Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

Vec su poceli i u AION-u da salju scam mailove lol

When you receive this message at the same time means that you have a routine account of our recent examination, was checking your account we have the evidence to prove that involved in the controversial game currency transaction so we had to take the necessary measures.

Please visit our web site https://secure.ncsoft.com/ as soon as possible to activate your account or we will suspend your account.

The NCsoft Team

A kad predjem preko linka, pise www.secnre-nusoft.com

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hm vratio sam se na square 1

sto bi u mom slucaju bilo da igre igram zbog ljudi/drustva i tako slicnih stvari

kad udjem u igru i otvorim flistu na kome postoje samo neki healeri koje sam dodavao zbog moguce 2v2 arene i slicno

dodje mi samo da se izlogujem iz igre

dakle stvar je vrlo jednosstavna ili ce sarma prestati da jebe ribe u rlu ili cu ja morati da prodam acc/odem na drugi server

Link to comment
Share on other sites

Batalio sam malo wow i dao drugaru acc da se igra. I danas imam sta da vidm. Elem pre 3 meseca kada mi je istekao acc bio sam hackovan i lik koji me je hackovao mi je doplatio acc mesec dana. Ja sam odma retrivovao accout i imao sam mesec dana free. Danas mi drugar javlja da je account blokiran. Ja kao wtf. Ulogujem se na acc menagment i imam sta da vidm...

accountfail.jpg

Jebeni retard je ladno povukao uplatu koja je prosla i istekla pre 3 mesec. Pa dali je to jebeno moguce??? Multimilijonska kompanija da dozvoli nekom musavcu da im povuce pare? Garantujem zivotom da niko nikada u istoriji wow nije uspeo da povrati pare koje je Blizz vec uzeo. Koji jebeni fail zivota. Sad ima navodno dugujem za jedan mesec wow a imam uplaceno 3 meseca (vidi se tamo da 4. maja istice acc) Pa zar nisu mogli da skrate za mesec dana i to je to? Inace negine mi jebavanje sa mailovima jer obe opcije (setup subscription i Add a Gamecard) vode ka ovoj stranici:

placeorc.jpg

Ja sam prvi covek u istoriji wow kome su isekli wow zbog neplacenih racuna

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Garantujem zivotom da niko nikada u istoriji wow nije uspeo da povrati pare koje je Blizz vec uzeo. Koji jebeni fail zivota. Sad ima navodno dugujem za jedan mesec wow....

Ja sam prvi covek u istoriji wow kome su isekli wow zbog neplacenih racuna

[:D] LOL-ovao sam jako IRL, dobro da sam sam u sobi, da se ne cude ljudi...

jbt, blizz vraca pare, wtf...

Edited by brufen

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

Batalio sam malo wow i dao drugaru acc da se igra. I danas imam sta da vidm. Elem pre 3 meseca kada mi je istekao acc bio sam hackovan i lik koji me je hackovao mi je doplatio acc mesec dana. Ja sam odma retrivovao accout i imao sam mesec dana free. Danas mi drugar javlja da je account blokiran. Ja kao wtf. Ulogujem se na acc menagment i imam sta da vidm...

accountfail.jpg

Jebeni retard je ladno povukao uplatu koja je prosla i istekla pre 3 mesec. Pa dali je to jebeno moguce??? Multimilijonska kompanija da dozvoli nekom musavcu da im povuce pare? Garantujem zivotom da niko nikada u istoriji wow nije uspeo da povrati pare koje je Blizz vec uzeo. Koji jebeni fail zivota. Sad ima navodno dugujem za jedan mesec wow a imam uplaceno 3 meseca (vidi se tamo da 4. maja istice acc) Pa zar nisu mogli da skrate za mesec dana i to je to? Inace negine mi jebavanje sa mailovima jer obe opcije (setup subscription i Add a Gamecard) vode ka ovoj stranici:

placeorc.jpg

Ja sam prvi covek u istoriji wow kome su isekli wow zbog neplacenih racuna

Nisi odavno je moj drugar imao slicnu stvar.

Sta se desilo lik uplati wow kreditnom karticom. Naravno kartica je bila od keve njegovog drugara, koji je uzeo pare za to, a keva lagano povuce posle 3 meseca te dve uplate.

Uz veliko kukanje dozvoljeno mu je bilo da im uplati te pare ponovo, znam da se nacekao 2-3 meseca. Sad ne znam kolko ce da traje tvoj slucaj.

Inace to je klasika, zena ode do banke kaze da mu je neko ukrao pare i banka mora da povuce te pare. Naravno ide prijava etc sve, da bi se isto uradilo. Nije bilo da je zena zvala blizzard i rekla hocu nazad svoje uplate, vec onaj ko uplati povuce tu uplatu kada ode u banku, i jednostavno te pare moraju da se vrate.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

ma kaki bek doso sam digram 10-20 arena nedeljno da se ovaj klosar kili ne ubije u rlu ili nesto slicno

jebeni emo som

inace igrica je promasila zivot daily questovi weekly raid questovi pve heroji debili na sve strane okrecu se na strelice i hodaju unazad u t9 t10 itemima samani i paladini sto gemuju epik spirit gemove i traze achivment da se udje u neki raid trejd kanal lfg kanal doslo mi da odem u barens i da citam general manje bi retardiranih izjava cuo za 2 dana u barens chatu neko za pola sekunde u trejd kanalu

ulaze nam sinoc war/pala i paladin BUKVALNO BACKPEDALUJE SA FREEDOMOM CELU PARTIJU I PRITISKA CLEANSE iznerviro sam se iste sekunde i kreno da vristim ljudi me gledaju dal sam normalan posle pogledam 2100 mmr doslo mi da se ispovracam

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

ma nije to je samo deo 3.3.3 patcha

upravo tako

Killy, warrior rele gladiatore?

Posto ja sam bas dobar sa svim rele gladiatorima sa mog bivseg servera, igrali su na mom warrioru/ja na njihovim likovima

dodaj me na msn molim te poslacu ti na pm

ma kaki bek doso sam digram 10-20 arena nedeljno da se ovaj klosar kili ne ubije u rlu ili nesto slicno

jebeni emo som

(//_-) <3

nema quitovanja \o/

i brze u igricu tu je druid za igranje

Link to comment
Share on other sites

Ako oces kili ti dodji kod mene na server,mozemo da napravimo solidan 3v3, ima jedan dk sto je hteo da igra odavno , naravno necu da ti obecam igranje po ceo dan i noc :)

+ dosta sam zardjao prolly u areni jer nisam igrao ozbiljno otkako sam reroll ovog paladina :) .

Link to comment
Share on other sites

Znaci kolko su mi istance smesne, prijavim se kao tank a spec mi je 0 / 20 / 51. I zavrsis istancu kao 4 dps + 1 healer, mada iskrneo ni taj hiler mi ne treba, improved SS sa instant flash of light ... lecim sam sebe.

Killy dodji na Ravencrest =) Da igramo arenu, obecavam ti danonocno igranje arene.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...