cekam...

danas cu opet d'idem

inache za one koji su igrali u Meridianu, od petka ponovo pocinje da radi na lokaciji Kondina 20.

Link to comment
Share on other sites

ok ti je tu call ako imas 6 blajndova,u vecini slucajeva bices 60-40,sto i nije toliko strasno jer mozes da autflopujes dosta ruku...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

naravno,a zanimljivo je kako to mnogim likovima daje opravdanje kad gurnu i ti ih dobro callujes sa rukom srednje jachine,i na kraju te pobede i objasnjavaju ti kako je to LOS CALL :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...