Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

pa dobro jasno je zasto je to tako jer realno ako bi isao standard raise 3.5*bb+blajnd za limpera,niko ti se ne bi bacio za 70 dinara :))))))

mene vise ubija to sto je buy in mali i onda igra postaje allinashenje jer je vise od pola stola short stack,komituju se za jednu ruku i onda npr. ne mogu da ti bace ak na flopu iako ih je promasio flop...

sanjam o nekom deep stack stolu gde imas prostor i da 6betujes mljac

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ima i takvih stvari grujo, ali to samo dok se ne razidje gomila i ostane neka standardna ekipa, tada krece prava igra

blajndovi su i dalje 10/20 ali - normalno - uvek ima rejzova skoro svi su deep stack (parice od gomile :) ) i igra je dosta dobra

evo sad smo igrali od 5-6 sati nas 7-8 i uopste nije bilo nekog ''allinasenja'' ili nekih gluposti

uglavnom, navrati i uveri se sam, taman cu poneti plecku od pragnjeta sto dugujem lol

Link to comment
Share on other sites

smesan je rejk zaista,mislim da je meridijan najprihvatljiviji po tom pitanju...

sto se tice meridijana i orijentira,100 metara napred od pireus banke(sa leve strane ulice ako ulazite iz 29. novembra),odnosno gde je pre bio verano motors...ne trazite reklamu na zidu jer nista ne svetli,jer je samo izlog oblepljen...

i da,komo,bio sam pre neka dva meseca u meridijanu i bio sam dobar oko 10k,a sve sam hteo da predjem posle na jachi sto,ali nije bilo mesta,bio je i onaj vash debeli sto ste ga spominjali,bio je i jedan lik sto ga znam jos dok je meridijan bio kod zeleznicke,lik drzi isto negde stolove,mrsav,smedj,glasan je non-stop,onako divlja,rejzuje sa glupostima itd itd...

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...