Jump to content

Kineske replike (kopije) mobilnih telefona, sa dve kartice...


goxxxy

Recommended Posts

Posto su na trzistu sve vise zastupljeni kineski telefoni (kopije originala) sa dve kartice mislio sam da bi bilo dobro da imamo jednu temu sa tom tematikom.

Bilo bi pozeljno da svako ko je imao iskustvo (a ne cuo od drugog, znaci ne ono rekla-kazala) napise svoje misljenje o tome.

Ja sam licno imao iskustvo sa NOKIA 6300 Dual Sim, i koristio ga godinu dana, i mogu reci da se OK pokazao, rade mu sve opcije, ali ima i mane, a to su:

- los lem na ulazu za punjac, i posle kratkog vremena (znaci posle par puta stavljanja na punjene) pokvario se ulaz. dobro je to sto ovaj telefon ima mogucnost punjenja preko USB porta, tako da sam prepakovao punjac da bude USB.

- losa anatomija baterije, drzi max 1 dan pri nekom normalnom koriscenju.

- izmedju maske i telefona se napravi razmak kroz koji prolazi prasina, pa ako nemate fotrolu a nosite ga po dzepovima vrlo brzo moze po ekranu da se pojave tackice od prasine (to moze lako da se ocisti skidanjem maske)

znaci genralno telefon nije los, cak mi je ispidao nekoliko puta, i dan danas sljaka, sve je OK sem gore pomenutih mana.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam anycool ne znam tacno koji model, touch screen, dual sim, tv, standardan kineski, radi mi vec godinu dana, baterija drzi po 4-5 dana sa intezivnim sms i razgovorima, ispadao mi je par puta i tada sam polomio staklo na ekranu pa ne radi touch screen. Generalno odlican telefon za te pare. Doduse iz iskustva drugih ljudi sam shvatio da je lutrija sa ovim telefonima.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam anycool ne znam tacno koji model, touch screen, dual sim, tv, standardan kineski, radi mi vec godinu dana, baterija drzi po 4-5 dana sa intezivnim sms i razgovorima, ispadao mi je par puta i tada sam polomio staklo na ekranu pa ne radi touch screen. Generalno odlican telefon za te pare. Doduse iz iskustva drugih ljudi sam shvatio da je lutrija sa ovim telefonima.

anycool je bas kineski brand za dual sim telefone, mada koliko sam cuo pojavile su se i njihove kopije pa je mozda sa njima problem.

mozda su drugi imali iskustva sa tim kopijama anycool.

mislio sam da u ovoj temi svako napise svoje licno iskustvo sa nekim modelom dual sim telefona koje je imao.

znaci ti imas OK iskustvo sa tim dual sim telefonom, e sad kad bi jos znao koji je model i kada bi mogao da napises malo detaljnije sta ti je OK a sta lose kod njega bilo bi super.

Link to comment
Share on other sites

plus mu je minus što svi modeli izgledaju do jaja ružno :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

plus mu je minus što svi modeli izgledaju do jaja ružno :)

ako pricas o anycool-u nije bas tako, ima i OK modela, evo na ovom sajtu mozes da vidis koji sve modeli postoje:

http://2simbg.com/

oni se predestavljaju kao zastupnici za anycool.

mada mene vise interesuju kineske kopije nokia, iphone i sl. modeli telefona.

trentuno koristim kinesku kopiju NOKIA 6700 Dual Sim.

jos uvek mu formiram bateriju, telefon pored standradnih opcija koje ima original NOKIA 6700, ima i analogni TV, koji radi OK.

u sebi ima antenu koja se izvlaci i sa kojom se solidno hvataju analogni TV kanali.

Link to comment
Share on other sites

ako pricas o anycool-u nije bas tako, ima i OK modela, evo na ovom sajtu mozes da vidis koji sve modeli postoje:

http://2simbg.com/

oni se predestavljaju kao zastupnici za anycool.

mada mene vise interesuju kineske kopije nokia, iphone i sl. modeli telefona.

trentuno koristim kinesku kopiju NOKIA 6700 Dual Sim.

jos uvek mu formiram bateriju, telefon pored standradnih opcija koje ima original NOKIA 6700, ima i analogni TV, koji radi OK.

u sebi ima antenu koja se izvlaci i sa kojom se solidno hvataju analogni TV kanali.

ma daj, telefoni su katastrofa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kali sve zna :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

taj lik mnogo zna očigledno :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...