Jump to content

Tenis 2010


Synd

Recommended Posts

Ne shvatate vi al nema veze... ja jesam sampion u pljuvanju u dalj u svom kraju al to nije tema... pratim ga odavno jos pre nego sto je usao u seniore a i kad je poceo da pravi rezultate ja pokusavam da kazem da mi nije jasno kako moze da mu se desi tako nesto na svakom drugo grand slamu a u vrhu tenisa je i ima para i za nutricioniste i kondicione trenere i za sta sve ne...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne shvatate vi al nema veze... ja jesam sampion u pljuvanju u dalj u svom kraju al to nije tema... pratim ga odavno jos pre nego sto je usao u seniore a i kad je poceo da pravi rezultate ja pokusavam da kazem da mi nije jasno kako moze da mu se desi tako nesto na svakom drugo grand slamu a u vrhu tenisa je i ima para i za nutricioniste i kondicione trenere i za sta sve ne...

ovi struchnjaci su mi omiljeni

ti ne kapirash da ispadash retard, jer prodajesh neke savete za tenis, a 3 puta nisi prebacio lopticu preko mreze(nutricionisti i kondicioni treneri...ololololol da mu nisi rekao, ne bi znao)

ako kod nekoga postoji lichni animozitet prema Djokovicu, bar MORA da ceni to shto je veoma uspeo u poslu kojim se bavi, i shto na adekvatan nachin predstavlja zemlju u kojoj zivimo

a na kraju krajeva, spada u najharizmatichnije i najpopularnije tenisere, mislim da generelno ima taj status

Link to comment
Share on other sites

Koji si ti bot... ne znam odakle ti ideja da sam ja strucnjak al ajde ja samo iz svakog ugla pokusavam da sagledam situaciju i napisao sam da ga ne mrzim naprotiv simpatican je na momente a pratim njegov napredak od samog pocetka, ne znam odakle ti ideja da delim savete za tenis ja sam napisao svoje misljenje i cudjenje tim problemima koji ga prate vec neko vreme, vi svi manje vise izvlacite iz konteksta samo ono lose sto napisem o Noletu a i to pisem jel se i ja nerviram kad gledam i on preda mec zbog tih bolova, muke itd a ti da znas nesto o sportu ne bi ispadao retard, pogledaj giggsa covek presao 30 odavno a i dalje igra vrhunski fudbal malo potrazi po netu zasto je u takvoj formi i dalje i zasto ga povrede obilaze...

Link to comment
Share on other sites

kali, tebi se nesto gadno desilo u mladosti pa sada mislis da je svaki profesionalni sportista narkoman/dopinguser

ko ti to zajeba karijeru vunderkidu nas?

^_^

svaki vrhunski sportista je na dopingu :) samim tim vara :) a meni niko nije sjebao karijeru jer je nije ni bilo :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

E , pushite mi kurac s tim 8) "Svi sportisti se drogiraju, uzimaju steroide, pucaju se hemijom, zvacu eksere"... jel ste cuili? pushite mi prangiju. Muka mi je od toga.

Intervju sa Federerom i Djokovicem postoji o tome, gde pricaju kako dok su na ATP tour-u, komisija za testiranje protiv dopinga ima pravo u 5 ujutru da ti dodje u sobu da te testira i da to rade random. Ajde to nije dovoljan dokaz znam, ali "svi vrhunski sportisti se drogiraju" ne pije vodu nikako, samo zato sto neko ne kapira kako oni to mogu da izdrze. Pa ne trenira on ko zivotinja bre 5+ sati dnevno da bi se oslanjao na doping. Realno, svi su nevini dok se ne dokaze suprotno.

A i Dimke je u pravu. Djokovic ne predaje mecheve zbog nekih konkretnih povreda, jednostavno nije fizicki spreman. Vecina igraca, fazon is top100 je spremnija od njega, nemaju njegov talenat ali mogu da igraju duze.

I za kraj, svaka mu chast sto je drugi. Malo je trulo sto je on drugi ne zato sto igra dobro, nego zato sto Nadal igra lose.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

E , pushite mi kurac s tim 8) "Svi sportisti se drogiraju, uzimaju steroide, pucaju se hemijom, zvacu eksere"... jel ste cuili? pushite mi prangiju. Muka mi je od toga.

Intervju sa Federerom i Djokovicem postoji o tome, gde pricaju kako dok su na ATP tour-u, komisija za testiranje protiv dopinga ima pravo u 5 ujutru da ti dodje u sobu da te testira i da to rade random. Ajde to nije dovoljan dokaz znam, ali "svi vrhunski sportisti se drogiraju" ne pije vodu nikako, samo zato sto neko ne kapira kako oni to mogu da izdrze. Pa ne trenira on ko zivotinja bre 5+ sati dnevno da bi se oslanjao na doping. Realno, svi su nevini dok se ne dokaze suprotno.

A i Dimke je u pravu. Djokovic ne predaje mecheve zbog nekih konkretnih povreda, jednostavno nije fizicki spreman. Vecina igraca, fazon is top100 je spremnija od njega, nemaju njegov talenat ali mogu da igraju duze.

I za kraj, svaka mu chast sto je drugi. Malo je trulo sto je on drugi ne zato sto igra dobro, nego zato sto Nadal igra lose.

Kako sad ne igra dobro ? sta je tebi definicija dobrog ? ako drugi ili treci na svetu u bilo kom sportu nije dobar onda ne znam sta znaci biti dobar igrac.Ovaj AO je odigrao dobro i bio je bolji od conge dok nije poceo da ga jebe stomak ili sta vec i verovatno bi ga dobio da je sve bilo ok,ali sta da se radi.Covek ne moze stalno da pobedjuje i svi koji su se iole bavili sportom znaju da postoje porazi i da se moraju podneti.Zato ne znam cemu pljuvanje dimketa i kompanije.

Link to comment
Share on other sites

Koji si ti bot... ne znam odakle ti ideja da sam ja strucnjak al ajde ja samo iz svakog ugla pokusavam da sagledam situaciju i napisao sam da ga ne mrzim naprotiv simpatican je na momente a pratim njegov napredak od samog pocetka, ne znam odakle ti ideja da delim savete za tenis ja sam napisao svoje misljenje i cudjenje tim problemima koji ga prate vec neko vreme, vi svi manje vise izvlacite iz konteksta samo ono lose sto napisem o Noletu a i to pisem jel se i ja nerviram kad gledam i on preda mec zbog tih bolova, muke itd a ti da znas nesto o sportu ne bi ispadao retard, pogledaj giggsa covek presao 30 odavno a i dalje igra vrhunski fudbal malo potrazi PO NETU zasto je u takvoj formi i dalje i zasto ga povrede obilaze...

aha, znachi ti si proguglao, i skontao gde Novak greshi, pa zato pametujesh

ololololololol

btw ja sam se fokusirao na 'neka nadje nutricioniste i kondicione trenere' @ tvoje:" 'ne znam odakle ti ideja da delim savete za tenis'

ako ti mislish da neko ko je drugi u svetu u tenisu, a ne brine o svojoj ishrani i nema kondicionog trenera, onda sam zapravo JA budala, jer pokushavam da ti objasnim da nije tako

Link to comment
Share on other sites

Kako sad ne igra dobro ? sta je tebi definicija dobrog ? ako drugi ili treci na svetu u bilo kom sportu nije dobar onda ne znam sta znaci biti dobar igrac.Ovaj AO je odigrao dobro i bio je bolji od conge dok nije poceo da ga jebe stomak ili sta vec i verovatno bi ga dobio da je sve bilo ok,ali sta da se radi.Covek ne moze stalno da pobedjuje i svi koji su se iole bavili sportom znaju da postoje porazi i da se moraju podneti.Zato ne znam cemu pljuvanje dimketa i kompanije.

word.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ne igra nadal lose nego ima sjeb sa povredama, pogledajte koliko je turnira propustio, objasnio sam da ima point gap od 3000 koji ce nadoknaditi kad se oporavi i onda cao nole :D

murray je klosarcina najgora i sad ce jos malo sezona sljake gde ce ispadati najkasnije u cetvrtfinalu ako mu ne dodje neki besni spanac koji moze da prebacuje do sutra

a sanjao sam da nadal nije osvojio RG 2010 :(

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...