Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izgleda su poslali novi wave invitova, ja sam dobio :PP

mada... i mene je slao na us.starcraftblabla...ali kad udjem na game managment ispod SCII mi pishe EU/RU... tako da nemam pojma sta je tvoj prob coyote, tj jedino moguce je da si skinuo suprotni klijent (oni ti dali US acc a ti skinuo EU?) ili to nema veze..neam pojma :P

Link to comment
Share on other sites

isto stoji eu/ru, ko zna, mozda je do klijenta xD nisam proveravao klijent, skinuo sam sa thepiratebay doduse

"StarCraft II Beta enUS 13891 Installer" ovo sam skinuo bio..pa cu veceras skinuti enGB verziju xD i eto i mene u SC2, ja sam velika nubina za to.. :( al dobro..

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

ÄŒim sam dobio key, odmah sam deinstalirao klijent koji sam skinuo ko zna odakle i instalirao novi, pravo sa njihovog sajta nakon Å¡to sam se ulogovao, i kein problem.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ljudi su prvo skinuli razbijenu, pa kada su dobili cdkey posle par nedelja pokushavaju sa razbijenom instalacijom da pikaju na bnetu ali ne uspeva uvek :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ah, konacno mi radi normalno beta na netu, tako da mogu da igram online! jos samo kad mi komp ne bi seckao:(...btw, ovaj ortak mi nabudzio skor, 30. u nekoj platinum ligi, osecam da nikoga necu moci da dobijem...avaj, jos me nisu prebacili na EU, iako su mi odgovorili da hoce:(

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

meni su poslali i mail pored toga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hmm zanimljivo, ja sam dobio ovakav odgovor kada sam poslao mail na onu adresu sto je peja ostavio, beta.techsupport@eu.battle.net

Hello,

Thank you for your email. We can look into the possibility of exchanging the region of your StarCraft II Beta key; to do so please provide us with the full code of the key you have received.

As soon as we have received matching information, we should be able to process your request further.

Best regards,

Blizzard Entertainment Europe

Bruno L.

Blizzard Customer Support

If you reply to this email, please include all previous replies and files.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

isto stoji eu/ru, ko zna, mozda je do klijenta xD nisam proveravao klijent, skinuo sam sa thepiratebay doduse

"StarCraft II Beta enUS 13891 Installer" ovo sam skinuo bio..pa cu veceras skinuti enGB verziju xD i eto i mene u SC2, ja sam velika nubina za to.. :( al dobro..

Verovatno si vetj sredio problem ali chisto da kazem, loguj se na Bnet2 account, klikni na SCII beta ikonicu, izaberi euGB (English) verziju i skini.

Ti pokushavash da se logujesh na EU SC2 beta account sa torrent USA verzijom igre, a to ne radi. :)

Link to comment
Share on other sites

Hm, jel mоže nekako da se promeni ime profila (koji će se pojavljivati u igri)? Onomad kad su resetovali betu, tražio mi je novo ime, pa sam ukucao nešto bezveze (nisam pre toga nešto igrao, pa sam mislio da svaki put mora da se navodi ime), i sad ne mogu da promenim (probao sam i setovanja u igri i na blizardovom sajtu i ne mogu da nađem kako se to radi :((((

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...