Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

nisi mentol, to su SNGovi na starsu... pre svake partije vrti kao rulet za koji ces nagradni fond igrati. lupam sad, ali npr. kad uletis 30$ imas 1:100 da ces igrati za 100$, 1:1000 da ces igrati za 1000$, 1:10000 za $10k ili 1:100000 za $100k.. nisu ti odnosi, ali je to taj princip

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

upalim ozbiljne turnire i turbincinu od 27 centaca da lecim frustracije... i na bigu sam bas bas deep... 

chipleader maltretira sto... range 75%... jedan call... ja branim BB 95s (branim bb bas cesto kada je tu ante... kada sam preko 25bb... kada ima makar jedan call... zatvaram akciju i vidim jebeni flop... to radim stalno, a sa 95s mogu da flopuje i boju i kentu, ako nista drugo... :D )... on 60bb ja 45bb treci 35bb... flop 953 dva pika... check/ originalni check... treci overbet  shove... ja reshove stavljam ga u kategoriju "ja sam retard koji ne zna da igra postflop i dosta mi je 8bb iz ove ruke"... stavim ga na A9/T9/89... lik okrene 88 i naravno obori me na riveru... 

i sve standardno padam... flipove, dominating... izlaze runner runneri... splitujem AA na AK... gubim AA od AKo... meni izadje nuts boja liku straight flush do kralja... bas paklena sesija... 

a na turbini se izivljavam i na pravdi boga zavrsim prvi sa 94% showdown-a (final table sam izdominirao... tu se secem i bas sam ponosan kako sam ga odigrao... usao kao 8/9 bio duplo ispod avg-a)... i sada ne znam da li da se radujem ili da olupam kompjuter... 

da zaboravih biga...kuliram i i tripujem da cu osvojiti... makar se cupao sa dva blinda... sledeca ruka koju sam odigrao je AKs sa 10bb i zovem all in vs JJ... a bio sam u fazonu... sve je ok... prolazim flip i cekam do sudnjega dana da gurnem chipove kada sam favorit... dokopacu se finalnog stola... helmuth je jak u meni... :D

padnem jbg... :D

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

kad je prešao na ozbiljnu mašinu da igra sa nje poker, nije ni čudo :tf:

Bravo Grujane!

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Vise ne rade domace kartice nigde, nazalost. Zvao sam Intesu, kaze mi podrska od pre 3-4 dana stupilona snagu da blokiraju transakcije koje imaju "gambling code" u opisu. Medjutim ne radi mi ni "normalna" (non gambling) uplata na Skrill. Intesa internet kartica, radila bez problema godinama unazad. What do? Kako se vi snalazite sada za uplate?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Vlado poslusaj Acu, mislim da je winamax najbolji izbor, los ali ogroman field i low stakes turniri sa do jaja fondovima, plus je softver vrhunski. Kad bih igrao mtt, igrao bih tamo dok ne umrem. Jedino sto ces se malo smoriti dok namestis sve oko racuna posto oni imaju isplatu iskljucivo na devizni racun, tako da ti je poterban devizni racun, pa da im saljes instrukcije za priliv novca iz inostranstva i to je to.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

 

pa jebote, da li su bolesni sa ovim konceptom jackpota. pa brate ako usere toliko likove da zabodu 250k E, pa daj ono 50k drugom, 25k trecem ili slicno. ili im daj po 25k, a prvi ce svakako pamtiti dan kad je zaboo 200k na 25e spinu :) a ne da dovedes nekog do samuoubistva, ili da bar sanja taj turnir do kraja zivota ono :)))

 

edit: a grujo, tek sad sam video ovo da si mi napisao :D preveliko mi cimanje, kad kazem kezual, bas mislim kezual :) ono, odigram iz sprdnje big 33, 27 ili nesto jednom dvaput nedeljno, ali to mi je tek retardirano. bas sam pitao acu oko ovih lajv turnira petkom/subotom/nedeljom u grandu, ako vec igram iz hobija, onda neka to bude bar ceo poker trip koji volim :)

edit2: pogresio sam, nisam video da je ovaj rus bas zaboo 250k, a da su drugi i treci dobili po 25k, to je ok onda :) svakako ludnica potpuna od koncepta :))

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

pratite finalni sto wsopa?

nguyen jebeno demolira ove nitove :) ne mora nikad da repuje apsolutno nista, namirise ih i betuje im i sve mu bacaju :) bio bi potpuni car da onda kao potpuni cip lider ne open folduje 109s dva puta 4 handed u poziciji :))))) pa koji kurac... a lagano se koluje 3bet 95ss van pozicije bvb :))

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

kako brat buca, prosto milina ga gledati

kako god da se zavrsi, Nguyen i Kassouf su likovi zbog kojih se poker i popularizuje toliko, a ne zbog zrikavih nitova

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

definitivno. kassouf mi je bio sjajan, ali je ipak presao bio liniju, mi to cak nismo mogli ni da vidimo lepo, ali imao je prosecnih ~30 sekundi za preflop odluku, sto je previse previse je.

inace, navijao sam da u top3 budu nguyen, ruzicka i ruen (?). u sustini ne znam da li sad vise navijam da osvoji nguyen ili da ne osvoji vayo. retko, retko antipatican lik.

 

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...