Jump to content

Rat bendova


Recommended Posts

Jel gledao neko ovo? Krajem decembra je zavrsen 1. serijal, kazu da ce biti uskoro novi.

Mnoooogo dobra ideja, dosta rock&metal bendova iz celog regiona se skupilo u Bosni.

Prvo i drugo mesto je pripalo bendovima iz Srbije - Backa Palanka i Novi Sad. OBAVEZNO overite na http://www.youtube.com/watch?v=gyNblDRikjk , bubnjar ima 12 godina...najstariji je gitarista sa 16. Oni su pobedili na kraju...

Ne znam za vas, ali ja sam uzivao slusajuci stvari od Metallice, Zeppelina, Maidena, Purpla itd....

Link to comment
Share on other sites

Brate način na koji su realizovali sve to je ispao seljana gora nego grand show od pre 10 godina. Aj razumem da se dešava u Bosni, al brate mili :\

A i boli me kurac za Lipovaču, on se rodio s gitarom al se zaglavio na klasičnom hevi metalu, šta ako ja recimo dođem sa svojim bendom i krenem da sviram nešto nastalo u poslednjih 10-15 godina i neko takav me škartira jer ne kapira to što ja sviram...

Link to comment
Share on other sites

Ти дођи са својим бендом и свирај нешто што је настало у последњих 10-15 година и покидај свирку, наступ, исл и победи. Неће те избацити зато што свираш нешто што они нису чули.

А за "сељана" - коментаришеш како телевизија продаје свој програм...

Уживо свирка, најразличитији жанрови рока/метала (добро, можда не баш блек/дет, али првенствено зато што нико није свирао). Крени од нечега, па ћемо видети докле ће стићи... јбг...

Link to comment
Share on other sites

Brate način na koji su realizovali sve to je ispao seljana gora nego grand show od pre 10 godina. Aj razumem da se dešava u Bosni, al brate mili :\

A i boli me kurac za Lipovaču, on se rodio s gitarom al se zaglavio na klasičnom hevi metalu, šta ako ja recimo dođem sa svojim bendom i krenem da sviram nešto nastalo u poslednjih 10-15 godina i neko takav me škartira jer ne kapira to što ja sviram...

Kenjas vudu, ziri je bas forsirao autorske stvari, i nikoga nije "nagrdio" zato sto su svirali pesmu koju nisu culi.

A to za malo vise glamura, jebiga... da privuku publiku

Link to comment
Share on other sites

Da si gledao emisiju, video bi da zele potencira na 'imidzu'. Ako zele jebeni lipovaca nekoga uci o imidzu onda je neko tu lud.

Mislim, dovoljan dokaz da je emisija sranje je to sto zele ljakse lipovaca ocenjuje neciji rad i pokusava da utice na isti. Samo poslusaj divlje jagode i sve ce ti biti jasno jbte...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi, dosta problema su pravili tonci, i to je javno receno bar 5 puta.

Ipak je to prvi serijal, nisu se ljudi skontali dovoljno dobro, a sve ide live.

Ali slazem se za enter sandman da je zvucao lose, prvenstveno zbog toga sto je ton bio lose mixovan i sto taj bend svira balade bendova tipa Aerosmith, Guns&Roses itd. Ne znam sta im bi da to sviraju.

Kontam da ce 2. sezona biti mnogo bolja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...