Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

isao kod dermatologa da mi pogleda neki sumnjivi mladez : pregled 3 000 (a pregled je da te pogleda nechim sto lichi na lupu praktichno), uklanjanje 7000, histoloski testovi 3000...lele, a josh je i jeftiniji privatnik.Kod drzavnog bi me manje odrali ali vishe unakazili.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gg partizane

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

isao kod dermatologa da mi pogleda neki sumnjivi mladez : pregled 3 000 (a pregled je da te pogleda nechim sto lichi na lupu praktichno), uklanjanje 7000, histoloski testovi 3000...lele, a josh je i jeftiniji privatnik.Kod drzavnog bi me manje odrali ali vishe unakazili.

hahaha,isto sam ja to danas radio :D.

sad je fora,da moram da idem u dom zdravlja,uzimam neka 2 uputa(plavi i zeleni),pa da idem u Zvecansku(tamo radi neka kevina prijateljica),i onda ce tek ona da mi zakaze uklanjanje tog mladeza...ma mrs bre,drkaju me kao da ne znam sta treba da urade...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ah bratore kakav dana, vrh na poslu, kuci verenica spremila piletinu sa susamom :D dramska pauza, igranje u fullu, ortaci dosli sa pivom, zenka spremila picu i otisla sa drugaricama ... a ondaa basket! kakvo uzivanje izuvanje i cliffhanger na kraju...

odo da pajkim :]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

odradio rengen pluca danas, sve chisto osim pushachke "share" (valjda mi tako reche), tako da sam happy, sobzirom da duvanim dve pakle dnevno zadnjih 10 godina :)

Da ta pusacka "shara" je tu radi mode, nista strasno!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...