Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

ne znam da li su me zajebali ili ne, lik koji je imao 10k manje cipova od mene (mizerno) se slozio, tako da nisam hteo da se bananisem.

ionako nisam neki pro igrac, ovo mi je prvi lajv poker turnir posle godinu dana, ne racunajuci ono sto sam igrao pre mesec dana u cro. nemam neko iskustvo tako da mi je ovo itekako znaci.

ako je takvo pravilo, nepisano, znacu za sledeci put ako dodjem u takvu situaciju, na greskama se uci... svakim danom si sve iskusniji i iskusniji.

poz!

Link to comment
Share on other sites

Ne... Matoree :) Prvi put si dosaho u situaciju da delish i podelio si. To je to. Sledetji put idesh da osvojish turnir. Znachi ako opet dodjesh do poslednja tri nemoj da chopujesh. Pokushaj da napravish josh bolji rezultat.

edit: To shto ste splitovali na 3 dela isto nije loshe. Pazi... Svaki split je dogovor izmedju igracha. Ako ste se tako dogovorili i to je kul. Ti jesi imao najvishe chipova, ali to ne znachi da ne bi ispao tretji ;)

Edited by Vitjsa
Link to comment
Share on other sites

Svaki put kad odem na live ukapiram kolko neznam i kolko jos treba da igram (prokockam) da bi naucio. A isto tako svaki put kad odem na live sve mi se vise i vise ide ponovo , to nevalja :P Evo sad sam dosao sa turnira u pokerfejsu. Bila je rofl situacija. Ostalo nas 6. najslabiji lik 20k najaci 40k chipova, blindovi vec 3500/7000 + ante. Samo se balansovalo od jednog do drugog niko da ispadne.Smorili se i splitovali smo po 14k (buyin je bio 2k) Izasao sam u plusu ovog puta ali sam se smorio jer se mnogo stekam za chipove i na final tableu spamujem all in na dobre karte da bi ukro blindove i ante jer nista drugo neznam :S

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ne idem cesto na taj turnir u fejsu posto nisam iz bg ali kolko sam skontao imas 3 puta nedeljno turnire.

Sredom i petkom je buy in 1k , unlimited rebuy prvih 1h, pocinje se sa 3k chipova i imas pravo na jedan addon tokom prve pauze . Addon je 1k a dobijes 4k chipova. Bude oko 50tak ljudi . Prize pool je oko 80-90k mozda malo vise i dele ga 5-6 ljudi.

Nedeljom je turnir gde je sve isto samo za 2k din i rebuy nije unlimited nego imas samo jedan. I bude negde oko 30tak ljudi. Prize pool bude slican samo sto se deli na 4 coveka. Mi smo kao sto rekoh sinoc split na 6 delova jer je smorilo niko nije mogao da ispadne.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...