Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Pa neces umanjiti faktor srece tako sto bacas drugu najbolju ruku u pokeru. Pogotovo ne pre flopa. Mozes da bacis na turnu/riveru gde su izasle 4 karte u boji i lik na primer rirejzuje na tvoj bet itd, ali nikako pre flopa. To sto si imao bad beat u poslenjih par ruku, ne znaci da sad treba da filozofiras previse o tome, nego da nastavis da igras pametan poker. A ponavljam, to nije bacanje kraljeva pre flopa.

Link to comment
Share on other sites

nego, stalno ponavljana prica, ali jel ima neko bas jak trip da je npr stars rigged, a full tilt malo manje ili sl? na starsu mi se desava da pogodim jedno 60% turnova/rivera priblizno, a na fulltitu se zacudim kad vidim blankove, jer stars ne zna za blank cini mi se...ali onda opet, ucini mi se da tilt previse favorizuje bigstackove (sto mi i ima logike i nema), igram freeroll sa potpunim retardom za istim stolom duze vreme...lik igra sve potove i svaku drugu ruku je showdown sa nekim...i desi se da lik dobije ~10/13 ne coin flipova/ vec ~20% ruke...your opinions? ili mlatim praznu slamu kao i svi do sad...

inace

Rounders 2 (2012) - IMDb

Directed by John Dahl. With Matt Damon, Edward Norton.

sauce : imdb

par sati nakon mog trabunjanja

http://img96.imageshack.us/img96/8976/60787476.jpg

i mean, srsly guyz

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Pa ne znam sta da ti kazem, puno ima price o tome. Moje neko misljenje je da su oni suvise veliki da ih bili uvo za nas koji igramo freerollove i micro stakes, da bi tu nesto namestali. I nije njima cilj da ja ili ti izgubimo pare, nego da odigramo sto vise ruku, a tu onda nesto nema poente namestati.

Link to comment
Share on other sites

jel igrao neko na ovim digitalnim stolovima? uzivo mi nije to to, ali jbg jak turnir, bice fino.

Ni ja ne gotivim elektronce, ali ako si u poker komuni ne bi valjalo propustiti takav event :) Turnir se popunio u roku od par dana... Ne znam dokle je stigla waiting lista.

Ko ti je burazer?

Link to comment
Share on other sites

Ispizdeo sam. Jako, ali bas jako. Posle duge pauze odem na live, drugar otvorio mali klub.

Decko koji ide sas svim i svacim dize do 270, ja 800, on all in ja all in, ja AQ u boji vs A10 , na riveru naravno 10.

Udjem opet, igram se, povratim izgubljeno, i pri kraju igre, ja AA, raise 200, dva posle mene call, izlazi J 8 4 rainbow, lik 500, ja all in, lik all in, lik dva popa, na riveru treci. Jebem li mu nanulicu.

Link to comment
Share on other sites

ako hoces da zaradis $$$ preporucujem ti da odaberes neki evropski sajt tipa Ongame ili sl. uskoro u americi treba da se donese zakon o legalizaciji pokera, pa ce samim tim na nekih 15+ meseci PS i FTP biti suspendovani (nece prruzati mogucnost igranja pokera na njihovim serverima)uskoro vise o tome

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

vid o prici dal je pokerstars rigged, neki lik ubo 16 od 17 coin flipa i stigao do 4 mesta sunday miliona [:D]

Koja glupost od videa. To nista ne dokazuje. Lika kenja kao sto mora da te kenja da bi osvojio online turnir sa vise hiljada igraca. Tog sto je bio prvi je kenjalo mnogo vise sigurno. Ne kazem, treba imati i skilla i znati sta da bacas/callujes u zavisnosti od pozicije/stacka/blindova/svega. Ali sve je dzabe kad te savata bad beat. Evo sinoc igram sa jos dva ortaka turnire na pokerstarsu i pricamo na ventu. Sve smo poispadali osim jednog gde je ortak usao u prize pool. Turnir je inace freezout 4$+0.4$ oko 3k igraca prvo mesto 1600$ 300 ulazi u nagradu. I sad on ubedljivo zadnji sa 3k chipova, blindovi 300/600 + ante . Dobija AA a 4 lika pre njega se all in. Tu uzme ruku i nastakuje se do 25k. Uzme jos 6-7 masnih ruku gde ga je usralo jakoo u naradnih 3 sata. Ostalo njih 21 i opet je poslednji. Ima oko 70k blindovi 8/16k i oko 15k ukupni ante. Dobija KQ u boji, all in da pokupi masne blindov jer je bila dobra pozicija i plati ga chip leader turnira sa 2 6 off zato stu ima 900k i boli ga kurac za 70k chipova . Izadje K72 A 6 i jos jednom se ker posere na veliku gomilu. Ispadne ko posran 21. i dobije 35$ taman kada je svako sledece mesto pocelo drasticno da se razlikuje. Igas 6 sati turnir da bi te mutavi deda iz Moldavije izbacio sa najvecim djubretom od karata :/

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

i sad ja treba i tvoj post da fiksujem:)mada mu to dodje manje vise isto.ISKUSTVO je jedino sto pomaze.tako ces lakse preproditi i bed bitove.prvih par stotina puta bude tesko, pocinjes da tiltujes, pitas se da li je namesteno itd.posle toga skapiras da je i to deo igre i da ako lepo odrzavas "menadzment rizika", dobra igra ce nadoknaditi gubitke na duze staze.

mojih 5 para

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

slazem se da ce dobra igra doneti samo dobro na duze staze, ali se ne slazem da je iskostvo jedino sto je bitno... toliko sam ljudi imao prilike da vidim a i dalje gledam koji igraju veliki broj ruku i imaju iskostva a i dalje nista ne znaju, razlog jednostavan "nemaju zelju da unaprede svoju igru odnosno da nauce nesto". u pokeru je najbitnije ostaviti svoj ego van stola, a to je za gomilu igraca veliki problem da uradi. :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

ja sam na vegas 365 pokeru igrao sit and go 6 igraca 1e+0.1 double up. Primenjivao sam jednu jedinu taktiku. AA,KK,QQ all in. SVE ostalo fold. Posle 25 min ispadnu trojica a ja ostanem sa 1000-1200 chipovao. Od 30 partija 3 sam bad beat 27 sam uzeo. Onda sam seo na 20+2e double up, igrao normalno, i sve izgubio :tf:

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...