Jump to content

Planiraju DRVOCID!


Recommended Posts

Ne troluj, glupane :)

Ja kad kazhem da ste seljaci degradirani koji ne umeju da chitaju i duboko u penzionerskim godinama pa kao i oni volite te da ste >u toku< hronike.

Trolujem.

Kada kazhem da ste seljaci degradirani koji ne umeju da brane prave vrednosti i duboko u strano placenom kapitalizmu pa kao i oni sechete pluca grada.

Trolujem.

Zdravo, ja sam dread.

Trolujem.

[:(]

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 367
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

posekoshe pola srbije bash kao sto su posekli tako lako drovered u bulevaru

kad bih vam opisao te akcije po obicaju mnogi bi mislili da lupetam i da sam radikalista i slobista ... kad ono medjutim, iz dupeta u glavu posle par godina...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Samo da konstatujem da mi je poražavajuće da se više ljudi skupilo da brani Loki, polulegalnu, poluhigijensku, PRIVATNU ugostiteljsku "radnju" u kojoj su ljudi jeli poslednjih godina iz čiste navike (kvalitet hrane 0), a nisu imali energije i volje da brane živa bića koja njihove pretke, njih i njihovu decu već 90 godina BESPLATNO snabdevaju kiseonikom, hladovinom i zelenilom... Da ne pominjem da je seča platana bila ilegalna za razliku od ovog sudskog izvršenja.

Ne mogu ni da zamislim šta je u glavama ljudi koji idu da brane tuđi privatni biznis, šta... nadaju se da će sutra dobiti gratis jednu "gurmansku" sa 30% paprike, 40% brašna i 30% mesolike mase i sve to u bajatoj lepinji (uzgred ovo sranje je koštalo 260 dinara poslednji put kada sam se zajebao da jedem tamo)... strašno...

Meni je porazavajuce da su u zadnjih nekoliko godina isekli celu sumu izmedju dedinja i banjice da bi napravili elitno stambeno naselje, a da se ti kacis samo za zvucna sranja kao sto su 300 smrdljivih stabala u bulevaru koja ce biti zamenjena. Prosto mi dodje da se zapitam jel ti stalo ili samo trazis oko necega da gundjas pa sto zvucnije to bolje?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Meni je porazavajuce da su u zadnjih nekoliko godina isekli celu sumu izmedju dedinja i banjice da bi napravili elitno stambeno naselje, a da se ti kacis samo za zvucna sranja kao sto su 300 smrdljivih stabala u bulevaru koja ce biti zamenjena. Prosto mi dodje da se zapitam jel ti stalo ili samo trazis oko necega da gundjas pa sto zvucnije to bolje?

Ja news feed "Gradskog zelenila", ili bolje rečeno "Gradskog sivila" nemam, i kao što neko već reče, posekoše pola Srbije. A DS (Drvoseče Srbije) je maltene preko noći posekao i ovo na Bulevaru, a tek u sred šume, šanse da se sazna nešto ikako drugačije nego retroaktivno su vrlo nikakve! Naravno da sam principijelno protiv svake nerezonske seče ma gde ona bila, ali naravno da mi je najuočljivije kada krenu na mesto gde sam ja odrastao i gde manje - više i sada živim. Da su svi kao ja krenuli na ulicu da brane mesta na kojima su oni odrasli ili gde sada žive ili oba, pola Srbije ne bi bilo posečeno!!! Tako da mi ni malo nije jasno gde nalaziš osnova da meni bilo šta prigovoriš, jer sam ja apsolutno dao svoj maksimum.

Osim toga, drvored na Bulevaru ima dodatni značaj pored čisto ekološkog, jer čini Bulevar kralja Aleksandra upravo bulevarom, jer predstavlja kulturno-istorijski spomenik, jer čini arhitektonsku celinu...

A uostalom, 400 platana da se ne zove drvored, zvalo bi se ŠUMA, pa je ta seča nadišla verovatno sve ostale koje su se do sada dešavale i po svom zločinačkom obimu.

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Dok ti se nije desilo ispred nosa nisi prstom mrdnuo. Jel ti ovo ne zvuci kao nesto sto zameras nama ostalima? Da ti je stalo do toga raspitao bi se ranije, i mozda ucestvovao u nekom protestu ili peticiji za to ili mozda cak organizovao tako da mani se sad velikih reci kritike za nas ostale.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Da li ja moram samog sebe da citiram?

A DS (Drvoseče Srbije) je maltene preko noći posekao i ovo na Bulevaru, a tek u sred šume, šanse da se sazna nešto ikako drugačije nego retroaktivno su vrlo nikakve!

Evo nađi mi link bilo kojih dnevnih novina, arhive B92, RTS, čega god hoćeš, gde se najavljuje da će početi seča toga u Košutnjaku, npr. i rećiću ti da si u pravu. Halo čoveče, oni su angažovali za ovo na Bulevaru PRIVATNU FIRMU da seče i u nedelju, jer "Gradsko sivilo" tada neradi, samo da vi što brže to smandrljali...

Što se tiče drugih gradova, zaista nisam očekivao ni od koga da dođe iz drugog grada da brani moje platane i njima je apsolutno debilno zamerati, niti sam kome zamerao.

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Ovo je veći "rećiću" fail.

Anyways, svaka čast Vladi koji je sačuvao ono drvo. Mislim da ga neće skinuti. On čovek ne živi na Bulevaru i došao je da brani to drvo, tako da njemu respect.

Najgora stvar je što većina ljudi ima zaista bitnija posla od protesta. Tako da razumem ljude koji jednostavno nisu mogli da dođu i da podrže one koji su protestvovali. Više nije ni bitno diskutovati na ovu temu dok ne vidimo tih duplo više platana.

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...