Jump to content

Fallout New Vegas


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na stranu izvodjenje i budjavi engine (koji na xboxu zakucava, i kao da ima memory leak) izgleda da igra zaista vuce korenima... upoterba speecha, malo opreme, i kad je nadjes losa je, frakcije, kvestovi prica.... sve ono sto se prosecnom konzolasu ne svidja je otprilike tu... zaista steta sto izvodjenje nije klasicno, ne znam da li cu moci da svarim kao sto nisam mogao fo3

ima frakcija sa kojima zaratis i toliko te zamrze i tih dobro izlemas da te posle toga prosto dignu ruke od tebe i mozes slobodno da se setas medju njima kao baja medju bajama jer te se svi plase :) lol

takodje startujes igru bez ikakvog uputstva gde treba da ides i sta da radis osim sto znas da te je neko upucao ... veoma dobro :) naravno citam neke prve ocene to uzimaju za manu jer nemas nikakvu emotivnu povezanost LOL sa dogadjajima i likom koji vodis... naravno ti isti gledaju borderlands kao rpg

takodje posle 20ak sati igranja se uopste i ne dolazi do vegasa, sto ce reci da je igra poprilicno obimna :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nije mi jasno sto neko ne uradi mod za izometrijsko izvodjenje, to ne bi trebalo da bude problem.

nije nemoguce ali ko zna na sta bi licio svet da je kamera 20 m iznad igraca , onda bi ti smetale i gradjevine i morao bi stalno da rotiras kameru i tako te sitnice pa verujem da bi to bilno ipak bolno iskustvo :| mada voleo bih da probam i ja makar i tako... s obizrom da je engine toliko zastareo i da je bangav sto se tice vizuelnog dozivljaja (pa i animacija je skrnava iz blizine sa distance bi delovalo fluidnije) moglo bi se samo dobiti na kvalitetu

ali bi onda horde konjzolasa bilo u delirujumu i pljuvali bi sto igra nije next gen, na pcu je fp tu vec 15 godin. duduse sada pljuju obsidian sto je grafika losa (ista kao u 3) iako je bethesda odavno najavila da se igra mora raditi u istom engine-u

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa to bi bio mod, kakve to veze ima sa konzolaskim pristupom...rotacija kamere nije problem, a mozda bi moglo da se uradi i da se provide zidovi koji blokiraju igraca. ono sto je najveci problem je sto fps komponenta igre vise ne bi postojala.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jel taj SKIDROW sad hustle free i sve?

(nije da neću da skinem igru anyway, čisto da znam).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Fallout_NV.jpg

Taman sam pomislio da je ovo knjiga sa crtezima koja ide u CE pakovanju, ali nije vec je guide (mislim nije ni to lose, kada se obrne igra da se malo zaviri unutra). Bolje da su ubacili ovu knjigu u CE sa 400 strana sa sve crtezima, nego onaj strip.

Inace, po meni je sam art iz Fallout igara ostao do dana danasnjeg neprevazidjen i nedostizan.

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...