Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Bez razmisljanja :D Nisam ja ni sumnjao da je on u plusu, nego sam ocekivao da i grafikon to pokaze. Ali odma sam se ogradio jer znam da to nije pravi pokazatelj. Za SNE treba bolestan roll. Cinjenica da ga slobax ima pokazuje da je dobar igrac

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

f700cb1958d3f67ae007a2357bbf57bf06d0a162

 

ovo je graf samo sa 30-ica(zuta je profit sa rb-om i bonusima, crvena kako je igrao tj.ocekivana, a zelena je koliko je osvojio tj.kako je runovao), fali jos 60-ice (mali je sampl pa nisam ni kacio) , na 60-icama je runovao 20k ispod ocekivane ( u sustini kada se oduzme rejk oko 13-14k minus na 60-icama )

dobija se tiket od 5.200$ za ulaz na wcoop/scoop ili sta vec i bilo je oko 8k na bop(weekly bonus , koji je sada ukinut) i od refunda.

 

razvila se zanimljiva konverzacija, pa evo da vam kazem sta on kaze na sve to (mrzi ga da se reguje i objasnjava) ... sne nije 1year/short term project, ovo se radi sa dugorocnim planom , nije ni ocekivao da zaradi bilo sta ove godine ( kako se nadao dobro se udao ) ... tek od sl. godine sa full rb imace neku solidniju zaradu i mogucnost hvatanja 2-3mil vpp(ili ti 2-3 supernove elte ). ovo sto je on igrao je suicide klasican , ali na zalost nije imao izbora u zivotu mnogo :) .

 

razlika u odnosu na mttove / cash je ta sto ovde moze imati ocekivanu mesecnu zaradu i to je prednost ovoga sto je uspeo da uradi.

 

da li se ovo isplati ili ne, u zemlji srbiji da , u kanadi/nemackoj verovatno ne gde za manju satnicu , sa dosta manje stresa/odgovornosti mozete zaraditi isto ili vise .

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Od kad nam je krenula basket sezona nedelja je uvek slobodan ali ko za kurac ne i ove nedelje :(  Imamo tekmu u ponedeljak tako da treniramo u nedelju. Jel rad neki rur poker pro da bude u pripravnosti da mi odigra jedan deo ovog 100k turnira na zabarima? Ja cu igrati prva dva sata pa ako idalje budem bio ziv trebace neko da nastavi na sat dva. Mnogo je jak turnir da ga ne odigram. Mozda cu dati ortaku da igra ali on mora da proveri jel radi taj dan.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Gruja i ja nismo imali snage na 100k turniru. Vise srece drugi put.

 

 Inace stigla mi poruka od planetwina sa naslovom "čet offline" . Ko zaposljava te ljude :D

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Igram sinoc big 4.40 , igram ga jebenih 6 sati, zaglavim do 5 ujutru. Od 4000 ljudi ostane nas 50, dvadeseti sam po chipovima. Ja BB , svi fold do dugmeta, dugme min raise, SB call, ja 5x raise u kradju, BB fold i baja sa SB vuce all in i pokazuje mi AA . Samo sam mu rekao..... bravo.... Nisam online igrac, ali nagrade su mizerne osim prvih 5-6 mesta za 4000 ljudi. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jbt zaboravio sam da se pohvalim :D

Bio treci u Temisvaru, u poslednjih godinu dana imam odigrane 4 turnirske serije, 3 finalna stola (Sarajevo, Malta, Temisvar) i ITM 14to mesto na Danubeu. KOJI SAM MONSTRUM

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...