Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

picku cu ti polomiti ako mi ne bude radilo!

omg duleta uvatio hajp:)

ja na srecu nisam hajpovan, nekako su mi se blizard malo ogadili sa ovim tripovima 'pravimo igru dvaes godina zato sto nam se moze, sisajte nam kurac' i 'dajte pare, pare dajte, pare, pare, pare', a i ispali su picke sa stardzom, wc je bio super originalan u odnosu na nista:), wc2 je bio super originalan u odnosu na wc, sc je bio prilicno originalan u odnosu na wc2, wc3 je bio super originalan u odnosu na sc...a ovi uzeli i promesali malo jedinice i dizajn i napravili bolju grafiku (sto je diskutabilno ako uzmemo grafiku sc i sc2 i uporedimo ih u odnosu na godinu).

mozete sad da me kamenujete.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

omg duleta uvatio hajp:)

ja na srecu nisam hajpovan, nekako su mi se blizard malo ogadili sa ovim tripovima 'pravimo igru dvaes godina zato sto nam se moze, sisajte nam kurac' i 'dajte pare, pare dajte, pare, pare, pare', a i ispali su picke sa stardzom, wc je bio super originalan u odnosu na nista:), wc2 je bio super originalan u odnosu na wc, sc je bio prilicno originalan u odnosu na wc2, wc3 je bio super originalan u odnosu na sc...a ovi uzeli i promesali malo jedinice i dizajn i napravili bolju grafiku (sto je diskutabilno ako uzmemo grafiku sc i sc2 i uporedimo ih u odnosu na godinu).

mozete sad da me kamenujete.

realno, sranje je igra. dulio moj brat

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za one koji su igru narucili mailom u gamesu - da li vam je na mail stigao odgovor kao potvrda na rezervaciju?

Meni nije, ali kako god, mail koji sam im poslao (jos pre 10 dana) sam odstampao kao dokaz, i necu sutra radnju napustiti bez igre [:D]

ja sam narucio pre sedam dana odmah su mi odgovorili, postavio sam par pitanja i odgovarali su mi uredno. u petak su me zvali na mob da mi potvrde da ce mi poslati nocas uplatnicu/predracun i da nakon uplate mogu podici igru

Lepse kada se omirisu boje i miris samog medija, pomesan sa malo belog luka.

nema nista lepse od mirisa neceg novog iz celofana :)) ja se jos primam na miris novog hardvera tek otpakovanog

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam narucio pre sedam dana odmah su mi odgovorili, postavio sam par pitanja i odgovarali su mi uredno. u petak su me zvali na mob da mi potvrde da ce mi poslati nocas uplatnicu/predracun i da nakon uplate mogu podici igru

hmm meni nista od ovoga nisu, zato me i izjeda crv sumnje.

edit: sad sam ih nazvao i rekli su da je u NSu drugacija procedura,varijanta kesh u ruke i nosi igru.

edit2: evo zamolio sam garija za porudzbine da proveri pronashao me na spisku, sutra ujutru uzimam \o/

Edited by prime_abuse
Link to comment
Share on other sites

Ja ću izgleda dobiti džabe igru, inače je verovatno ne bih kupio.

Užasno mi ide na reproduktivni organ ceo trip sa traženjem Internet konekcije za instalaciju, drkanjem oko nepostojanja LAN-a itd.

Jedva čekam neku krekovanu verziju da mogu da deinstaliram original.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

 meni je meh ... bas zbog toga sto deluje kao i svaki trailer za random akcioni film 

raynor its not your fault ... lol

my thoughts exactly. Previše Holivudski, down-to-earth i sažvakano za široke narodne mase.

Od kako se desio Blizzard - Activision merge stvari su dosta počele da se menjaju. "Stari" Blizzard ne bi pravio ovakve trailere. Imam osećaj da su postali previše veliki i alavi.

Jedva čekam da izađe igra, da ne bude zabune, samo mi je krivo što se Blizzard polako ali sigurno menja i pretvara u nešto što jako mrzim (cough, cough... electronic arts, cough...)

Link to comment
Share on other sites

hmm meni nista od ovoga nisu, zato me i izjeda crv sumnje.

edit: sad sam ih nazvao i rekli su da je u NSu drugacija procedura,varijanta kesh u ruke i nosi igru.

edit2: evo zamolio sam garija za porudzbine da proveri pronashao me na spisku, sutra ujutru uzimam \o/

moguce da je tako i u bgu jer sam ja trazio da platim preko racuna :]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jedva čekam da izađe igra, da ne bude zabune, samo mi je krivo što se Blizzard polako ali sigurno menja i pretvara u nešto što jako mrzim (cough, cough... electronic arts, cough...)

ja sam zapravo bijesan sto se to dogadja. blizard sam smatrao za jedinu firmu koja je apsolutno imuna na elektronikartsnost.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

^

to posle ide u firmin troshak/odbijanje od pdv-a, a? x)

razmislicu, mozda uplatim ja licno a mozda na firmu lol

ja sam zapravo bijesan sto se to dogadja. blizard sam smatrao za jedinu firmu koja je apsolutno imuna na elektronikartsnost.

ali ali ali dule, kako tek sad da se razocaras, bilo je jasno da su takvi kada su izmislili wow :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa pre ili kasnije su morali da se medžuju sa nekim, ako misle da opstanu. Hate the game, not the player (što ne znači da su gadljivi na pare, naravno).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za one koji su igru narucili mailom u gamesu - da li vam je na mail stigao odgovor kao potvrda na rezervaciju?

Meni nije, ali kako god, mail koji sam im poslao (jos pre 10 dana) sam odstampao kao dokaz, i necu sutra radnju napustiti bez igre [:D]

mene su iz gameS-a zvali dva puta kao jel sigurno dolazim veceras u 12h posto nece imati dovoljno za sve koji su se prijavili. Okreni ih telefonom i pitaj.

Link to comment
Share on other sites

ali ali ali dule, kako tek sad da se razocaras, bilo je jasno da su takvi kada su izmislili wow :P

jebiga, ceo wow fenomen me je uspesno zaobisao (ja ne znam ni kako izgleda igra lol), tako da neam pojma. pretpostavljam da je lep i saren i prepun holivudnosti, ali jebem li ga, takav je bio i wc kec, mislim, takve su im igre...

da, bili su na rubu propasti dok nisu bili takvi :D

this:)

mislim, mali broj zaposlenih, ogroman renome, ogroman pedigre. ne bi njima nista bilo.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...