Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Za nekog koe je rekreativac u svemu ovome, koliko je realno potrebno vremena/sredstava da se uzme ovih 5000 koje reklamira party

Our new $5,000 Bankroll Booster tournament is the simplest way to improve your account balance every Sunday at 14:30 ET.

Each week choose your qualification route from one of these four simple methods:

Earn just five points in the week before the tournament to get your seat

Make a deposit using bonus code BOOSTER to gain instant entry

Just one point gets you into a daily $5,000 Bankroll Booster qualifier. Finish in the top 25 and you’ll be at the big-money weekly final

Exclusively for new real-money players, daily qualifiers that guarantee the top 50 players into the next $5,000 Bankroll Booster

Link to comment
Share on other sites

koliko tesko veche...divim se sebi kako nisam istiltovao...isplatio sam dva pokera,produzenu kentu i imao jos par ruznih situacija i uspeo sam da izadjem tacno na nuli...

prvo sam puko sa dva kralja,3betujem,otvara mi se q 8 6,tri karona,ja kralj karon,lik mi je flop i turn check call,i rvier mi betuje value da ga platim i sa osmicom prakticno,ja placuci placam iako znam da sam losh(idiotski),lik mi pokazuje a3 karon

posle toga imam jj,otvara se 109 brlja,ja cbet,lik call,turn q,ja cbet,on call,tu sam pomislio da sam losh posto me smooth caluje na tabli bez flush drawa,i kontam da sam check fold osim ako me ne hituje straight draw...river naravno osmica,ja betujem kentu da bih imao isplatu od dva para ili seta,medjutim lik me rejzuje,ne pobegnem iz ruke,platim,on kj...

dobijem 55,platim rejzpreflopa sa pozicije,flop je 544,flush draw possible,imam rejz,call,ja na dileru minrejzujem nuts full,baca se inicijalni rejzer,a ovaj drugi mi gura all in,ja naravno call i lik ima dve cetvorke

nije proslo pola sata rejzujem sa q10 u boji na dileru,dobijam cetiri calla,otvara se aj4 u mojoj boji,znaci imam drugi nuts i cekam rojal,lik sa sb betuje,fold,fold,ja ponovo min rejz,lik mi vuche all in,ja callujem,on set zandara,turn poker:)

bacio sam bio i kecheve na flopu,rejzujem sa cutoffa,plati me 6 igracha izlazi kj9,samo sam cekao bet da se bacim,lik betovao,ja se bacio,lik na dileru rirejzovao,njih dvojica se poklali,jedan dva top para,drugi nuts kentu,ja srecan:)

sve to za jedno veche,neverovatno:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma jok,promenilo se "rukovodstvo" kod nas u pancevu,pa se sredila igra,nije fejsbuk i tako to,tj. nije fejsbuk u smislu da ce moci svi da se upisuju do iznemoglosti:)

vratio sam se iz dve ruke prakticno,na dve 10ke sam izolovao mrtve pare od rejzera i dva calla, a dobijam direktan call iza sebe na bb lol sa dve osmice i ak od inicijalnog rejzera,flop je q 7 6,ja sa sba guram all in,kraj ruke...posle toga imam aj,izlazi aj6,isplati me lik sve sa ak,i ono,pokupio par ruka nekih slabijih i sutirao se u dupe od srece:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Rupa = +381629633518

Trazis Nikolu.

Inace ovo je raspored za Rupu:

Ponedeljak: rebuy 600

Utorak: dupla sansa 1000 1rebuy

Sreda: Freezout 2000

Četvrtak: rebuy 600

Petak: Knokout 2000, 1300+200, bounty 500

Subota: Sit&go 1100 i 2100

Nedelja : buy-in 1000, 1rebuy 1000, add-on 1000.

Edited by Dino
Link to comment
Share on other sites

koja pozicija? goalman, odbrana ili sredina? (pretpostavljam da nije napad posto je skup buy in) Ja na freerollu za golmana lepo krenuo ali jbg to je freeroll, izbacio me neki donk sa 7 4 off. Igrao sam i ovaj 1.10$ za odbranu ali ni tu se nisam proslavio.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

nisam nesto video pozitivne kritike na 2+2,ali siguran sam da vredi pogledati

jedini problem sto ne znam kako,torent nigde nisam nasao:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Juce su on i cini mi se zahamies igrali PLO, u jednom trenutku je bilo milion dolara na 2 stola. Na kraju Ilsidur zaradio ~700k :D

EDIT: Igrali su PLO 100/200 :D i na kraju je bio u profitu 752k.

u jednom trenutku je ziggy bio u 1.2m plusu, ali je isildur imao lud run navodno + su jako ludi

@moyo

sure thing

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ilsidura ne gotivim jer generalno ne volim te agresivne igrace. Par puta sam ga gledao na nekim stolovima gde ladi bogate random retarde i nije mi se svideo taj nacin igre. Betuje previse cesto. Ne sporim da je pro online igrac, da zivi od toga i pravi milione ali ovo sto je na klipu me je iznerviralo. Odigrao je na nivou nekog donkera na turniru od 500 din. A i u faci izgleda previse nadrkan i antipatican.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ilsidura ne gotivim jer generalno ne volim te agresivne igrace. Par puta sam ga gledao na nekim stolovima gde ladi bogate random retarde i nije mi se svideo taj nacin igre. Betuje previse cesto. Ne sporim da je pro online igrac, da zivi od toga i pravi milione ali ovo sto je na klipu me je iznerviralo. Odigrao je na nivou nekog donkera na turniru od 500 din. A i u faci izgleda previse nadrkan i antipatican.

ok, tu se nikako ne slazemo, ali ono :)

igrac kao isildur stavlja neverovatan pritisak na tebe i jednostavno moras da probas da se prilagodis tome sto je jako tesko...za njega su najbolji igraci rekli da je mozda najbolji hunl igrac, tako da...to sto je on kockarcina i sto je plo uzeo da uci od 0 sa tim istim igracima to je drugo, da se drzao samo nlh-a ne bi tako prolazio :)

inace, sto se tice te ruke, odigrao je sve samo ne kao sto si ti rekao...ogromna muda ti trebaju za nesto tako, mozda je jednostavno precenio protivnika...

pogledaj sa 2011 wsop me-a ruku shaun deeb vs nemac neki (nepoznato ime, ali dobar igrac) AA vs A6 i reci da je to odigrano na nivou tih donkera sa 500 din turnira :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...