Jump to content

NEMEXIA


Sylvester

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lik je imao takvu flotu da tvoji nisu stigli ni da napadnu lik ih je vec sadzgao, i meni se to desilo par puta :)

sa malim flotama hvala bogu :D

u kakvom smo odnosu sa ovim hrvatima?

jedan mi se smeska da ga zgovnam najstrasnije al se plasim da ce onda svi mene da zgovnaju kolektivno :D

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

sta bi kru? jel disbandujes alijansu ili svi da izlazimo polako i prelazimo u lordse?

ne ukidam, ko 'oce da izadje, moze o'ma'

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

i obavezno izaberi nox rasu

e da,ozbiljno razmisljam da pocenm da prodajem brodove da bi maxovo rudnike.stajaznam,svi stavljaju max 20% interesa,ja lupim nekih 5 do 10.znam da postoje dileri za konfederaciju,al za terethe ljudi random prodaju.

iovako mi flota nicemu ne sluzi,nikog ne mogu da guzim cak i da ga navatam...nisam ni sad los,imam 120k metala na 4 planete,al kapiram da bi brze napredovao da ih sve maxujem.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

sto nisi confederation, ja bi ti kupovao brodove :D

inace poceo sam opasno da zarim i palim, skoro 90% moje galaksije ownujem, jedino ima mozda par igraca koji su dosta jaci od mene pa sa njima imam status kvo :)

trenutno imam oko 120 battlecruisera i oko 50tak guardiana i raste :)

jutros me lik napao sa duplo vise brodova i ja se probudio bukvalno 3 minuta pre napada, pobegao sa svim brodovima da izbegnem njegovu flotu i vratio flotu da docekam njegove cargoshipove :D

eto battle expirienca, eto scrapa niotkuda :D

lik mi je uzeo ukupno 2000 resursa :D kekeke :D

\

ovi se zovu SRBIJA STAR EMPIRE

e ljudi ajde da objavimo rat nekome? :D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

sa tom flotom jos nisi nista.sve dok ne fiblas na bar tri planete sa tereth facilitiyem 40 bc/armada 30 shieldova dnevno ne mosh da racunas na neko gazenje.veruj mi,bolje cekaj,stekaj,stavi da ti safe flight bude i sat posle planiranog budjenja da se ne uspavas ko ja xDovaj lik sto me je napao je izgubio protiv mene i jos jednog lika 140 bcova i 400 shieldova,evo sad sam ga cekirao imao 480-400:/to je taj doidao sto me rapeuje.jedino sto mu gazim spybotove:Dal on ima i bcove i shieldove na lvlu 8,ion 14 defense 16!!!dakle realno meni treba bar 600 armada 400 shieldova i nekih 150ak golijata da bi mogao da razmisljam da ga dobijem:/al dobro,kad nabudzim tereth na cetvrtoj i krenem stancovanje i tamo za desetak dana mogu da napravim takvu flotu.al opet ne rizikuje mi se da me neko nagazi...tako da cu za sad ici na petu i sestu planetu.na cetvrtoj vec imam 14k metala po satu:)samo uporedo budzis construction yard i rudnike(jer odvojeno ide vreme) i za par dana bude na 24k.

kapirao sam da ako udjemo u Lordse sa ovim Stenlijem nagazimo diodaoa.al nema veze,ionako mu je klan mnogo jak.

vec me je kontaktiralo par klanova od koga je najzanimljiviji

dojdi u savez croatian colonelsnovaj u kojem sam jantamo su svi hrvatinocekujemo te

neobjasnjivo stavlja n umesto tacke.eto ti ga na,joekerr smisli propisni odgovor i eto nam rata.ima ih mnogo i zgazice nas,al nema veze:D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

hohohoh "aspis me za mudo ustaso raspali" hohoho :D

nece nas zgaziti jebacemo im sve po spisku :D

imam tetreth facility na 2gom nivo-u na glavnoj planeti, a ove dve planete koristim samo za stancanje brodova

kako mislis safe flight?

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pred kunt pokupis sve brodove, posaljes celu flotu na neku obliznju planetu koja je zuta(neaktivan igrac, svi mogu da napadaju, gledajte da ih nadjete ja navatao dva sa 80k resurspointa) nekom 10% ili 20% i udaris da ti let bude recimo 4 sata ako oces da ustanes za 8 sati.gledaj da je planeta blizu i da lete 10% jer tako trosis manje gasa.pred kunt takodje treba da potrosis sve pare, ako neces na brodove izmenjas na trade marketu jer se i ocekuje da te lutuju kad nemas flotu).naravno sav scrap stavis na obradu, al obavezno se seti da pokupis odma jer je meni misteriozno nestalo 2 mil resursa.mrzelo me da se zalim adminima.ali koja fora, na osmom lvlu mozes da obradjues u 8 proces 504 scrapa po sekundi!!!

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

jebi se kakao, ti prokletia vestice!

10 dana me niko ne napada i nemam problema

ti mi kazes da treba da idem safe flight

i sad vidim izvestaj http://game.nemexia.com/battleReport.php?id=92d07d70f1

hahahaha :D

al dobro blejao sam danas sa najboljom ribom na svetu tako da mi se onako bas jebe za nemexiu u ovom trenutku :D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

uf. to sam zaboravio. sad cu i ja da izbacim jso dve planetice

ae reci gde su ti te planete u tim galaksijama da se baziram pored tebe, cisto ono da izgledamo impresivnije kao alijansa :D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

3:10,13:56 letim na 6:53.ima par muzara, bice dovoljno za oboje.zbudzi na glavnoj junkyard na lvl 8, da ti saljem scrap, to je valjda jedini resurs koji mogu da ti saljem.

ali lol overite 10:22 tako se budzi team planet.iako nemaju mnogo jacih igraca od mene, impresivno budze planetu.tu su negde sa raptorsima koji maltene svi placaju kredite.eh da ja imam kesa da calnem jedan ovaj od pack od 1000 kredita 10dolara.imas 180 + 60 dana.ono sto mi najvise nedostaje info svakog asteroida oko scrapa, browseovanje reportova i naravno que 3 na 5 :)mozes bukvalno da nabudzis planetu za tri dana na 20k metala.

i dakle, jeste zapamtili svi, pred spavanje safe flight ili caozdravo.jednu noc moze da te usere, al 2 tesko.meni koji imam 8k valuo kosta 20k gasa,a isplati se.

koji sam baja, 83. mesto :Dkad nabudzim ove 3 planete ko prve 3 bicu car :D

svi pricaju da se ovo igra u rundama.ne znam sta je dovoljno da se zavrsi runda ali u sledecoj sam defenitivno nox.budzis na pocetku samo one nox darthove koje kasnije pretvaras u ghostove i absorbere.necete mi verovati,ali pre neki dan dok san spijuniro osmu galaksiju naleteo sam na lika koji mi je bio crven a imao je 780 resurs poena.sedamsto osamdeset.bpts 50k lol.ti likovi jednom kad izgube flotu,izgubili su igru.pogadjate,nox je.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

The alliance has to follow a few steps in order to achieve the Game Goal:

Transporting of resources to the Team Planet: 10,000,000 resource

Resource points on the Team Planet: 15,000 resource points

Stationing ships to the Team Planet: 10,000 hangars

Built ships on the Team Planet: 10,000 hangars

Successful attacks against other Team planets: 3 (over 50,000 Battle points)

Collecting the 10 crystals

Constructing of Obelisks

Constructing of Supreme Starway Gate

The round ends when the SSG (Supreme Starway Gate) is constructed. There is a Death match after this and a restart a few days later.

ma salji scrap ako imas, sad mi je bas "frka" oko resursa da obnovim flotu, dobro je samo sto sam 90% resursa sto sam napadao koristio za upgrade-ove i research, a brodove sam pravio od para koje dobijam od rudnika

unapredjuje se lvl 7, do sutra uvece cu nadam se da dignem lvl 8, ako ne nista 105% je skroz kul

e da, pitanje, jel zavisi koji research treba da radim za razne brodove? mislim da laser vise ne treba da budim vec samo ion i plazma za battlecruisere, i kad ih napravim lupam 150-200 onda da predjem da gruvam destroyere i kidaj

moram jos da dizem bcruisere, sad sam 6 lvl sa njima, dok sam sa defenderima ovim 7

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...