Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

uvek me je zanimalo sta sve mora da prodjes da bi osvojio turnir sa 4k+ igraca sunce ti zarko :P

svaka cast ! samo napred guraj !!!

ps. sad ti gledam grafik wtf ? sta shotujes ono crni sine ? 100-300$ 6max turbo si lud breeeee??? bez odatle breeee ludaku :P

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jebite se, uvek ja moram da dizem topic iz mrtvih!

 

sta se desava?

 

ja poceo live da peglam opet, uzasan jul, -200e....veceras imao kapiram sesiju koja se desava jednom u godinu dana, pakao...al' dobro

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje teram i otplacujem glupi faks tako da ne mrdam sa NL2, probao NL5 nista bolji igraci, samo su vise tight cini mi se, bio sam i tu u plusu, ali radi sigurnog kesa i zato sto sam se vec zajebao kada sam na Pacifiku tako skakao sa nivoa na nivo  do jeseni ostajem na prvobitnom nivou, mozda NL5 kroz koju nedelju eventualno , bas su me smorili ovi NL2 genijalci :D

E da, ko ima Full Tilt account i igra micro i low, u toku je 500k Freeroll promocija na Full Tiltu , svakog dana za zaradjenih 25 FTP poena dobija se karta za sutrasnji 5K turnir od 2000 igraca, koji su naravno uzasni. A ove nedelje ( juce :D ) i sledece dobija se po 5 karata za taj dan kada ima jedan 100K muly-entry freeroll ( nekom TAG igrom sam bio ITM, 1800 igraca od 10000 uzima ) i ima 4 25K Flip turnira ( svi su all in svaku ruku ) koji se zavrse za 30 sekundi, i dovoljno je da vam prodje jedan za 30$, 2 je oko 100$ itd 

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

na zabarima je najbolja igra tokom leta.Nema regova,a fishovi su tu da prosipaju.Zato sam i prosuo 1700 pre neki dan jer sam najveci fish:D Igrao mesecni u grandu prekjuce,jbt,ne znam da li cu ikada proci flip u tom bugarskom kazinu.Na kraju ispao pred finalni,12ti valjda ili 13ti,ne znam ni sam,igram ceo jebeni turnir bez premijuma,vrh rangea su mi bile devetke koje sam flatovao sa sb i otvorilo se ajx,i pet puta sam dobijao aq,dva puta flatujem IP da sakrijem ruku,otvara se kamenje,dva puta openujem i isto me masi potpuno,na kraju sam 3bet shovnuo oko 18bb aq u piku,posto subotom obicno izlaze pikovi,ali opet nisam bio ni blizu da pobedim desetke.Najgore je sto me toliko tiltuje taj grand jer su oni najlosiji igraci u univerzumu i sire,i non stop ih gazim na igru,ali sta vredi KAD NE MOGU JEDAN USRANI FLIP DA PRODJEM,JEBEM TI I VARIJACIJU I MATEMATIKU I ZAKONE VEROVATNOCE

 

i vladica ne igra main koliko ja znam,a od rakica sam uzeo 3%,mora da se vrati!:D

Zavrsio je prvi dan,ima 43k,ako nekoga interesuje.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

na zabarima je najbolja igra tokom leta.Nema regova,a fishovi su tu da prosipaju.

a ovamo cujem da pravo bucanje krece od septembra / oktobra, a da je sad relativno lose. who was phone :o

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

a ovamo cujem da pravo bucanje krece od septembra / oktobra, a da je sad relativno lose. who was phone :o

koji neznanci ti to govore?

Pravo bucanje as krljanje sa regovima mozda.Sada su stolovi milina,samo je manje igre jer je manje igraca.Meni su isto tako pricali kad sam poceo da igram,kao sranje preko leta,a ja preskocio tri levela za to vreme:D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ok then ČČČČ

 

inace, na starsu necu odigrati ni freeroll u zivotu, a kamoli pare da im dam...

 

dok su se sprdali sa mnom imao sam osecaj kao da igram kod onih cigana koji vrebaju osnovce na ekskurzijama sa onim kovertama, uz ono "eeee, baas nisi imao srece, nagrada je bila u koverti pored :///"

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

The button is in seat #9
*** HOLE CARDS ***
Dealt to nemanjaboo [Qc Qs]
alberobello1 has 15 seconds left to act
alberobello1 has timed out
alberobello1 folds
alberobello1 is sitting out
Zelenin2010 folds
alberobello1 has returned
yairsh5682 calls 1,200
nemanjaboo raises to 4,800
hotmalestud folds
DANTES181 folds
claudiatere folds
TigerMoss folds
yairsh5682 calls 3,600
*** FLOP *** [5d Ts 5s] (Total Pot: 12,700, 3 Players, 1 All-In)
yairsh5682 checks
nemanjaboo bets 6,000
yairsh5682 raises to 61,125, and is all in
hotmalestud is sitting out
nemanjaboo calls 31,371, and is all in
yairsh5682 shows [2s Js]
nemanjaboo shows [Qc Qs]
DocLarssen shows [Qd 6s]
Uncalled bet of 23,754 returned to yairsh5682
*** TURN *** [5d Ts 5s] [6d] (Total Pot: 87,442, 3 Players, 2 All-In)
*** RIVER *** [5d Ts 5s 6d] [9s] (Total Pot: 87,442, 3 Players, 2 All-In)
yairsh5682 shows a flush, Jack high

Ovo se desava na turniru odmah posle ITM , gde smo ja i doticni u top 4 steka, sumnjam da bi me neko izbacio do treceg mesta da nije izasao jebeni list , kakvih mentola sve ima na ovim MTT stolovima, uzas 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1069881_10151739786466343_305001989_n.pn

Cisto da ozivim topik. Zahvaljujuci Gruji evo me na NL4 na Italijanima i za sada uzivam , likovi su do jaja :D 

Edit : lol , prva ruka posle posta 

 

19.7.2013 21:02:50 - Round 398877823 starts
Anguria is seated with €5.19
Televizor is seated with €7.69
THE UNJUST is seated with €1.01
vincenzo129 is seated with €4.11
DYLANDOG_92 is seated with €6.43
Anguria Posts small blind of €0.02
Televizor Posts big blind of €0.04
Dealing cards
Anguria: Qh Qc 
THE UNJUST Raises to €1.01 (all-in)
vincenzo129 Folds
DYLANDOG_92 Calls €1.01
Anguria Raises to €5.19 (all-in)
Televizor Folds
DYLANDOG_92 Calls €4.18
Anguria shows Qh Qc  (Pair of Queens)
THE UNJUST shows 2c 9c  (High card, Nine)
DYLANDOG_92 shows Ac 2h  (High card, Ace)
Flop: Ts 5h Ad 
Turn: Ts 5h Ad 3s 
River: Ts 5h Ad 3s 2s 
DYLANDOG_92 wins the side pot of €7.95 with Two pair, Aces and Deuces
DYLANDOG_92 wins the main pot of €2.92 with Two pair, Aces and Deuces

 
Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

To je standard na italijanima. Ja batalio ima vec mesec dana jer sam morao da pocnem da treniram. Uskoro se selim u novu skolu gde me ceka puno obaveza pa sam procenio da mi je najbolje da batalim poker do daljneg. Bice vremena za poker kasnije u zivotu. U svako slucaju zavrisio sam u plusu ovih zadnjih 3-4 meseca kako sam aktivno igrao. Da nije bilo kladionice na koju sam bacao 70% profita od pokera bio bi u jos vecem plusu. Al dobro sta je tu je.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ja sam skontao da vise ne mogu da imam normalnu sesiju

ili gasim na 5bi (ali naranvo nikad ne ugasim na 5,vec kad odem na 7-8 minusa),ili ih usisam kao mentole,i to ono,zestoko ih uneredim

poslednja tri dana sam imao sesije od 1800e plusa,700 minusa i sada 1500 plusa.Umrecu u 28oj.



A tako mi se desava vec neko vreme,ne bas toliko ekstremno,ali manje vise tkao.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

idemo kurcina...koliko ocajno ranujem nije realno, kada se ovako nesto desava na lajvu to je prosto da iskopas sam sebi oci...usao 12 na 10/20, popeo se sa poslednjim buyinom do 11, onda situacije tipa: otvaram K6cc sa co-a, dobijem par kolova, otvara se 953cc board, cbetujem dobijem 1 call, turn je 2, on c/call all in (pot bet) sa 23...padnem do 3k, dupliram se na neki retardirani pf flip A10 vs 66, na kraju ubacim 6 soma uz 2k dead money-a vs lika koji me pokriva, on QQ ja AQcc, treci neki lik prijavljuje damu, flop je K109cc, dva govneta turn i river i gg...jebem ti odvratni lajv

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Pojavio mi se Gruja u ppl you may know i na njegovoj cover slici izvalim da je Zuba postao team Pokerstars pro member. Zuba car i najbolji centarfor ikada. Jel ima nekih uspeha u pokeru ili je tu cisto zbog imena?

  • Downvote (-1) 1

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...