Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

nisam govorio o varijaciji :) naravno da na tu temu ne pricam nikada i bacam pegle kad slusam kako je ovaj devedesprve izgubio sa dva keca coece...

govorio sam o sesijama kada na rezultat utice moja ocajna igra, kada znam da je sesija trebala da bude gotova sa dobrim plusem, a nije nego je break even ili - zbog sopstvenih gresaka...u takvim situacijama mi treba dosta duze da se iskuliram :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Kao neko ko je dosta dugo u pokeru smatram da mogu da ti dam par saveta:

1. Kada za stolom vidis da tiltujes( a svako od ljudi koji iole bolje igrqju to vidi), a zelis da nastavis da igras, idi na sit out, umij se, idi do trafike, pojedi nesto slatko i reci sebi da mozes bolje.

2. Ako i posle toga nastavis da igras lose, uvidjas neke greske najbolje je da ustanes od stola, iskesiras i dodjes sledece vece. Makar u Kondinij svako vece ima igre, a i fisheva.

Link to comment
Share on other sites

veceras se tako bucalo u kondinoj da to nije normalno :)

govorim o 40k stekovima, bas je bilo svega i svacega, plakalo mi se u nekim situacijama sto ja nisam bio taj kome je poklonjeno 15k, al' dobro, fino sam i ja prosao

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

A palo mi na pamet da ce ovo biti sledeci post i zato dodah pijanog... Taj Stanko je ipak neponovljiva individua...

Stanko i Djiri...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Piti tamo ima samo jednu funkciju,da uplacuje tikete Prci i Stanicu,ali mogu da ga pohvalim kao tournament managera,u svakom trenutku prekaljeno zna average stack...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

to je najveca glupost koju sam procitao u poslednjih ne znam koliko,a citam bas mnogo gluposti svaki dan

btw,sta se dogadja kod svih?

I jel je neko u fazonu da podelimo clanarinu za neki coaching sajt tipa cardrunners, deucescracked ili slicno?Mogu dvojica da ga koriste...

prema svemu sudeci,na glupim zabarima cemo mesec zavrsiti oko tisucu plusa,sto je sjajno posle svega sto smo jebeno prosli prvih 15 dana...trenutno sam u rage modu zato sto na mentolskom fultiltu u kasnim fazama rusheva i finalnim stolovima besmisleno padam u rukama za chiplid tipa AA vs q2ss (naravno lik je BB,naravno,izlazi k104 tri pika,ja imam a pik) ak vs aq, jj vs 1010, ak vs a10 (flop je akx) kq vs qj I tako.RIGGED SHIT! :D :tf: I u svakom trenutku imam zdrav stek,znaci nije da guram kao short...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja igram live, uzeo jedno 300-400e za 4-5 dana u kondinoj, onda jedno vece dosli vladica i onaj dzoni prijovic, vladica se lecio od -600k downswinga na liveu i bucalo se neverovatno nisam imao srece bas kad je moglo dosta da se uzme bezveze, -10k i uzeo da iskuliram jedno 4-5 dana da mi se vrati zelja i da ne pravim gluposti ni zbog cega...veceras sam tamo verovatno

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...