Jump to content

NEMEXIA


Sylvester

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nije uopste smesno, dobar fajt.tesko se danas nalazi flota za oljustiti tako da je ovo sasma ok.

flota ti je solidna.samo bih ja dodao jos bar 50ak shieldova.ne mozh da shkodi, a i potorosna roba su.ti sa celom ovom flotom mozes da ga dutjkas nekome sa po 150 bcova i shieldova.dakle, preporucio bi ti da ides na armade i shieldbotove, jer ti se golijati ne isplacuju dok ih ne nabudzis(plazma ti je na 5. nivou predpostavljam da su ti golijati na 4-5. lvlu max).vidis da ti 65 armada udara ko 40 golijata plus dabl na shieldove.golijati udaraju u shieldove sa 65% ukupne snage, oni su tu kad se probiju absorberi jer na heavy armor udaraju 100%.niko noramalan(ovaj tvoje je stvarno bilde:))ne izostavlja shieldove iz flote.

i dva velika plusa takve flote je sto ti uvek pretekne minerala od pravljenja armada, a shieldovi se maltene samo od minerala prave.e da, i brda brze se prave.

a sto se tice risrchova tu si katastrofa:)megashildovi ti trebaju hitno,nije skupo nabudziti ih na neki 6. lvl a to ti je 30% armora.

ovo bi trebalo da bude neka kao izreka nemexije "borbu ne vredi boriti ako ne pokupis scrap";)dakle baci se na proizvodnju tankera na jednoj od planeta(posle golijata najsporije se pravi).ja sam bre od one jedne moje bitke i jos jedne manje sakupio 8.5milki skrapa sto je oko 10mil resorsa u junkyardu lvl9.taman uspeo golijate na 7lvl da dignem i vault na 20k, inace bi sada pizdeo jer sam popunio vault:)

u jebemti al sam se raspisao:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

evo jos jedan, malo slabiji fajt, ali dovoljno dobar nevertheless :D

opet duvam kitu sa scrapom koja sam konjina, na kraju cu izgubiti flotu zato sto ne iskoristim 100% svakog fajta. koji ce mi BP kad ne uzmem ~7mil scrapa...

:(

sad sam se bacio na obnavljanje shieldova, a na druge 2 planete pravim tankere, pa da skupljam ta sranja kad god mogu.

megashildovi su na lvl5 :D

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

uf uf uf kako te kenja prijatelju :)

ja ne pamtim kad sam imao takav fajt

ne mislim po velicini vec po broju bpoena

uvek mi pobegnu zgadija

i onda mi dodje jedan skot koji me pojede :D

fajt bez uzimanja scrap-a je beskoristan... makar javi nama ostalima kad uradis fajt da mi pokusamo da pokupimo sta mozemo od scrap-a kad ti vec nemas tankere :D

i pravi vise shield-ova.

ovako ces da gubis previse flote u fajtovima

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

http://game.nemexia.com/battleReport.php?id=d02716e6bb

http://game.nemexia.com/battleReport.php?id=dfe34154c7

http://forum.nemexia.com/index.php?showtopic=1408

ovaj toshis je stvarno legenda:)kolko se pravi glup, kolko laze, poznavanje engleskog 1+ ccc...elem ukratko, poslao je flotu sa druge planete na primarnu.flota je stigla, populacija na planeti mu je bila preko 45k pa mu je akaunt bio blokiran(bar je trebao da bude) dok ne unisti dovoljno brodova da moz' da stane u hangare.pojavi ti se prozorce sa destroy ships, i to je to, jedino sto mozes da radis je da unistavas brodove.

izgleda da ipak nije totalni bag jer je neki baja sa bugarskog servera rekao da je to taktika tj da ti to mozes da uradis kad vidis da neko salje flotu na tebe.bitka se desi, izgubis deo brodova i posle moras samo manji deo njih da unistis.ali ako se napadac povuce, izduvao si, moras da unistis pola flote.al opet, nerealno je, trebao bi taj visak flote da bude onemogucen da bije jer jelte ne moze da stane na planetu.

a da ne pominjem kolko je srece imao da mu ne uniste planetu, jer ovo nije prvi put da ga udaraju deathstarovima.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

e kakoo poslusao te ovaj

http://game.nemexia.com/battleReport.php?id=22bc1e42c8

:)

sledecih par dana necu da pravim ni jedan brod nego cu da dizem rudnike na sto veci level.

nemam vise zivaca da saljem safe flight-ve

odustace posle par dana kad vidi da nemam ni jednog broda...

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

e jebiga brate...jos je ovaj put dovuko celu flotu da pokaze kako je jak:/

ja sam diplomatskim putem izborio da me ne napadaju dvojca.deadcandance(tromb mi sredio nap:)) je u medjuvremenu prestao da igra, a ovaj drugi je mnoooogoo jak.nahuskao sam ga da zajedno sjebemo doidaoa^^kaze bezi mu vec nedelju dana, al mu izlaze titani za koji dan pa nece vise smeti da bezi:)

a inace mene malko smorila igra pa evo vec 3 dana ne radim nista nego apgrejdujem i sejfflajtujem.mrzi me da grindujem neaktivne, a smorilo me da mi beze u zadnjim minutama.prosli sf je bio 36 sata:)vault sam napunio tako da ce sad tek da krene smaranje sa sfomima sa tri planete...

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

koji sam lerdi postao :O

1 2010-02-12 02:29:15 xxx 10 Space Armada 400,000 180,000 Made Locked for 23:55:55

2 2010-02-12 02:23:35 xxx 30 Space Armada 1,200,000 540,000 Made Locked for 23:50:15

3 2010-02-12 02:16:29 xxx 34 Tanker 612,000 306,000 146,200 Made Locked for 23:43:09

4 2010-02-12 00:30:32 xxx 12 Big Cargobot 192,000 150,000 Made Locked for 21:57:12

5 2010-02-11 23:55:38 xxx 20 Shieldbot 86,000 528,000 Made Locked for 21:22:18

6 2010-02-11 23:52:11 xxx 15 Space Armada 607,500 285,000 Made Locked for 21:18:51

ako neko oce, mogu da mu zavaljam bez interesa:)sta sve necu uraditi za rur:)

pocinjem mass prodaju i maxovanje svega.zabadam sedmu planetu odma pored da mogu da je maksujem sto brze.evo cetvrti dan nisam nikog napadao samo sam dizao rudnike i pravio nesto brodova, popeo sam se za 75. na 62. mesto.nema leba bez titana to sam izvalio, stoga moram i ja da ih stancam:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

vazi vazi.tako te volim, kad se savetujes sa nama a ne da sprovodis diktaturu!:)

i par reportova cisto reda radi, nijedan nije spektakularan al ono:)prvo fail do skoro 5. igraca na listi

http://game.nemexia.com/battleReport.php?id=e16ed89325

http://game.nemexia.com/battleReport.php?id=5f5d0a6911 -6 milki resa ukradeno i milka djubreta, ubedljivo najveca kradja koju sam odradio:)posle poslao jos jednu manju flotu (40karga10shield10armad) i desilo se :

A battle, in which you have been part of, has happened.

Battle Place: [xxx]

It went so fast that there is no one to tell what has happend.

Your Side: Attacker

neko je vec pitao,to se desava kad te odere u prvoj rundi:/

da nisam isprodavao brodove sad bi uzeo 60k bpts i 22 milke skrepa:(

heh, sad sam izbrojo po stekovima imam 30 miliona resa :O

idalje sam neodlucan, da li da idem na titane...ubedljivo najvise me smara da pravim 4000 solar satelita.nije da imam zarku zelju nekom da rusim planete, al dobro dodju kad se branis od deatstarova(oduzima se %).

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ljudi, napadam za 50 minuta nekog lika, i bice dosta scrapa za pokupiti. ja cu moci da skupim 1 800 000, ostalo uzmite vi, da se ne baci :P

koordinate su 11:76:1, simulator kaze sledece:

Scrap: 5489625

znaci, poslacu napad oko 9, a trebace mi oko 1:51:24 da stignem tamo, tako da ono, budite spremni [:D]

Link to comment
Share on other sites

nadam se da ce ostati :D

edit:

sinoc nisam odradio SF i danas vidim report da me Nightmare oduvao :D

napao tip sa 350 BC-a i ne znam ni ja koliko shielda. meni ostalo 130 armada, njemu oko 190, bilo 7mil scrapa koji je on verovatno pokupio.

odlucio sam da prodam sve sto imam, da dizem rudnike i apgrejdujem planetu, pa da se vratim u igru kasnije. vec sam prodao sve brodove toshisu, sad samo da unochim i da krenem sa novom planetom.

poz ;D

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

hvala:]gledam u report i prosto se divim samom sebi:D.maltene identicnu flotu smo imali, al eto sta upgrade brodova i nauka radi:).al' me nesto kopka.simulirao sam nekoliko puta bitku predhodno i u 4 simulacije maksimum sam gubio 9k res poena.dva puta su mi cak i 20ak shieldova ostala.izgleda da me megapower nije srao, dok njega jeste:/cak sam stavio da ima defence 15 i ion 12.jebeni megapower, mega ga je usralo [roflmao]

nego digrejzo, ako te zanima prodavanje brodova kontaktiraj lika IvoMusakata(ne brini se nije hrvat, rumun je:)) lik uvek ima resurse i UVEK je spreman za kupovinu.15-20 posto interest mu lupaj, ima da ustedis/zaradis brda resursa!ja sam mu do sada uvaljao preko 600 brodova, nekih 300 armada 200 shieldova i brda cargo/tankera.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

cim odradim par apgrejdova, sta pretekne(a nece bas mnogo verojatno par milki) poslacu vam.verovatno sutra, so stay tuned!

e da, da dodam jos nesto.ljudi, kad planirate neki napad a fali vam tankera(ili nekih drugih brodova) slobodno javite, prodacu vam po osnovnoj ceni.naravno sutradan ih vracate, ili kako se vec dogovorimo.

tako sam se ja izakcijao sa ortakom da mi zajmi 70 tankera da bi mogao da pokupim djubr.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

prodao sam oko 60 armada IvoMusakata-i, i ostatak otisao toshisu. neki random lik kupio 20 shielda i to je to.

ucario sam zanimljivu sumu, sada samo da se razvijem kako treba. da lupam random metal/mineral/gas ili ima i tu neka taktika?

edit: kakoo, 41. si, gg :D

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

nisam siguran na kakvu taktiku mislis?

wall of text

kad prodajes, sve zavisi od dogovora, mada armade,shieldove,bcargo,tankere uvek mozes da prodas po maks ceni 20% cini mi se.

ako si mislio na budzenje planete za mass production, treba ti construction yard lvl 16-17,tereth lvl2 (=21 robota=imba brzo gradis gradjevine i oko +100% resursi) i lvl 9 shipyarda.tereth facility daje 8% na brzinu stancanja brodova dok shipyard daje 5% po lvlu.pa ti jebiga racunaj:Dmatematika ako nije, pod hitno na lvl10.

to ti je taktika da stancas brodove i prodajes ih.tu taktiku koristi naprimer i ovaj Ivo, nije budzio UOPSTE rudnike.samo pljacka,pravi brodove i radi sf.lik je pre 7 dana imao 9k poena, sada ima 240k pa vi vidite:)takvima osuris jednom flotu i gg.

ali pazi, meni se desio bag koji jos ni admini nisu objasnili.resursi prodatih 100armada i 100 shieldova su se jednostavno pojavili na planeti iako ih ja nisam benificirao, tako da gledaj da sto pre pokpuis kes i ulozis u izgradnju.tu dolazimo i do exploita koji nisam prijavio, a i necu dok mi ne odgovore na ovaj bug.here we go:kad prodje lock i mozes da pokupis res od brodova u jednom prozoru otvori ship market a u drugom planetu na koju oces da dropujes resove.vratis se na prvi prozor, beneficate=win:)naravno moras imati ship market na planeti gde oces resove da dropujes.

solar satelites>infrared transbot

a 41. sam i napredovacu sigurno, samo ako na me ne posalju dsove xDproizvodim oko 200 brodova na dan:Dod titana sam odustao dok ne nabudzim force attack lvl 8.zajebi da ne mogu nista da rsrchujem 2 nedelje :)

jebucka me logistika malo, sedam planeta jbt tesko popamtiti sta si gde hteo:)

sutra vam javljam kako cemo oko skrepa, da uskladimo tajming.uslov je samo da imate scrapyard bar lvl 8:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

a sada jedan report samo za drustvo u cosku(16. galaksija), naruceno od Joekerra!maestro opleti!

http://game.nemexia.com/battleReport.php?id=c42fef291c

Walter Sobchak: You see what happens when you fuck stranger in the ass YOU SEEEEE?

da sam cekao jos jedno vece ne bi izgubio tolko flote,pokupio bi sav skrep,a njemu ne bi nista ostalo, al sta cu kad sam alapljiv kad vidim tako finu floticu:)IvoMuskata mi je pomogo sa reportom o naukama, a posle ga je i dovrsio.33. sam:D

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...