Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

ja zavrsio treci na turniru, cola i neki lik podelili prvo...bila samo dva stola, podelili su po 17500, ja uzeo 8500...

kad smo nas trojica ostali, na 1000/2000 ja imam stek oko 55, bb treci lik sa oko 50...otvaram do 5500 sa Q9hh, on calluje; otvara se flop 455hh, ja cbetujem 6500, on raisuje do 16500, ja igram all in, on calluje sa random 67...turn 3, river 3...smorio sam se bas

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

pitanje oko poket tracker 3 - obicno mi statistike igraci nisu pored samo igraca nego pomerene za tipa 1,2,3....ne znam da li sam jasan:) ako je recimo UTG 1 igrac statistika za njega se recimo nalazi iznad UTG3. (pa za UTG2 iznad UTG4 ....)

jel ima neko resenje?ili mora rucno da ispremestam?:)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Meni na PT4 radilo ok, bez prefered seat position, to mi se desavalo kada za stolom kliknem "seat here" na neku drugu poziciju i onda kada me tamo prebaci HUD mi se sjebe totalno, tako da probaj da vratis sve na default i u poker klijentu i u PT. Dok mi je na hemu drugacije, kada stavim prefered seat sve mi se sjebe, a ako to ne pipam ok mi je statistika.

Link to comment
Share on other sites

posto se ekipa sa Malte ne javlja,eto ja da vam prenesem sta radi bagra u pauzi izmedju prskanja moetom i karanja kurvi

Aca je definitivno pobednik Malte posto je na dve sesije kesha iznabadao 3k jura,pa je na turniru bio 11ti za jos 2200 jura,nazalost,prvo je izgubio veliki flip sa ak, a onda su njegove sestice uletele u kraljeve.

moj verni saborac Boki je popusio vaginu,bio nesto malo dobar na keshu,ali videcemo da li ce veceras zasijati kao sto ume

moj drugi ortak i komsija,kojeg bih posebno istakao ovom prilikom,zavrsio je kao 19ti,i to je debitovao na ino sceni,inkasirao je "skromnih" 1300 jura,celog dana je bio medju liderima,ali je na kraju izgubio jedan veliki pot sa devetkama, a potom je gurnuo sa kj,dobio je call od 10ki,turn je doneo kralja,ali river cetvrtog herca za eliminaciju i suze u ocima svih prisutnih.Njegov podvig posebno dobija na znacaju kada se zna da je na Maltu stigao preko frirola.

Na finalnom stolu,koji je danas,imamo predstavnika,ako se ne varam Bojan ili Boris Luksa.

Takodje,Srbi su izdominirali side eventom posto je Nikola Toncic aka Dzibuti zabo side event za 2k jura,drugi je bio Nenad Stamenkovic poznatiji masi kao Magic Trick,a u lovu su usli valjda Luksa i Loncar(Loncar usao i na glavnom turniru u lovu)

sve u svemu,koliko sam cuo,Malta je fish paradise,svi nasi su uzeli lovu na keshu i isplatili put mahom:)Ja sam naravno istrunuo zbog posla i one usrane utakmice,umesto da guram sebi moet u bulju dok mi kraljice noci puse

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

na holdemu podesis seats position, udjes na sto podesis statistike desni klik na ikonicu i "save positions" ako ti nesto znaci mozda je slicno i na pt3 nisam ga nikad koristio btw...

 

da.resio sam hvala:)

 

 

----------------------------

 

 

ps.gde igrate inace a da moze da se koristi PT?(na onim italijanima ne moze)

 

igram sada na paddypower-u, ali mi se cini da i na najnizim stolovina(1/2centa) kesh ima previse dobrih igraca.  Redovno su na slolovima sa 10 mesta bar 6-7 dobrih igraca (gledajuci PT statistiku).A nekad i svih 10:)..

 

 

 

 

 

ps.cestitke za nase igrace na malti:)

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Zar opet?

Lik je odigrao tako da sam morao da probam :) evo akcije

Ja open AJ, 3 call

Flop T87ssc

Sb check

Ja bet sa utg

Fold

Fold

Sb call

Turn Tc

Sb donk

Ja raise

Sb call

River x

Sb donk

Ja all in

Sb call i otvara QT

I shvatam koliko je to nepotrebno, ali ovakav play...

I da, sedim u lobbyju hotela i pijem cedjenu dok ne krene turnir. Malo sam se odmorio posto prethodna 2 dana nisam spavao :) i nadam se da mogu da ponovim comeback sa malte :)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...