Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

koliko mrzim taj osecaj kad sam sa pogresne strane kk vs aa,a mislim da mi se to dogadja precesto:)))))))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ladno

inace, imao sam bas onako zajeban dan sto se tice grinda, koji se srecom zavrsio break even (da sam znao juce ujutru da cu se ovako radovati 0, +2$ u stvari, iskulirao bih ceo dan :D)...mada mislim da mi je dosta pomogao sto se tice discipline koja je kljucna u micro grindu...

u jednom trenutku sam bio malo vise od 4bi los (nl10) i bio sam poprilicno isfrustriran, samopouzdanje u kurcu, igra u jos vecem...po prvi put sam uspeo da se koliko toliko iskontrolisem i prekinem i vratim se posle pola sata...downswing je bio sve duzi i duzi, a ja sam igrao sve ocajnije i ocajnije...za kraj dana lep upswing uz dobru igru cini mi se (pre ovoga sam seo, pogledao par svojih ruku i razmislio sta radim lose generalno)...+2$ i +15$ bonus, tako da je br sad 218$ od pocetnih 145$ nakon 4 dana igre...winrate mi je 6bb na 8k ruku, a mislim da je realan dosta veci, krivim downswing za sad :P(+da imam jebeni rakeback na mrtvom party-u gde cu 150$ bonus osloboditi za jedno 40k ruku (?!?!?!?!) dobio bih ~30$ rakeback sto bi bilo bolesno)

sto se tice igre, planiram da iscitam verneer micro climb (kako god) i pogledam neki video...+sam resio sa batalim nadigravanje, resteal itd...ne planiram da idem dalje od cbeta osim ako negde mislim da sam minimum 85% u pravu

ispraznio sam se malo poz :)

fun screen za kraj dana:

97043049.jpg

i da, igrao sam 9h juce

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Zasto ja nemam jebeno pola tvoje discipline :( Ja za 10 dana nisam odigrao toliko, a vise od pola dana ne radim nista.

Inace to verneer "moving up micro nl" je mozda najbolji edukacioni materijal ikada. Pre toga sam citao sve one ps clanke, harrington 6max cg, gledao klipove itd. ali mislim da tek ovo objasni sustinu svega, posebno u uNL. velika preporuka.

Link to comment
Share on other sites

ladno

inace, imao sam bas onako zajeban dan sto se tice grinda, koji se srecom zavrsio break even (da sam znao juce ujutru da cu se ovako radovati 0, +2$ u stvari, iskulirao bih ceo dan :D)...mada mislim da mi je dosta pomogao sto se tice discipline koja je kljucna u micro grindu...

u jednom trenutku sam bio malo vise od 4bi los (nl10) i bio sam poprilicno isfrustriran, samopouzdanje u kurcu, igra u jos vecem...po prvi put sam uspeo da se koliko toliko iskontrolisem i prekinem i vratim se posle pola sata...downswing je bio sve duzi i duzi, a ja sam igrao sve ocajnije i ocajnije...za kraj dana lep upswing uz dobru igru cini mi se (pre ovoga sam seo, pogledao par svojih ruku i razmislio sta radim lose generalno)...+2$ i +15$ bonus, tako da je br sad 218$ od pocetnih 145$ nakon 4 dana igre...winrate mi je 6bb na 8k ruku, a mislim da je realan dosta veci, krivim downswing za sad :P(+da imam jebeni rakeback na mrtvom party-u gde cu 150$ bonus osloboditi za jedno 40k ruku (?!?!?!?!) dobio bih ~30$ rakeback sto bi bilo bolesno)

sto se tice igre, planiram da iscitam verneer micro climb (kako god) i pogledam neki video...+sam resio sa batalim nadigravanje, resteal itd...ne planiram da idem dalje od cbeta osim ako negde mislim da sam minimum 85% u pravu

ispraznio sam se malo poz :)

fun screen za kraj dana:

97043049.jpg

i da, igrao sam 9h juce

fensi potezi ne prolaze na NL10 u vecini slucajeva :D

GL :)

@gruja ako bude citao topic: tek sam sad video da si me pitao kako ide cash, i ide dobro, igram NL10 i NL20, kako kad :)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

da da,na mikro limitima blef ti se zasniva da ako cekas boju i ne izadje ti na riveru shovnesh all in:)))))

btw,seo sam juce na everestu resen da se sprdam sa onih poklonjenih 50 dolara i na pot limit omahi i nl holdemu sam napravio profit od 35 dolara:)

igrao sam plo 0.05/0.1 i nlhe 0.15/0.25... na omahi sam imao profit od 17 dolara pritom mi se lik kupio za jos toliki plus,imao sam ful na flopu,a on mi ga kupio na riveru...a na nlhe da nisam imao jedan hero call od ukupno 15 dolara na kralj high,isto bih bio u jos vecem plusu:)))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa to sam izvalio i odmah sam primetio razliku, u najgorem slucaju cu izgubiti par dolara, ili cooler situacija, za razliku od pre gde sam restealom, 2 barrelom, floatom, uvlacio sebe u ocajne situacije gde bih jednostavno ceo stack sacuvao samo da se nisam glupirao pre flopa i foldovao kao sto sam i trebao

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

sadcu.jpg

idem da legnem jebeno

inace, nadam se da ce full tilt stati na noge uskoro, i da ce biti kao ranije

frustrira me ocajan vip program party pokera...da sam igrao na tiltu, samo za ova 2-3 dana bih imao oko 40$ rakebacka, a nl10 jebeni igram...takodje sam izvalio osetnu razliku u igracima na party-u u zavisnosti od doba dana...od 3-4 ujutru pa nadalje ima jedno tri puta vise fisheva, i generalno su igraci losiji cini mi se...uvece gomila grindera i agresivaca koji ti ne daju da dises

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

90% ljudi ce ti reci da je 20bi za nl10 vise nego dovoljno...verneer koji je crushovao svaki micro limit je presao bio na nl10 vec sa 15bi, ali to je verneer

na nl25 vec ne bih presao pre 30bi

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ne komentarisemo wsop main event nikako evo sad je valjda final table. Jel prati neko jel ima Srbendi? Drugar mi rece da je neki lik sto je dolazio u Pokerface na main eventu. Ja nisam mnoga da nadjem kompletan spisak igraca mada nisam se mnogo cimao. Pogledacu kad se sve zavrsi highlightse

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

finalni sto je 9. novembra

apsolutno nepoznati igraci, i cini mi se jako nezanimljiv turnir, sto se tice poznatijih igraca

znam da je igrao jedan srbin, lik koji zivi u kanadi valjda, nisam video jos nekog

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ja cu samo da vam kazem da je Mendzi bog brat i da bi sigurno pronasao mesto do final tablea!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...