Jump to content

Lost - Season 6


Recommended Posts

  • Replies 454
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kolko smo cekali ovu epizodu, mogli su malo vishe da kazu :). Ja sam skroz zaboravio da nismo videli temple, tj da je ono spolja samo "ograda". Mene zanima otkud Dezmond uopste na letu 815? Verovatno on ima veze sa nestankom Dzekovog caleta. Lok (Nemesis) moze da kontrolise cudoviste, al meni se sve cini da moze i Dzejkob (u onoj epizodi kad Lok vidi beli dim). A sad znamo i da je Ricard doshao na ostrvo sa Crnom stenom. Pretpostavio sam vec da pepeo ima veze sa Nemesisom, sto znaci da je on bio u kabini kad su dolazili Harli i Lok. Ceka se nova epizoda da oktriju jos neke stvari :). Jel se zna koliko ce epizoda imati poslednja sezona?

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da se setim da li je prikazano da je video beli dim (a mislim da jeste), ili je Lok rekao kako je to nesto najlepse sto je video, nesto u tom fazonu. A kapiram da je Dzejkob ushao u Sajida, a da nisu mogli da ga izlece zato sto je Dzejkob ubijen (zato voda nije bila cista, i zato se onom liku nije zacelila rana).

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da je onaj deo u avionu neki paralelni timeline ali sta ce ostrvo na dnu okeana i kako je tu dospelo ?!?

Što se tiče prvog pogledaj moj post na prethodnoj strani pre emitovanja epizode. Kako se to desilo, videćemo.

@zytherius

ti baš nisi pratio epizodu 

[:D] 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

^haha

ocu da zaspim i probudim se na kraju sezone

edit:

a-JAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

ajkula na pocetku, ima dharma logo na sebi

edit2.:

sad citam malo, izgleda da nije "big deal"

Original timeline: Jack obtains two bottles of vodka from Cindy. When Jack looks out the airplane window, the wing of the plain is obscured by clouds. Jack reassures Rose, as Rose is a nervous flier. Flashsideways timeline: Jack obtains one bottle of vodka from Cindy. When Jack looks out the airplane window, the wing of the plane is visible. Jack has a bleeding cut on his neck. Rose reassures Jack, as Jack is a nervous flyer.

Sayid's passport, shown at LAX, is an Iranian passport instead of being Iraqi.

When viewing the address shown on Jack's business card (8444 Wilshire Blvd) on Google Map's Street-View, you can see a flim crew. It is not clear if this is a Lost-related shoot.

ovi se sprdaju sa nama

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Meni se cini da ova sezona ine opet u FLASH BACK... Prve 3 sezone su isle BACK, cetvrta je isla FORWARD. Milim da desavanja na aerodromu i nadalje, to je stvarnost, a vracaju nas nazad, da vidimo kako su oni napokon dosli na pravi put. Definitivno je stanica "SWAN" poremecena onom bombom.

Edited by BaTa_R
Link to comment
Share on other sites

smor epizoda, sat i dvadeset minuta ničega

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nova epizoda

http://www.megaupload.com/?d=66H4X3Q1 

http://www.megaupload.com/?d=0A1H8BLD 

http://www.megaupload.com/?d=FXUHWMSM 

http://www.megaupload.com/?d=L9SEEB39 

Pojavljuje se Claire na kraju \o/

Samo me zanima sta im to znaci da su Claire i Sayid "claimed by darkness"

Edited by Herr FLick
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...