Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imaju po 22 godine, studentkinje su iz male sredine koje su konacno nasle slobodu u velikom gradu, tako da pitas suvisno pitanje, sto se mog godista tice :D

Inace u utorak mi je bend ortaka i ortakinje imao svirku u dangubi,pa evo par slika i odatle, Danguba je bila Jagodina u malom te veceri, kao da sam negde u Jagodini izas'o :D

24524_383046401249_730231249_3724048_1005051_n.jpg

24524_383046441249_730231249_3724056_1280314_n.jpg

24524_383046361249_730231249_3724041_375476_n.jpg

24524_383046451249_730231249_3724058_5708424_n.jpg

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da to sa ribama mi nikad nije bilo jasno, zar je moguce da u tim "manjim" mestima nema nekog ko ume da jebe nego moraju da dolaze u BGD/NS da ih neko izjebe???

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nije to nego je to palanka trip, sve se vidi sve se zna, a i znas da ribe imaju psiho trip (a cesto i likovi, samo u drugom smeru) da povilene kad upisu faks, tipa prljave ribe iz prve klupe krenu da se mackaju i pucaju, streberke stavljaju sociva, 80% riba raskida sa dotadasnjim frajerima itd.

a pomaze i cinjenica da prelazak u bg prati i upis faksa, tj zbog toga se i seli za bg, pa se to onda poklopi jos vise.

neces jebati trandzu na kucnoj zurci kod ortaka, ali ces je jebati na tajlandu i vratiti se gajbi ko gospodin covek [:D]

edit:

eto vudu brat rece

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Da to sa ribama mi nikad nije bilo jasno, zar je moguce da u tim "manjim" mestima nema nekog ko ume da jebe nego moraju da dolaze u BGD/NS da ih neko izjebe???

Ne kapiras poentu, mala sredina, svi se znaju i svi su zajedljivi i tracarski nastrojeni, tako da osim ako nisu bas neke radodajke(cega ima i te kako, pogotovo danas, kada mi se cini da je mnogo lakse sprcati, ovu fejsbuk generaciju), moras se ozbiljno pomuciti da sprcas u tinejdzerskim godinama ako govorimo o nekim normalnim devojkama, jer nedaj boze da se sazna da se neka JEBE. Bez da setas to 2-3 meseca, ni da pomislis :D

Naravno ovde govorim o 14 do 18 godina, posle vec sve dolazi na mesto.

Edit: evo, svi ti objasnili vec :DDD

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zapravo pokusao sam da bacim prozivku na foru kako vi van bgd ne znate da jebete, al su mi ova dva metalca sjebala foru :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zar nisi znao kad si video dole da Dulio cita topik, da ce morati posteno da ti objasni stvari u bar 10 redova, 2 primera i tri digresije :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zapravo pokusao sam da bacim prozivku na foru kako vi van bgd ne znate da jebete, al su mi ova dva metalca sjebala foru :)

:(

savsamisti:

jebiga, fejlovo sam u percepciji

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jebiga, fejlovo sam u percepciji

Pa svi smo fejlovali, vidis da sam mu se ja tek izobjasnjavao :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

shiptari i lopovi iz N sporta. 2,5k. Ali morao sam da je uzmem da bi se slikao u njoj uprkos toj bolesnoj ceni.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zasto se chabke putji?

Ne pucim se, imam dve rolovane slanine od usana.

mislim da pevačica zaslužuje jbj pečat

Pevacica je jedna od najlepsih i generalno najkvalitetnijih devojki moje generacije, bila je neostvareni san mnogima :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ne pucim se, imam dve rolovane slanine od usana.

Pevacica je jedna od najlepsih i generalno najkvalitetnijih devojki moje generacije, bila je neostvareni san mnogima :D

Ali tebi ne jer si je tu oplodio ? :D

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...