Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Ne razumem se previse, ali NLHE na starsima nikako mikro limite, mozes da nadjes bolji rakeback i mnogo bolji field gde god drugo. Kazu da je 888 ok... Sto se Omahe tice, samo na starsima ima dovoljno igre, ako neces da mixujes sajtove. micro limit PLO je generalno svuda soft.

Link to comment
Share on other sites

Nigde neces naci ultimativno resenje tako da moras da se prilagodis svom ritmu...ako hoces da igras nocu na zabarima nema trefika dovoljno, ali onda definitivno idi na pacific (luckyace, lotos, 888). E sad tu nemas rb, maksimalno sest tabli, ali izuzetno soft field (laksi je nego na zabarima veruj mi)...s obzirom da si ti micro igrac, ja ne bih odustajao od hive mreze, tako da otvori acc na terminalu pored pwina, nadji agenta koji ce da ti da rb, i kombinuj ta dva sajta...ako si microlimit igrac, moras realno da zasnivas pocetak na rejkbeku, tako da nemoj da se tripujes da ides da se kalis na starsima, jer dobrih regova ima svuda, i lako mozes da napredujes na svakom sajtu ako se dovoljno posvetis...moj savet ti je da ubacis adriju i terminal pored pwina, eventualno lucky ace, i da baziras igru na dobrom table selectionu i solidnom rejkbeku...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Hvala drugari... na mobu sam... videcu posle sve lepo... unibet nije los, kada izlevelujes... (samo sto sam ja zbog rl sranja imao veliki withdraw i nisam mogao da radim na bankroll-u) a i realno 6 stolova mi je max na kome mogu da pratim igrace... posto se ne mogu koristiti dodatni programi... ili 4 omahe...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam dokle kasno u noc igras ali na zabarima je ziva igra sada do negde 2, pola 3 a bice sve jaca jer krece zima i sve je vise ljudi na mrezi, to jest randoma koji su resili da se prosipaju. Za omahu nigde neces naci dobar field sem na starsu. Sto se tice igre u bilo koje doba dana, 888 je najlaksi micro koji trenutno postoji verovatno ali nema rb-a i to sa 6 stolova je isto sranje 

Link to comment
Share on other sites

Kod mene u kazinu lepo napredujem od sedam odigranih turnira u zadnjih 13 dana, uzeo sam 4 prva mesta i 1 drugo, na jednom turniru izgubim AK vs QK preflop, a na drugom sto sam ispao, iznervirao sam se zbog tri italijana za stolom koji nisu znali pravila, pa se tokom trajanja jednog blajnda igralo 4 ruke. Znam znam, sve znam....

Ali online ne mogu da se sastavim, doduse online igram bez br-a sve i svasta. Ali tolika kolicina usera online je neverovatna. Dodjem final table od 800 igraca, nabodem dva para na flopu, identican stek placa flushdraw all in i slicno.

Edited by biss
Link to comment
Share on other sites

Gnev.

 

11 ljudi ostalo, ja KQ hearts button, 800-1600 blajndovi. 2 limpa, ja raise do 7900. Dva calla. J 7 2, dva pika. Check, check. Ja All in sa 40k chipova, reprezentujem over pair, jedan fold i placa me baba sa A6 u piku koja ima 60k chipova. Ja nevera. Pitam je placas all in sa flush drawom, i ona najopustenije zasto da ne. Hteo sam da je iznabadam glavom.

Link to comment
Share on other sites

I ja bih te platio. Doduse ja ne bih limpovao, ali bih te na tom bordu platio.

ja sam bas los... generalno... mislim, beba sam... ali gledam karvera... dobro objasnjava... za nubove je kristalno jasan... i dosao sam do istog zakljucka... baba ima suited keca i chip leader je... a realno je mnogo mnogo bolje da je ona shavnula na flopu, nego zvala all in... (iako je u ovom slucaju ispalo bolje po nju)... 

Link to comment
Share on other sites

jebeno sjajan tekst... slazem se gotovo sa svime... s tim sto cu ja jebati pensoze u sahu... kose nemam, sa tim sam se pomirio... ali plasim se za nadbubreznu zlezdu... a kad god udjem u igraonicu i upalim poker, sjati se brdo ljudi... i onda idu komentari tipa: klikce misem i uzima lovu... (pritom igram micro micro limite... do 0.05/0.10, zamisljam njihov film u glavi da sam na 1/2 npr)... a ja sam u paklu... jedan jedini put sam igrao live i bukvalno sam se tresao kao prut (valjda su me ljudi zato placali dok drzim nuts sa jednom kartom)... takvu vrstu adrenalina nikada nisam osetio (u zivotu nisam odigrao nista od kocke, osim "decko ili veca" pre 20 godina...)

ono sto me najvise odusevilo je osvrt na EGO... e sada... ne slazem se da je u zivotu ego uvek kocnicar... u vecini sportova je vrlo bitan... zato bih ja npr popusio kalinicu... on da 20 komada dream team-u... "svaka cast momci... bolji ste... ali da vidite da i ja umem"... gotivim takve sportiste dok ne zastrane... ali dok igra traje mozes da budes bog otac ja idem na to da cu te zgaziti... u pokeru je druga prica... pricam za cash game... ako je bolji, bolji je... ako ga kenja, kenja ga... svako ulazenje u jurnjavu je uvek bilo lose po mene... (kad god izlazim iz okruzenja u kome se osecam konforno budem kaznjen...) bicu pobednik kada naucim da izadjem sa takvog stola... znam, tesko je...

bezveze sam se rasprdeo... idem da grindam cente... :tf:

donk shove bi bio relativno smesan potez, mogla bi da check shovuje eventualno

posle check-a bi morala shove na raise... posto je previse cipova u igri i tesko je oterati sa overom i draw-om... 

i nisam se dobro izjasnio... ne mislim da je trebala da donkuje... nego da je matematicki to bolje... posto bi na svojoj strani imala i fold ekviti... ovako je jednostavno pokazala da sa babom nema zajebavanja... "i dont give a shit.. run the cards dealer..." :D

Link to comment
Share on other sites

donk shove bi bio relativno smesan potez, mogla bi da check shovuje eventualno

Sad kada sam bio na Malti, video sam jedan NAJJACI donk shove u istoriji pokera, sa jos boljim obrazlozenjem:D

 

Riba open do 2500, lik 3bet do 6500, iza mu ostaje 26k, riba ima recimo 30 ukupno, calluje. Pada t42r, riba donk shove all in. Lik neki agroskandi, nista mu nije jasno :DDDD tankuje pet minuta i zove sa AK :D Ona okrece 33. Padaju blankovi, skandi u neverici odlazi i ona objasnjava. Htela sam da vidim flop bez Q,K i A i da gurnem all in, to mi je bio plan :DDDDDDDDDDDD

I aj sad sto je ona to rekla, nema veze, ok, ne zna zena, nego pred kraj dana ide situacija lik open 2,5x, call call call, i ja sa SB skvizujem AK masno, pritom svi me bukvalno gledaju kao najveceg ludaka za stolom, inicijalni shovne recimo 26bb, ovi fold, ja standard call (plus imam oko 120bb u tom trenutku), lik naravno okrece AA i krece polemika za stolom sa njene strane, plus je lik sa AA podrzava, kako sam imao easy fold :DDDDDDDDDDDDDD

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Resio sam da krenem da pravim roll za Vegas. Pre svega da prestanem sa bahacenjem i izlascima, da bih konacno poceo da stedim malo. Verovatno cu ovih dana da ozivim blog, a jurim 30k USD do kraja februara.

Ideja nastala nakon gledanja dokumentarca "NOSEBLEED" (

) jer sam prevelika przenica, al sta je tu je :)
2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

pazi samo Aco da ti sve ne padne u vodu zbog toga što ne možeš vizu da dobiješ :tf:

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za sve. Sta mislite o ovom foldu?

 

   Final table turnira na zabarima. Ostalo nas 7 za stolom. Prvo mesto 350e, sedmo 70e  Blindovi 6/12k ja sa 120k 4/7. Dva lika pre mena po 200k idu all in ja drzim AK off. Razmisljam sta da platim ali na kraju foldujem. Racunam 3 way all in, jedan sigurno ima keca, drugi mozda par u ruci a u tom slucaju su mi sanse ~30% pre flopa. Sta bi vi uradili u tom slucaju?

 

   Na kraju se ispostavilo da smo sva trojica bili AK. Bord je bio 4 trefa a ja sam imao A tref tako da je ispao bad fold. Ne znam jel bio rezonski fold ali ja bez AA ili KK u late fazi ne gotivim bas 3 way all in

 

 

edit: 3. sam na kraju zavrsio

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...