Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Secate se da sam pricao da imam 600$ ali da idem postepeno jer tek prelazim na 6max cash? E pa, tako ja gledam moj BR i limite i posto nisam mogao da igram "normalno" na NL4 sa 150 buyina, resim ja da cahoutujem vecinu (zapravo pre toga sam igrao nekoliko velikih turnira, buyinovi 30-50$, cak i mincashovao u jednom, sve u svemu bilo je tu oko 450$ na kraju), kupim HEM, ostavim pare za tabjeninja party kad izadje, narucim par stvari iz PS prodavnice i ostavim sebi 100$ (25 BI) za NL4. Tako da krecem od pocetka. Za 3 dana malo ozbiljnije igre imam 130.

E sad, u inat dinu :D cu sa 15 BI da predjem na NL10. Tj, necu da predjem nego da probam, sa 3BI na 2 stola, pa sta bude. Ako padnem na 120, vracam se na NL4, ako "probijem" dodavacu stolove postepeno. Eto, znam da vas zanima.

E da, narucio sam i chipset sa PS-a, pa kad stigne (kapiram 6 meseci :( ) mozemo da odigramo neki rur cash game. Mozemo i pre, ako neko ima chipove i gajbu?

Link to comment
Share on other sites

Super je sve to, ja samo pratim skolske BI 30 BI za kes, 50 Bi za turnire.

Drago mi je da vam svima tako dobro ide. Ja igram na ps-u SnG sada sam presao na 7$ one table. Ne volim da igram vise stolova jer mi igra onda postaje cista mehanika.

ne igram cesto mozda jedan do dva turnira na dan. Ako neko igra SnG na ps-u neka se javi. Poz.

Link to comment
Share on other sites

imam ja do jaja chipove,imam i dvoriste,imam i ogromni sto,mozemo da se dogovorimo nekad!A imace i mendzi uskoro praznu gajbu:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

finalni sto je 9. novembra

apsolutno nepoznati igraci, i cini mi se jako nezanimljiv turnir, sto se tice poznatijih igraca

znam da je igrao jedan srbin, lik koji zivi u kanadi valjda, nisam video jos nekog

to je taj sto je svracao ranije u pokerfejs. Igrao sam par puta protiv njega. Dobar je igrac, Vlada Kanada ga zovu :D

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

da da,vase je samo da se dogovorite ko ce da bude rostilj majstor,i da donesete pivo i meso:)Moje je ostalo:)Sto se mene tiche,mozemo vec sledeceg vikenda.Im dead serious:)I da se dogovorimo oko ufura na turnire,ja predlazem 50 evra,neograniceno rebuya u prvih sat vremena :tf:

ubaci se bjela:)

ma ne moramo cash,mozemo turnire po 200 kinti,kontam da je to najbolja zabava,a da ne bude mrtvih hahaahah:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa kod turnira su problemi sledeci:

-Moraju da se mere nivoi blajndova (vreme).

-Neko ce da ispadne pa da se smara i da smara ostale koji su jos u turniru.

i jos par tehnickih gluposti, tipa nivoi blajndova, povecavanje vrednosti chipova itd.

Kod cg nema ni jednog od tih problema, ali moze da bude skuplje. Mada, mozemo mi da igramo i 2-5 dinara sa 500-1k din ulazom, ionako su pare nebitne. A za prvi put mozemo da igramo i para bez, cisto radi rostilja/piva :D

Vitjsa, sta ti to vozis pa moze 5 ljudi da stane kod tebe? :D

Link to comment
Share on other sites

ja imam lap hvala bogu,naci cu i krekovan tournament director ako treba,a ako neko ispadne sigurno mu nece biti dosadno,jer ce moci da igra hu sa jos nekim nesretnikom,a i nije da ce da nam bude dosadno sa pivom i rostiljom:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jedva cekam da ocistim ovaj bonus i da brisem sa pp-a...igra je apsolutno nenormalna...na stranu to sto od 3, 4 ujutru profil igraca bude potpuno drugaciji, milijardu fisheva za razliku od vecernjih sati po nasem vremenu kada je sve grinder do grindera...sesije su mi tipa -20$ pa -40$ pa +80$ itd..ne mogu jednostavno normalno da igram, vec ili sam potpuno card dead (nisam verovao koliko neko card dead moze da bude igrajuci 6 stolova u isto vreme) ili me poliva kao ludog...rollercoaster ride sto bi rekli...downswing me poprilicno isfrustrira :)...mada nije ni cudo kad odigram 3k ruku za dan...

trenutni br mi je 270$...ostalo mi je jos 105$ bonusa koje cu pokusati do 1. da ocistim kada idem na more, pa ako full tilt u medjuvremenu stane na noge, prebacujem sve tamo, cistim bonus + rakeback i boli me patka pa mogu i break even da budem

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

jel zna neko neki dobar depozit bonus za stars?povukao sam neku lovu na moneybookers i sad hocu da uplatim na stars,prvi put radim uplatu tamo,pa bih da zabodem taj neki rakeback ili sta vec,iskreno slabo poznajem tu oblast...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nisu ni te "stellar" nagrade lose...mislim da bih sad uz 6table nl10 mogao da skinem jednu dnevno...davno je bilo, mislim da bi tako otprilike islo, a mozda sam se i istripovao...sto mu dodje slicno rakebacku...

e da, jel zainteresovan neko mozda da kupi party poker cipove, 300 komada...nisam siguran sta cu raditi sa poenima, pa ako neko mozda hoce mozemo da iskombinujemo...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...