Jump to content

NEMEXIA


Sylvester

Recommended Posts

ma izdao me "medium spy report".

vidim tip ima puno resursa, nema odbrane, a od brodova ni b. krenem da napadam, a tip me doceka opusteno i oduva sve u 4 runde :P

ko me jebe kad sam glup.

sad sam se vratio, imam neku maalu floticu, 3 tankera koji su mi glavni izvor prihoda. nadjoh lika koji nema ni brodove ni odbranu, treba mi sat i 30 min do njega, pa ga lepo farmujem natenane.

enivejz, kada me neko napadne, jel vidim to u nekoj poruci? ili se u "fleets" pojavi da se priblizava neprijatelj?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dok ne dignes espionage na neki pristojan lvl ne napadaj dok ne budes siguran da ces dobiti.posaljes 5 spyova,overis reporte i onda opet prikupis itd dok ne budes siguran.

kad neko posalje flotu na tebe,svetli ti "fleets" i pise ti ko te napada i sa cim.ovo sa cim te napada kapiram da zavisi i od radar systema,tj da li mozes da vidis sve.odlicnu foru je radio onaj deadcandance posalje flotu sa 10 razlicitih tipova brodova,a pise ti samo 6.

ne slusaj bre kruka,jebes tankere, prespori su.a i kargobotvi kad se malo upgradeuju nose dosta vise karga.naravno mislim na big cargobot:)

inace,drzi se interceptora ako su ti apgrejdovani,dok ne apgrejdujes armade.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Jel mozete da mi objasniti ovaj recruit friend?

Kad god neko otvori taj link ja dobijem 1/10 svih resursa koji mi dolaze? Znaci ako mi dolazi 6000 metala na sat, on kada klikne na link ce mi automatski dati 600 metala (i ostalih resorsa) ? Ne treba da se registruje, samo da klikne na link...ali ne kapiram, jel ja to mogu da spamujem po ceo dan?

Link to comment
Share on other sites

jea bejbi, poslednja misija odradjena, uso sam u top 100!do juce sam bio 110. i evo danas proveravam, promenili su nacin bodovanja, sada se resursi ne dele na 3.za zadatak sam dobio bonus od 60k resursa,lol.

od kad sam izvalio "safe flight" nisam ni jednom gubio flot,budzim se solidno skoro pa sam na po 200 armada i shieldova.jedino me navato lik jutros u 5 i pobio mi ono sto sam stancovao preko noci.jao jao,jedva cekam jos nedelju dana maks i imacu flotu masnu flotu,pa kad pocnem da se svetim ajaoj:)plan mi je po 300armada/shieldbotova i 150ak golijata.tek tada pocinje pisanje u oci:D

sad mi je dilema gde da pravim 4.,5. i 6. koloniju.u prvoj galaksiji ima dosta nubova bez bptsa,al mi opet mnogo daleko.ima neko preporuke?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

pa sad ti je bukvalno svejedno gde se gradis, od kad je tehnologija sva sharovana, mozes lagano da napredujes samo da mu grunes par injekcija resursa da to ide brze sto se tice rudnika i sl.

inace da se pohvalim i meni je konacno krenulo, i vec sam poceo da se svetim smaracima koji su me do juce jebali, glavnog smaraca sa zajebao tako sto sam imao srece pa je u 4 dana poslao 8 napada i za svih 8 napada uzeo ukupno oko 5000 resursa jer sam cekao do zadnje sekunde i onda sve resurese prebacivao na druge planete :D onda je odustao

sad sam 360ti na listi i krenuo sam da pravim brodice, sad imam oko 80 battlecruisera i 20tak destroyera, sa gardijanima sam jos slab isto oko 20tak imam, ali ih polako dizem, za koji dan ce biti veselo :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

http://game.nemexia.com/battleReport.php?id=ca08126f7d

kako me zgovnao :D

sad brzo da se vratim sa tankerima i cargoshipovima, pokupim scrap i begaj na drugu planetu jer je poslao odmah drugi napad :D

edit:

u pitanju je neka cica i skroz je kul lik, sklopio sam sa njom primirje i tako krenuo polako da recikliram 3 miliona scrap-a koja mi je ostavila. fina neka cica :D

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

jaoj bre,pa sto se nisi povukao sto shieldova ima TT

i zajebi te destroyere,samo stancaj bc i shieldove.gledaj da zbudzis na svakoj planeti po jedan tereth facility.

nasracu im ja jednu planetu tu pored,pa kad mi pocrvene da ih osurim.uf al mnogo su mi daleko,ja imam 150k poena lol

kruko oglasi se leba ti.sto si pristao na mir sa sistem lordsima,taman sam hteo da zgovnam ovog smrada brutusa.mnogo bre smara po forumu,a ojadio bih ga za 12k bpts:/namerno oni oce mir jer vide da sam im ja tu,pa su i teamplanet napravili.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

jaoj bre,pa sto se nisi povukao sto shieldova ima TT

i zajebi te destroyere,samo stancaj bc i shieldove.gledaj da zbudzis na svakoj planeti po jedan tereth facility.

nasracu im ja jednu planetu tu pored,pa kad mi pocrvene da ih osurim.uf al mnogo su mi daleko,ja imam 150k poena lol

kruko oglasi se leba ti.sto si pristao na mir sa sistem lordsima,taman sam hteo da zgovnam ovog smrada brutusa.mnogo bre smara po forumu,a ojadio bih ga za 12k bpts:/namerno oni oce mir jer vide da sam im ja tu,pa su i teamplanet napravili.

pa nisam znao da ima toliko shieldova :D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pa kad te neko napada kliknes na attack i pogledas kolko cega ima lol.isto kao kad posaljes u napad mozes da vidis sta si poslao i sta si pokupio.

koji jebeni baaaaag.spijuniram nekog neaktivnog lika i prijavi mi da ima 7milki reusursa,ja rekoh do jajca,odradim jos jednu proveru kad ono po 500k:(

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

pa nisam mogao da kliknem na attack, u tom trenutku mi se reserchovao espionage lvl 10 koji je neophodan za to :/

daj meni tog od 500k meni je to sad puna kapa :D

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

jaoj bre,pa sto se nisi povukao sto shieldova ima TT

i zajebi te destroyere,samo stancaj bc i shieldove.gledaj da zbudzis na svakoj planeti po jedan tereth facility.

nasracu im ja jednu planetu tu pored,pa kad mi pocrvene da ih osurim.uf al mnogo su mi daleko,ja imam 150k poena lol

kruko oglasi se leba ti.sto si pristao na mir sa sistem lordsima,taman sam hteo da zgovnam ovog smrada brutusa.mnogo bre smara po forumu,a ojadio bih ga za 12k bpts:/namerno oni oce mir jer vide da sam im ja tu,pa su i teamplanet napravili.

pa da se ne drkate dok se ne nabiflas da ih jebes :)

strpi se jos 40 sati

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

.sto si pristao na mir sa sistem lordsima,taman sam hteo da zgovnam ovog smrada brutusa

lider sistem lordsa mi predlaze da se spojimo sa njihovom alijansom.oni vec imaju team planet,tako da to jest zanimljiva opcija

:)

fine by me

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Moze mala pomoc, zajebao sam se kao g pa igram na hr serveru.

Ovako razgradio sam se toliko da imam oko 160 bodova :), i dobijam otpriliike 1000 metala/kristala i 200 goriva po satu, sta dalje da li da pocnem da pravi brodove, ili da pravim odbranu? ako treba da pravim brodove koje? a odbranu koju? sad sam se izgubio :D dajte neki tip sta treba sad ... dosao sam do misije da treba da kolonizujem planetu neku...

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Moze mala pomoc, zajebao sam se kao g pa igram na hr serveru.

Ovako razgradio sam se toliko da imam oko 160 bodova :), i dobijam otpriliike 1000 metala/kristala i 200 goriva po satu, sta dalje da li da pocnem da pravi brodove, ili da pravim odbranu? ako treba da pravim brodove koje? a odbranu koju? sad sam se izgubio :D dajte neki tip sta treba sad ... dosao sam do misije da treba da kolonizujem planetu neku...

idi samo na upgrade rudnika,od brodova ti treba samo par borbenih i dosta carga da mozes da pljackas.joekerr ti rece,treba ti i druga i treca planeta.jebiga,mrzi me sve da ti objasnjavam:)

dakle ocete da se spojimo sa sistem lordsima?ok,kontaktiracu ovog baju,pa da kruko razformira nasu alijansu.postavicu mu uslov da primi sve nase igrace.

in otha newz opet sam se zajebo i izgubio 120armada i 50 shiledova...jebeno sam ustao 5minuta kasnije...u kurac popizdeo sam.od sad mi je cilj igre da zgovnam ovog doidaoa.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

gde da roknem 4tu i 5tu planetu? sta si ti uradio kakoo? mislio sam mozda da je ubacim u neku drugu socnu galaksiju pa da mogu da pravim raidove odatle, ili kako? sta je najbolje?

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pa jebem li ga,ja poslao jednu u trecu galaksiju.za dalje cu videti.

a ti neam pojma, znam samo da je neka fora oko teamplaneta da budes blizu da bi mogao da ...jebem li ga, treba biti blizu teamplaneta:Da teamplanet je jednu galaksiju od mene na 9:47.jednu po jednu budzi,stajaznam izaberi neku "socnu galaksiju" za prvu:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

pa eto,prva galaksija je socna za mene npr...ima 5-6 igraca koji idu samo resorse.gledam da pokrijem ceo universum,da mi svi budu na 2sata leta.treca ili cetvrta galaksija bi bio moj savet.opet ako ti je daleko,uzmi 11. ili 12.

idi na galaxy pa klikni na universe da vidis kolko gde ima igraca.

odgovorio mi je ovaj brutus,bezmo u sistem lordse:)

a u kurac zajebah se,ne mogu narednih 5 dana da menjam alijansu [roflmao]

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

kad su sklepali recenicu ko idioti.

you will be able to join alliance or create new one for at least 5 days.

ili moj engleski sakuje zestoko il sam nesto prevideo.resenje bi verovatno bilo da razforimiras alijansu.

pa preporucio bi i vama sto pre da izadjete,inace ima da vam objavim RATA:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...