Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

pozdrav svima, ja sam novi clan ovde..pratim forum vec duze vreme i ovu temu od pocetka naravno. vidim da ima dosta ljudi ovde koji su zaista uspesni u onome sto rade i njima upucujem sledece pitanje..igram vec 3-4 godine poker, nista ozbiljno i nisam se puno bavio oko toga. tipa isao sam par puta u flamegame na zvezdari i od recimo 4 puta, 3 puta sam zavrsio u kesu. od kada se opet otvorio fulltilt poceo sam sve duze i duze da igram dnevno i da se sve vise interesujem za igru, i stigao sam za sada do toga da svaki dan udjem u novac na nekom od njihovih freerollova. malo mi je postalo glupo da igram po 5-10 sati za 5-6 dolara i razmisljam o depozitu. da predjemo na pitanje, posto zaista nemam puno iskustva u igranju pokera u novac, da li sam u zabludi da znam da igram i zato derem ovce na frerollovima, a u stvari sam samo ovca koju neko ceka da depozituje pa da shisha? i koliko bi ste preporucili pocetniku da depozituje i sta da igra, ako uzmemo u obzir da sam uglavnom igrao frerollove od 5k+ ljudi.

Link to comment
Share on other sites

hvala, skapirao sam to jer sam pokusao da dignem bankroll sa 1$ husng sa ovoga sto sam zaradio sa freerollova, i nije bas najbolje proslo.

edit: muka mi od ovih freerollova, svako vece sam u top 45 od 7500, evo vec igram 5 sati, ne mogu da legnem da spavam u normalno vreme :(

i dok sam ovo pisao ispao sam, set over set. gg ;) laku noc svima

Edited by neverdie
Link to comment
Share on other sites

zasto ne bi prvo razmislio o free depositu na pokerstrategy.com

idi tamo,registruj se,resi kviz i dobices 50 dolara na partypokeru ili nemam pojma ni ja gde.Pa ako si dobar,mozda ti nece ni trebati taj depozit ;)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

molim te nemoj da ga savetujes vise....

@neverdie

ne znam gde igras i koje mogucnosti pruza soba, ali ja sam na starsu sebi postavljao zabranu na 24/48h kad krenem da pravim sranja, kao i limit za nivoe....

mada sam opet uspeo da uletim na nl1000 hu cash! :D

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

na fulltiltu sam. mnogo sam naucio o sebi i svojoj igri dok sam pucao pare sto sam osvojio na freerolovima. tipa sednem na 0.01/0.02. krene bad beat za bad beatom obavezno predjem na veci limit i puknem sve u 15 minuta. kapiram da moram da resim te stvari sam sa sobom u glavi i bice ok. dobro je sto sam uopste uvideo sta radim...

Link to comment
Share on other sites

krenucu puntom petog ahahahahahahaha :) Ludilo:)

Dogovoricemo se sve :) Prvo idem da karam crnkinju(ciganku) za srecu:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

najs:)

kazi mi,posto vidim po grafikonu da ti je varijacija bila relativno drug sem ovog poslednjeg swinga od soma dolara,koliko su zapravo veliki swingovi,kontam da ludis?:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...