Jump to content

NationsCup XIII


krlee

Recommended Posts

  • Replies 208
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posto ce reprezentacija Srbije igrati iz lana, obecavam da Biza nece mraciti (zna sta ce mu uraditi Gospodar Tame u suprotnom), tako da je Biza onda najbolji ;) Eto ;) Znam da Vlada ne igra CS, ali pre neki dan smo igrali obojica na Germanu do nekih 500, tako da nije u losoj formi.... Ima neke ispite, istripovao se da je fakultet bitna stvar, znate kako to ide kad ste prvi semestar hahahha xDDDDDD Elem, mislim da je lineup dobar...

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

nemoj debeli da se nadjes uvredjenim pre si bio kad si igrao za kgb ako ne i najbolji igrac ali sad realno ima boljih a to sigurno peca jeste ^^

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

istina je ko sto ovi kazu, ja sam barem inactive od turnira zadnjeg, imam 0 sati na steam-u :)) crna gora neka dodje kao zagrevanje, uz svo postovanje ako to izgubimo, deinstall cs-a :) ODMA! :)) ali realno, nije mnoooogo proslo od turnira, sad samo 3, 4 dana pracca i vraca se forma. Ne bi se bunio niti imam prava da ne igram, tako da znate odma nisu rodbinske veze radile :)) isto mi se vata, ali ako igram onda krece neki lagani pracc ovih dana

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...