Jump to content

Tenis 2010


Synd

Recommended Posts

Za oko mi je zapao MPC panel, oni su investitori puno projekata po Beogradu(Usce i Tri lista dunava su im najpoznatiji), tako da verujem da su oni usli u pricu sa Djokovicima.

Izmedju ostalog otkupili su i BIGZ i u bliskoj buducnosti planiraju od njega da naprave luskuzni hotel...

usrećiće se mnogo sa MPC-om koji ne može većinu svojih projekata da izugra ili završe, trebalo je da počnu drugu zgradu na Ušću pa ništa od toga, tržni centar je kasnio i sl..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

podrzavam ovo

da se napokon i taj tenis pokrene u ovoj drzavi

bar nesto da ide :/

JEBEM TI ANU

U STVARI NE BIH JE JEBO

PRE BIH JANKOVICKU REALNO -_-

sto bi rekao kjoot: MLAA GED SU TI SIES?

a ne zna ni loptu da baci, jankovicka popizdela u dublu, vidi se po faci

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

podrzavam ovo

da se napokon i taj tenis pokrene u ovoj drzavi

bar nesto da ide :/

JEBEM TI ANU

U STVARI NE BIH JE JEBO

PRE BIH JANKOVICKU REALNO -_-

sto bi rekao kjoot: MLAA GED SU TI SIES?

a ne zna ni loptu da baci, jankovicka popizdela u dublu, vidi se po faci

Ne prdi, sprco bi ti i gumenu lutku, da ti da...

Link to comment
Share on other sites

Meni je najjaca fora sto Novak pusta caleta da radi ovo (arena Djokovic lol), i time nabacuje skroz negativan pr svemu tome. Pazi.. arena DJOKOVIC ! Kapiram da je Federer na primer, covek i dalje igra tenis ali je postao legenda i pre zavrsetka karijere, Novak uz sve uspehe moze da bude samo nas lokalni heroj.

Druga stvari, bilo bi zaista glupo da mu tjale sisa novac koji zaradjuje da bi ulozio u ovaj kompleks. Nije mi jasno samo zasto sve to mora da bude toliko megalomanski i skupo. Dzaba sto ce on da napravi tenisku akademiju i sto kuraca kad ce posle skolarina u toj akademiji da bude 20k evra godisnje ili neka tako sumanuta cifra za nase prostore.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ne prdi

ne prdim. :/ antipaticna mi je totalno, njen glas posebno, kao da ce da zaplace kad krene da prica bilo sta -_-

zato maria kirilenko <3

a za akademiju djokovic... ma jok, bice skolarina 30k

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Meni je najjaca fora sto Novak pusta caleta da radi ovo (arena Djokovic lol), i time nabacuje skroz negativan pr svemu tome. Pazi.. arena DJOKOVIC ! Kapiram da je Federer na primer, covek i dalje igra tenis ali je postao legenda i pre zavrsetka karijere, Novak uz sve uspehe moze da bude samo nas lokalni heroj.

Druga stvari, bilo bi zaista glupo da mu tjale sisa novac koji zaradjuje da bi ulozio u ovaj kompleks. Nije mi jasno samo zasto sve to mora da bude toliko megalomanski i skupo. Dzaba sto ce on da napravi tenisku akademiju i sto kuraca kad ce posle skolarina u toj akademiji da bude 20k evra godisnje ili neka tako sumanuta cifra za nase prostore.

Ne pusta Novak caleta, nego cale to radi, Novak mu tu dodje samo kao zastino lice firme.

Srdjan, koliki god da je kreten, je vrlo uspesan covek i napravio je on svoje novce jos odavno. Naravno nije zaradio koliko i Novak i naravno da ce i Novak ucestvovati u ovim projektima finansijski, ali je ipak Srdjan i dalje glava porodice, i Novak dobro zna ko mu je omogucio da uopste bude sve ovo sto je postao.

Inace kompleks u Beogradu je prvenstveno ovliki koliki je zbog ATP turnira koji planiraju da dignu na najvisu Seriju 500. Jedine vise serije su masters tuniri i gs.

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zemljiste u Kgu je platio nekih 40k jura, za ovo u Beogradu nemam info, ali koliko znam nije ga dobio free of charge. Platio ga je doduse po nekim povoljnijim cenama od trzisnih.

Evo nesto bolja slika ovog u Kgu, posto su one predhodne ss preko tv kartice.

TC_Kragujevac.jpg

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

a tek odgovori po difoltu. To je nesto sto mi najvise ide na kurac.Kaze odigrala sam super mec ali ona je ipak pobedila:)))))))))))))))))) nebuloza koja samo na RTS-u moze da prodje. Ne osporavam nista sto je uradila do sada ali lepo skupi muda pa reci : " Igrala sam ocajno ,nisam u formi izivnite za poraz itd a ne ovo sranje ako je to sto je pretstavila u areni odlicna igra koja rec se koristi za opis igre enanove ili vilijamsove ?

Link to comment
Share on other sites

Mogu da se kladim da ana igra lose zato sto ne trenira uopste.Nema vise ni F od forhenda sa kojima se prosetala kroz roland garros a bacanju loptice da ne pricamo.Pre bi rekao da se navukla na reklame i ostali easy money i sto bi se smarala da se znoji na terenu.

Link to comment
Share on other sites

Mogu da se kladim da ana igra lose zato sto ne trenira uopste.Nema vise ni F od forhenda sa kojima se prosetala kroz roland garros a bacanju loptice da ne pricamo.Pre bi rekao da se navukla na reklame i ostali easy money i sto bi se smarala da se znoji na terenu.

realno

pitaj dvnityckera, igram bolje od ane ivanovic u ovom trenutku...

i to ne zato sto ja igram do jaja, nego zato sto ana failuje u svakom pogledu :S

zenski tenis je shit realno... muski je pravi survival...

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

janko ispao u roterdamu, dakle SVE PO STAROM -_-

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ameri (querrey,isner) se prijavili na clay court turnir u meksiku, izgleda da su se stvarno usrali :)))

nole se zajebavao sa onim lopesom (ne feliciano)

troicki prosao schuettlera, sad ide na noleta

janko sutra protiv seppia, ako prodje ide na murraya... @@

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

sledeci mu je juzni znaci fail XD

gledao sam iz objekta teniskog saveza srbije, imaju fin tv :))

znao sam da ce da pobedi... blesa mala...

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Mogu da se kladim da ana igra lose zato sto ne trenira uopste.Nema vise ni F od forhenda sa kojima se prosetala kroz roland garros a bacanju loptice da ne pricamo.Pre bi rekao da se navukla na reklame i ostali easy money i sto bi se smarala da se znoji na terenu.

navukla se ona na nesto drugo druze moj ...

a sto se tice noleta ....baksuz opet poceo kao da igra nesto

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...