Jump to content

Razer misevi


dvnityCker

Recommended Posts

Kontam da kupim jedan od ovih, pa me zanimaju utisci ljudi koji ih poseduju.. pre svega za diamondback i copperhead - jer deathadder nema dugmad sa obe strane samo sa leve

takodje, jel ima neko onaj CM Storm Sentinel Advance?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam dugo merkao neki Razer mouse da se pocastim njime... Ono sto je zajednicko svim glodarima iz ove razerove porodice je to da su svi naprosto preveliki... Ja nemam bas malu saku ali velicina Razer mouseva meni naprosto ne odgovara... Zato sam kupio sebi Steelseries Kinzu i na moje veliko zadovoljstvo thats the reel shit I need !!!!! \o/

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

 Kupi razer miša, za godinu dana ćeš uzeti MS-a ili Logitecha.

poz

sto?

adder je keva, ali ima dugmad samo s jedne strane, kako cu da idem back-forward u exploreru :/

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

osećam se više ko budala što svaki put pokušavam da ukažem na jednostavnu stvar, da to što miš svetli u mraku nije merilo kvaliteta, ne želim da pričam o činjenici da su se skoro probili putem marketinga ne kvaliteta i da su u suštini malo napredovali u tom pogledu. Još više mi se plače kada vidim njihove sluške. Pogledaj malo teme ovde i po benchmarku pa ćeš sam uvideti kako se posle kratkog vremena nešto sjebe, a to je najčešće levi klik, pitam se zašto.Dakle, sve je to lepo sa lajt šouom i ergonomičnosti, ali ovde pričamo o kvalitetu, ne padaj na reklamu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nekoliko puta sam chuo priche kako se neki razer mish pokvario.

Ja iskreno ne volim razer i neverujem im ni rech. Izgledaju mi previshe krhko i ono malo shto sam imao dodira sa njima nije me neshto mnogo ocharalo. Desi se da ne valja uopshte levi klik. Da shkripi. I tome slichno ...

Odlegaj par revieva na jutubu, verujem da ih ima bash dosta za razerove stvari.

A ovaj CM Storm je rofl. Mislim u imenu mu stoji "Pro Gaming Mouse" shto odmah znachi da je djubre. Video sam ovo na turniru kod nekog od igracha i uzhasan mi je. Ogavan oblik, gomila nekih dugmitja jedni preko drugih i ne mozhesh a da svako malo ne stisnesh neshto sluchajno.

Link to comment
Share on other sites

Death adder prvi put se sjebao nekih 2 meseca po izlasku iz garancije, levi click nekada detektovao dupli click ili ako uradis drag select uhvati pola pa pusti pa selektuje pola. Otvorio ga isprejao sa WD-40 evo radio je 4 meseca bez problema sada opet ima problem sa drag selectom ista fora zajebava ne mozes da selektujes tekst kako treba ili jedinice u strategiji npr. Videcu dal moze da se sredi ovaj put sa WD-40

Najgore od svega nije padao neki hard-core gaming manje vise je koriscen za normalne stvari i malo gaminga.

Sledeci put verovatno ne uzimam razera, sem ako nije na nekom popustu opet lep je mis i sve to ali sjebao se po izlasku iz garancije a nisam ga akao kao stoka.

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

osećam se više ko budala što svaki put pokušavam da ukažem na jednostavnu stvar, da to što miš svetli u mraku nije merilo kvaliteta, ne želim da pričam o činjenici da su se skoro probili putem marketinga ne kvaliteta i da su u suštini malo napredovali u tom pogledu. Još više mi se plače kada vidim njihove sluške. Pogledaj malo teme ovde i po benchmarku pa ćeš sam uvideti kako se posle kratkog vremena nešto sjebe, a to je najčešće levi klik, pitam se zašto.Dakle, sve je to lepo sa lajt šouom i ergonomičnosti, ali ovde pričamo o kvalitetu, ne padaj na reklamu.

imam razer sluske vec godinu dana i i dalje jebu kevu..

no kontam da je za miseve druga stvar..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Razer sluske koje jebu keve ne postoje :D

Meni je Adder dojajno radio vise od 2god koliko sam ga posedovao, svaka pohvala za isti :)

A da, sto se tice ovih Ultra Giga Mega Uber Gaming miseva, pjur rabis :(

Zaobici u sirokom krugu.

infidel

Link to comment
Share on other sites

bratori sluske as in prikopcas ipod na njih :)

http://www.amazon.com/gp/product/B001HN6PBM/ref=ox_ya_oh_product

odlicne

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam o cemu vi prdite, slusalice rade kao zmaj vec godinu dana, odlicne su u svakom pogledu, hejt vam je neosnovan :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...