Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sve, sve... Ali jebene ljubicaste patike [:(]

reche chovek kojem je Igor rekao da je bio obuchen grdje za maturu od njega :))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lol komentarisati oblacenje, to mi ko ono u zenskim casopisima

snezana dakic:

-top je out, definitivno los odabir boje, takodje, svi znamo da ovakav top ne ide na somotsku suknju. cipele su okej, ali previse staromodne za ostatak toalete. 6/10

samo sto je ovde jos carskije:

gnarh lol vidi mu tikepa lol ja to ne bi uzo har lol gej nisu crne

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne merim pishicu,da je Mendzi imao onaj autfit na maturi i njemu bih isto to rekao :>

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

meni i dalje nije jasno kako Viću to veče nije privela modna policija, barem na informativni

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

rupa ili, vazno da je samo dobra svirka i da nema obrijanih batica sa postarkama . Mislim, ako cemo tako na sta tek ona lichi KC Grad - na paljevinu?

inache kad sam vec pomenuo Grad, moram da pomenem jedan urbani hejt koji sam cuo proslog petka. Stojim ja tamo, pre pocetka koncerta Popecitelja, u majci sa nekim maskirnim dezenom na kojoj pishe Swiss Army i prilazi mi neki lik sa ribom, skroz narogusheni sa spikom "Jesi li ti bio u toj svajcarskoj vojsci? Zamisli , to je isto kao kada bi neko dosao sa chetnickom majicom."

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

hijao, samo je bilo pitanje vremena kaće idioti da krenu da izlaze u grad

šta si mu rekao?

rekao sam da je to samo suvenir sa puta, i da ne vidim nikakve shovinisticke poruke, koje on izgleda vidi u majici sa chetnickim licem ili porukom. mislim radi se o svajcarskoj vojsci a ne o armiji USA ili UCK

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...