Jump to content

NetPlus Volume #1


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 587
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije ni prvi a ni poslednji put da tako sedimo,opusteno :D resite one kartone iz 3D i nema problema :D gl gl orga .

sorry, jedno pitanje. mozda sam negde preskocio da procitam ili nesto ali dali se znaju 3 mape koje ce se igrati u grupama ? hvala

Edited by beans
Link to comment
Share on other sites

nije ni prvi a ni poslednji put da tako sedimo,opusteno :D resite one kartone iz 3D i nema problema :D gl gl orga .

sorry, jedno pitanje. mozda sam negde preskocio da procitam ili nesto ali dali se znaju 3 mape koje ce se igrati u grupama ? hvala

pa trebao bi dd2 inf i tuscan..

Link to comment
Share on other sites

nije problem sto mi nismo nosioci , ali je veliki problem sto ima klanova koji ne bi trebali da budu nosioci (necu imenovati ni jedan klan , jer ne bi bilo korektno sa moje strane . JEBEM VAS USTA - SLIHTARE JEDNE.

Sto ne stavite jos neku bugarsku ekipu u nosioce smradovi jedni >>>

Samo ne zelim da posle ovog neko stavi smk kao nosioce,da ne bude posle da je to sve zato sto sam vas ja napljuvao na forumu ili tako nesto>> . JEBEM VAS U USTA SVE - a najvise confa namestaca turnira . GL HF

Edited by smekery (Maxa)
Link to comment
Share on other sites

nije problem sto mi nismo nosioci , ali je veliki problem sto ima klanova koji ne bi trebali da budu nosioci (necu imenovati ni jedan klan , jer ne bi bilo korektno sa moje strane . JEBEM VAS USTA - SLIHTARE JEDNE.

Sto ne stavite jos neku bugarsku ekipu u nosioce smradovi jedni >>>

Samo ne zelim da posle ovog neko stavi smk kao nosioce,da ne bude posle da je to sve zato sto sam vas ja napljuvao na forumu ili tako nesto>> . JEBEM VAS U USTA SVE - a najvise confa namestaca turnira . GL HF

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Evo sad sam se probudio posle 12 sati pre toga nisam spavao 30 + citam i ne verujem sta pisete. Zasto ovaj nije nosilac zasto ovaj nije nosilac, Sto se tice Bugara dolaze 2 tima a ne 2 mixa , sto se tice drugih bugara BRATQ mozda sam i pogresio u vezi njih ako jesam izvinjavam se i bice promenjeno , a to vase ponasanje verujte mi nece biti tolerisano na turniru kao sto na forumima penite , kao zna vas Biza milion godina kod njega je opustencija , verujte mi sve vas znam ali isto tako cu vas pokoriti na turniru za bilo kakvo sranje da napravite , idite kuci pa radite sta god da radite. Bice maximalno postovana pravila jer sam i ovako u kurcu sa satnicom , znaci ko kasni ili ne dodje na vreme bolje mu je da ne dolazi jer moze da produzi samo kuci odakle je dosao. grupe ce verovatno danas biti izvucene kada budem znao tacan broj ekipa i sve. Poz

nije problem sto mi nismo nosioci , ali je veliki problem sto ima klanova koji ne bi trebali da budu nosioci (necu imenovati ni jedan klan , jer ne bi bilo korektno sa moje strane . JEBEM VAS USTA - SLIHTARE JEDNE.

Sto ne stavite jos neku bugarsku ekipu u nosioce smradovi jedni >>>

Samo ne zelim da posle ovog neko stavi smk kao nosioce,da ne bude posle da je to sve zato sto sam vas ja napljuvao na forumu ili tako nesto>> . JEBEM VAS U USTA SVE - a najvise confa namestaca turnira . GL HF

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...