Jump to content

3D Cafe Open Season 2 powered by WolfyCom


DuHast

Recommended Posts

  • Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja vam govorim, vi kako hocete.

krades moje fore mrtvaku a ? :)

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Beans, IlijA i ostali - ja sam pozvan da igram za team Qbeez na ovom turniru ... znam da je DateX iz Smedereva , dobar je lik i da je to njegov lan team zajedno sa hardyeeem ...on nije zeleo nista loshe ,time sto je odlucio... da je najlakse da se ne smishlja novi tag , nego da se ide pod imenom QBEEZ ili kako vec...stvarno ne vidim chemu h8 ? :/ ....eventualno , jeste trebao da se konsultuje sa nekime iz teama tu je pogresio ali opet ;) to je samo tag :P ....

Pod 2 ) Uostalom , jebe nam se za ime i za tag - bitno je samo da se igra ;)) ! Duhast stavi ime teama pls u - team infected ili kako vec ...u ovo sto je Stevan rekao ;) da bi se reshila ova zbrka ;)

@Duhast imas PM da ispravis gresku pod 31 umesto qbeez samo stavis drugi naziv - team infected (uplatili)

a ne kao sto si uradio tj napravio posebno... pod brojem 40. Team infecteD (SRB) - Beograd/Smederevo

znaci sve to stavi pod 31 Team infecteD (SRB) - Beograd/Smederevo (uplatili)

HVALA .

Chill out and playyy ~~~

Poz. ;) i vidimo se ;)

sTEFANM ~ !

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

Mogu li da odem na slavu? Hvala.

@ toma : tnx ;)

Topic ima vec dovoljno spama. Sescu sa eyelom i ostace 20 postova.. Plafon... Elem, Ilija lepo napisi sta se izdesavalo SVE oko te uplate, ko je uplatio, ko je qbeez a ko infected, ko igra i pod kojim tagom (DA NEKO DRUGI NIJE SLUCAJNO ODGOVORIO NA OVO).

Turnir ce biti odrzan. Hvala sto ste shvatili nasu poziciju i uplatili novac na vreme. Grupe veceras nisam izvukao jer sam imao par pehova u toku dana, i zaista nemam snage. Izvinjavam se ako sam nekom poremetio planiranu kupovinu karata za autobus/voz. Sutra cu izvuci grupe.

Mislim da do sada nisam gresio u proceni za sesire, tako da vas unapred molim da mi ne postavljate pitanja "A ZASTO SAM JA U OVOM, A ON U TOM SESIRU?". Hvala.

Zamolio bih ekipe da se striktno pridrzavaju SLEDECEG :

1) NEMOJTE BOLESNI DOLAZITI NA TURNIR (ZNAM DA VAM SE IGRA, ALI NEMOJTE BITI SEBICNI)

2) Molim kapitene ekipa da budu spremni da za par minuta popisu na papir koji im bude urucen sta je kome od clanova ekipe potrebno od programa i pomagala u toku meca

3) Molim vas da ne unosite hranu i pice u 3D Cafe igc, kao i da ne uvodite kucne ljubimce. Nemojte pusiti u gaming zoni. Hvala

4) Molim vas dodjite pola sata pre vaseg planiranog pocetka meca (sem ako u direktnom kontaktu sa organizacijom ne saznate da imate vise/manje lufta)

5) Nemojte se buniti zasto sedite tu, a ne tamo, i nemojte se buniti zasto ne moze niko da ulazi u gaming zonu sem 5 igraca po ekipi

6) Postujte pravila, bice sankcionisanja bilo kakvog exploita (ingame/bilo kakva druga prevara)

7) Obratite se sudiji do vas ukoliko vam nesto treba, nemojte da pocnete da urlate na sav glas i dizete pometnju.

8) Srecno svima

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...