Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Za 7 meseci 3 iljade dolara si dobar? Koliko dnevno igras hu?

Ne mnogo, 2-3 sata u proseku. Ali iznad EV-a sam, tako da bi u nekoj teoriji trebalo da sam zaradio ~2k.

Mada ovde ima micro husnga pa tek sad sam na nekim "ozbiljnijim" limitima, tako da ovo moze da bude i bolje :)

Jeste, Vlado, ali su sad najprofitabilniji. Ne mogu da se porede sa cashom ili sngovima. Jedino MTTovi su mozda profitabilniji, ali sa jos vecim variance-om.

Link to comment
Share on other sites

@aca

brate, verovatno bi se smejao kad bi znao koliko sam se ja smorio sad...osecam se kao da sam izgubio ruku od 2k evra, majke mi

@bjela

samo sam govorio o likovima koji preko 100k ht husngova runnuju mnogo ispod ev-a...ako je poker 'pakt sa djavolom' sto rece gruja jednom, onda ne znam kako da nazovem hyperturbo hu sng-ove

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

stigli danas oko 12,sve je kul,put je trajao sat vremena duze jer smo umesto levo za djer,skrenuli desno za niredjihazu pa smo kruzili oko 100km.Kroz mrtvu Madjarsku nas je sve vreme pratila ODVRATNA maglustina,raspao sam se u jebenim kolima,kuntao malo pred granicu sa Slovackom,a onda nas je na stotinak kilometara pred Prag zatekla mecava,ali smo i to prebrodili:)

Sto se tice hotela,ja sam u fazonu STA JE OVO GDE SE NALAZIM

Aca je vec igrao internacionalne turnire,pa on mozda moze da kaze da li je ovo standard ili ne,ali za mene je ovo bolesno i vise nego sto sam ocekivao,u sobi imamo i od ptice mleko.Nema potrebe da izlazim iz hotela realno,a sa prozora imam pogled na ceo Prag,tako da nema potrebe da ga obilazim ahhaahhahaha:)

Sad cemo da odemo da gledamo WPT main event,ima dosta poznatih igraca,ali pokusacu da pronadjem SERGEJA BARBAREZA,LEGENDU BUNDESLIGE!:) Kasnije cemo da peglamo kesh,ali neko mi je rekao da se igra samo 2/5evra,sto mi je bas bas prejako,i ne pada mi napamet da sedam,tako da ce morati da se zavrti felna ako ne sednemo za sto:)

I da,uspeo sam vec i da izgubim karticu za ulazak u sobu,ova kurva sto radi na recepciji bazena i saune kaze da joj nisam dao,a sto posto jesam!No,nebitno,dobili smo novu,boli nas kara:)I da,saborac i ja smo bili u sauni sa neke dve debele Cehinje,koje su nam na keca rasirile picku na izvolte,ali smo se mi usrali :DDDD

Cujemo se lejtr.

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Grujo, 2209, cekam te :* :))

Elem, stigoh i ja, hotel je perverzija sto se tice lobbyja i svega, samo su sobe standardne, a kupatila sam vidjao i bolja :) uspeo sam da zaboravim sorc za kupanje pa cu veceras ili sutra da idem u nabavku :)

Sutra krece turnir od 14h valjda pa cemo da vas obavestavamo o svemu :) poz drugari

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

idemo u krpe,sutra lagano bazen i sauna,odmaranje mozga pred turnir,koji pocinje u 17h.Krenuli smo na kesh u neki drugi hotel,ali nas je Vitjsa zvao na veceru,koju nismo odbili,nije mi dobro.

63156_10200130017717804_1079074289_n.jpg

javio sam se naravno Aci,veceras smo odustali od stete,pa sutra idemo da jebemo unaokolo,bolje da jebemo nego da budemo jebani!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...