Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

deseto mesto na side eventu,aca je bio osmi.Sto se mene tice ja sam mojom igrom prezadovoljan,ranovao sam naravno kao kurac posto sam cetiri puta flipovao na turniru i nijednom nisam prosao.Nadao sam se da ce krenuti neki polivanov kako se blizio kraj turnira,ali kurac,kecevi nisu stigli,knjiga se na kraju svela na flip aj vs 99 i naravno pao sam kako to obicno biva u mom bednom zivotu.Ali dobro,boze moj.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ortak me zamolio da postujem ovde. On ima agentski nalog sa rejkbekom na Planetwinu pa ako neko igra ozbiljnije a nema rejkbek on nudi 20% od rejka koji njemu legne. On je iz BG-a, isplata rejka moze u keshu ili na vash nalog. Pa kome rejk ide u vetar a oce da uzme nesto neka mi poshalje PM da vas spojim. Njemu uz rejk naravno svkog meseca stize i detaljan izvestaj o rejku koji bi vi kao igraci mogli da vidite face to face dako da nista ne ide na lepe oci

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ko ti je ortak da ga prijavim sto daje rejkbek koji ne sme da se daje?:D

ako neko hoce moze da igra i preko mene,ne nudim rejkbek,ali vodim u vapijano s vremena na vreme

a moze i sa Acom,eto on placa sobu na predstojecoj eureci u Dubrovniku

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

samo šuri Grujsone!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Najbolja 'camo pejb' majica ikada...

Ja za 8. zabo 90k, iskreno zadovoljan sam igrom, ali sam mogao i dalje.., samo sam jednom u all inu bio gde sam bio behind, AQ vs AA ali bih svakako ostao na turniru i da board nije bio ATJ, turn k, river brick :)))). Gruja oko 60k? Nisam siguran.

Ispao sam jer sam izgubio veliki flip A9s vs 44 :/ nakon toga sa 5bb guram b vs b k2 vs 9T, flop 239A4...

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Seo u flert sa 2500 , izasao sa 18000. Nije lose za 2h igre.

 

E da, i dao sam dileru jedno hiljadu dinara za tih dva sata. Kakva je vasa pozicija sto se tice cascavanja dilera? Jel dajete, koliko, kada?

 

Ja dajem samo kada mi podeli dobre karte i ako me pogodi kada je malo verovatno da cu da uzmem ruku. Kada izblefiram u zivotu nisam dao.

Edited by biss
Link to comment
Share on other sites

samo da pitam i ovde, u kojoj banci da vadim internet karticu (i ima li veze dal je visa ili master), 

 

i jel ima neka posebna procedura oko vadjanja iste ( kapiram da ne ali ajde)...

Cini mi se da mi kili rece da je u rajfajzenu fazon 5 minuta procedura al kosta 20e, pa sad, kolko ti se zuri

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

@aca

 

mislim da bi ti bilo pametno da zavrsis faks; ispred tebe je dug niz godina, a ti ne znas kakve ce igre biti 2018. godine, a kamoli za 10-15 godina. kada bi neko mogao da garantuje da ce situacija u pokeru zauvek biti kao danas recimo, imao bi najlaksu odluku na svetu :) ali bilo bi zajebano da se u nekom trenutku u zivotu nadjes u situaciji da nemas previse opcija. sada nisi pod pritiskom, mozes komotno da zavrsavas faks tako sto ces jednu godinu davati dve godine npr., resis da dajes jedan ispit u svakom roku i lagano, vreme ti nije problem sad kad si obezbedjen finansijski

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...