Jump to content

Tenis 2010


Synd

Recommended Posts

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije ni meni ne znam kako i nervira me njegov ćale do jaja, al nikad neću navijati protiv njega, ili nekog našeg (osim partizana [:D])

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ukoliko marej stvarno ima povredu koju treba da leci, a nadal nastavi sa oporavkom(jer ovako ne ide,covek nije naviko da ispada pre finala), nole bi mogao da se ustolici na drugom mestu.rodzer je realno u formi zivota, nadam se da ce nastaviti da igra bar jos 3-4 godine da obori sve moguce rekorde.

dimke ne kaki, svakom moze da se desi.pogotovo njemu koji jako dugo pre toga nije odustajao, a secamo se sta je radio ranije.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Pazi ajd ja kakim ne znam al njemu se ranije stalno desavalo nesto tipa muka, stomak, suncanica itd. ako je vec u vrhu nekog sporta treba i da je fizicki pripremljen pogotovo kad zna da ide npr u australiju da igra na 30+ stepeni i da se kaze da je izgubio mech zbog stomacnih tegoba, ajd da ima problem sa ligamentima, koleno, ruka ne bi nista rekao mada je i to nedopustivo po meni za vrhunske sportiste...

Link to comment
Share on other sites

Lol aj vazi vidim ovde je neka sekta Djokovic [:)] ko god je trenirao nesto ozbiljnije zna kako se priprema za utakmice, meceve... da ne govorim o nekom ko jos zivi od toga... i sta sad on je car kralj i sve zato sto je drugi i to samo zato sto onaj ludak nije dobio fedexa boze sacuvaj

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je car i kralj, koliko nam je samo srecnih momenata priredio... On je drugi na svetu u jednom od najtezih sportova sto se tice konkurencije i ne moras ti da ga volis ili obozavas, ali kod svakog normalnog coveka je zasluzio respekt. I nije on drugi samo zato sto Mari nije dobio Federera, vec zato sto je 3 godine konstanto u vrhu tenisa i belezi dobre rezultate.

Edited by toMaBRE
Link to comment
Share on other sites

Dimke legendo, ti nisi drugi u pljuvanju u dalj u svom kraju. A ti sportisti kao shto je Djokovic su medju prvima u svetu, u ovom slucaju drugi covek u svetskom Tenisu. Koliko god da ga neko voli ili ne voli, zasluzio je poshtovanje kao i svaki od tih vrhunskih sportista bez obzira iz koje zemlje dolazi...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...