Jump to content

NetPlus Volume #1


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 587
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

huhuuuuu,bice ovo dobar,jak turnis...IDEMOOOOOOOO!

osim ako mongi nesto ne sjebe :) u tom slucaju, skidamo ga golog, trpamo u gepek i izbacujemo na terazijama :)))

Edited by PlayMore hybaa

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Postoji mogucnost da se prosiri turnir na prvobitnih 32 ekipe ako se skupe u rekordnom roku do 27og , vec imam 3 ekipe na listi cekanja znaci jos 5....

Sto se tice sistema Janko , tebi je kao i svima obezbedjeno 6 meceva sledeceg dana naravno ko prodje , toliko kantera nikad se nije igralo i bice puno zanimljivih meceva posto se ocekuje da prodju naravno najbolje ekipe , sto se tice sistema winner looser , taj jedan sa najgorom razlikom od prve 3 ekipe iz grupe bira mapu na kojoj ce da igra , jedino tako moze da se izvede turnir sa ovoliko broja ekipa i to je ja mislim najbolje ispostovano sa moje strane. Zahvaljujem se Vonji na pomoci oko kostura.

^egzektli

dobro, zanimljiv sistem. Samo zasto je sve bo1? :D

Mogao sam ja lagano da stavim bo3 da se igra u nekom delu sistema ali ne bi zavrsio do narednog dana , ovako je maksimalno ispostovan veliki ufur svaka ekipa ce imati zagarantovano ko prodje sigurno 10 meceva sto nije ni na jednom turniru do sada bilo.

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...