Jump to content

Starcraft 2 konacno


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:D sarmo aj me naucis zerga da igram, smorili me protosi :)

kurton rasa... sdsdsdsd... szszszsz... jbg ako ces vec da rerolas, glupo da te lazemo da nije op :D

bolje attila da te nauci toss-a... MASTERUJE!

nije ftw, nego ce biti suspenzija

AHHAHAHAHA

Link to comment
Share on other sites

Oba. Vise drugo.

Sta bi sa liverpulom. Da li su usli u kvalifikacije Lige Evrope?

Offtopic ftw.

Kakav glupi Liverpul. Treba onog Beniteza poslati da kopa njive.

nije ftw, nego ce biti suspenzija

Shto suspenzija. Valjda zhuti prvo... [:)]

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Whoho. Nasao sam do jaja programcic koji ti omogucava sve zivo da cackas u sc2 setingsima. Grafiku, hotkeys, UI, daje detaljnu statistiku svih jedinica pogotovo meni vazan damage/seconds. Program mozes skinuti ovde a diskusiju mozete videti ovde. Ja sam isprobao i napravio custom hotkeys i savrseno radi na poslednjem patchu. Moras samo napraviti backup fajlova od zadnjeg patcha u slucaju da nesto sjebes a i ponekad moras da vratis sve na original kada izadje novi patch.

Link to comment
Share on other sites

Nista ako popijem ban javicu pa da se jos neko ne zajebe he he.

Sta treba raditi kada ghost ispali imp na mene protosa. Kolko sam skontao sjebe mi stitove. e sad jel treba bezati il ignorisati i zavrsiti napad. Za kolko se ti stitovi vrate i kolko puta zaredom imp moze da ispali 1 ghost.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro bre covece, igrao sam AoE i znam da tamo sve pishe isto kao i u SC2. Stavi misha preko ikonice EMP pa procitaj shta radi, koliko energije koshta, procitaj koliko energije ima Ghost i onda izracunaj koliko puta moze da baci =P.

Inace EMP oduzima svu energiju i skida 100 shtita. Da li bezati ili ne zavisi valjda od situacije, nemam pojma ne igram sa Tossom. Shtitovi se veoma brzo regenerishu ali valjda jedinica mora 5 sekundi da nije napadnuta da bi krenuo da se regenerish...ajd ko zna tacno neka odgovori.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Zavisi. Nikad nemoj ici robotics tech kao protoss protiv terrana, jedno kasnije switchuj ako ide mech build.

1. Ako ide mass marauder, research blink i charge, uz dobar mikro, lepo ces se odbraniti. Cak iako switchuje mech, imas vec researchovan blink, tako da siegevanog tenka mozes zeznuti, ali ne toliko efektivno koliko immortalom.

2. Posto ce dodati stimpack, bilo bi dobro da napravis pokojeg templara, da ga kaznis sto drogira vojsku. ( Ovo je daleko bolje nego kolos, jer ga fokusiraju sa stimom samo tako )

3. Feedback na medivace pod hitno, i ako uspes da uhvatis pokojeg ghosta.

4. Ako imas preterano mnogo gasa, dark templar ( mada ti ne bih preporucio u velikim kolicinama zbog scana, 1 u natural 1 u main i 2-3 sa svojom vojskom. Uzaludno bacen gas? Mozda. Na tebi je da odlucis. )

StarcraftTemplarSig.jpg
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro bre covece, igrao sam AoE i znam da tamo sve pishe isto kao i u SC2. Stavi misha preko ikonice EMP pa procitaj shta radi, koliko energije koshta, procitaj koliko energije ima Ghost i onda izracunaj koliko puta moze da baci =P.

Inace EMP oduzima svu energiju i skida 100 shtita. Da li bezati ili ne zavisi valjda od situacije, nemam pojma ne igram sa Tossom. Shtitovi se veoma brzo regenerishu ali valjda jedinica mora 5 sekundi da nije napadnuta da bi krenuo da se regenerish...ajd ko zna tacno neka odgovori.

Ako te pogodi emp a zaleteo si se u terana nema bezanije ako bezis izgubio si ... marauder > bezanija :P tako da bolje je samo da rasporedis vojsku u ogroman luk pre napada da ti bas ne rokne emp na sve sto imas ... i templare u phase prism kao u broodwar ili da pokusavas da feed backujes ghostove ali to je za mene mnogo rizicno :)

Ja sam skroz promenio stil igre zadnje dve nedelje i svidja mi se i odgovara mi ... PvP idem na blink build rasatura sve gluposti sa fenixima , void ray , zealot sentri buildove... cak si ja i protiv robo buildova ako uradis timing push... jedan imortal padne uzasno brzo protiv tvojih stalkera. PvT iskreno poceo sam da izbegavam robo build skroz ... em smara em mi se kolosus u istom ne svidja uopste imortali su jaki na pocetku partije ali kasnije ih maruderi i marinci pojedu... tako da ako idem immortal idem neki drop ili timing push ili haras da napravim damage pa prelazim na templare... pokusavacu da idem direktno na templar tech vise mislim da je mnogo jaci generalno ali kapiram da te onda sjebe teran timing push ... mozda je najbolje ici cisto mass gate way jedinice pa polako tranzicija u templar tech. I PvZ moze i dalje kolosus tech na nekim mapama ( kulas ravine da mu jebes radnike na expanziji ) ali templar tech ce da bude keva sada kada su nerfovani roaches tako da izbegavam to i okrecem se ono gateway forge fast expand vs zerga u templar tech. Cannoni za detekciju do late game :) 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...