Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

odem kod ortaka sinoc i lik mi pokaze folder na kompu koji se zove sarma off da wow part 1...

slike pre god ipo dana kad sam quitovo igricu joj majko moja sa zurke na after na bleju na zurku na after na bleju i nespavanje 72 sati pa spavanje 24 qq ljudi oko mene ne lice ni na sta svi gori od mene 3 puta pocrneli od brzine jebena shadowforma irl :S

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam rekao 2d nego 2d+, barem se nekad koristio taj izraz, mozesh slobodno da zaobidjesh ako ti se ne svijda, smarash gadno!

Nije uopste poenta kome se svidja ili ne vec koliko je netacno. Ja sam kontam stariji od tebe pa ne znam za taj izraz koji inace postoji ali toga nema u sc2 ich. A kod sc2 imas 2d-a isto koliko u wc3, ni malo.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Jednu stvar zaboravljas.Nasa +/- koja godina, generacija niti pocinje bilo sta niti zavrsava.Mi smo samo u prolazu .. Mi vise nikad necemo imati 14-15-16 godina stoga takav zanos vise necemo ni imati .. bar ne sto se igara tice.

Ali neka nova deca sigurno hoce...Novi WoW ce sigurno izaci , novi Diablo , SC , Morrowind itd.. A te nove igre ne samo da ce parirati ovima vec ce biti daleko bolje..Razmisli samo , kad monitori budu stvar istorije a tu ulogu preuzmu one 3d kacige , gde ce svaka igra izgledati kao Avatar u 3d bioskopu..WoW ce delovati kao Tetris ..

Nase iskustvo nije garant ama bash nicega.

Brate to sto ce wow delovati kao tetris je totalno nebitno ....ako cenis igre ili mmo-ove samo po grafici ,onda bi age of conan trebalo da je najjaci mmo svih vremena .

Isto kao sto su nama starijima najjace igre one textuelne avanture , dina 1 ili cak i igre sa sega mega drive,nintenda itd... nije stvar do grafike i sta mozes u igri vec do izazova koji igra pruza .... mmo-ovi nikad nece biti isti jer se sve stavlja u isti kalup sada, sve je previse user friendly .

I ne ovo nije whine da se vrati lvl 60 i 70 vec cinjenice .... Blizzard a i ostali jednostavno moraju da zanoobuju igru da bi se dopala sirokim masama , aka fenserima koji posle r&b zurkice dodju u kgb da igraju wow sada mesto cs/left 4 dead ili vec neke 5e igre koja je bila fancy pre par godina :)

Edited by Figl
Link to comment
Share on other sites

...ti zivot kako si sad lupio

pa sta treba da bude?! da ustane covek i kaze jao fala ti boze sto sam ziv, sad cu da obnovim carstvo sve ce da bude dobro dza bu, pa ce iz toga da se rodi neki strip i film??

kakav zaplet treba da bude majke ti tvoje?

Pa sigurno ne treba da vrte samo tri lika i da retkonuju svoj univerzum. Odjednom, mora da postoji lič king. Odjednom, to je veliki teret koji neki junak mora da nosi. Odjednom, scourge je entitet za sebe koji divlja bez gospodara. Odjednom, ne postoji nerzuhl. Odjednom...ma dosta je i ovo.

Vidi, nemam ja ništa protiv da se to tebi svidja, ali ovo je veliki kvalitativni pad u priči u odnosu na war3. Naravno, mora malo da se banalizuje, na to smo bili spremni kada su odlučili da war univerzum razvijaju kroz mmo, retkonovali su univerzum i ranije, čak ga i banalizovali, ali ove fore i nivo dramaturgije na osnovu sapunica je ispod svakog nivoa.

Edited by Lurdusami
Link to comment
Share on other sites

Odjednom, ne postoji nerzuhl

Pa nije bas da odjednom ne postoji, mislim da je u nekoj knjizi objasnjeno sta je sa njim.

Sa wowwiki:

As the Lich King, Ner'zhul would rule the Scourge alone until his merger with Arthas Menethil, who would later consume his spirit to become the dominate spirit of the Lich King.

Link to comment
Share on other sites

Sto volim kad neko ko nema pojma o lore-u pocne da laprda okolo. Nema Ner'zhula vise, ne postoji, finito... Mada ima lepo blue post da prica sa ner'zhulom nije gotova, kladim se da on sad gospordari Bolvarom, ako gledas cinematic

Ovo je iz najnovije wc lore knjige, Rise of the lich king mislim da joj je takav naziv

In a dream state where Arthas sees past, present, and future, presented by Ner'zhul, Arthas murders the child manifestation of his humanity (e.g. love, compassion, and so forth). Delighted at this decision Ner'zhul states "We are one, Arthas. Together we are the Lich King. No more Ner'zhul, no more Arthas -- only this one glorious being." With that Arthas murders Ner'zhul and tells him "No we. No one tells me what to do. I've got everything I need from you -- now the power is mine and mine alone. Now there is only I. I am the Lich King. And I am ready." Ner'zhul is stunned by the betrayal, then disappears.[4] It is uncertain if this dream state actually results in Arthas murdering Ner'zhul's essence, but it would seem to indicate that Arthas's soul lords over Ner'zhul's.

A ima zapleta samo sto su vec svi spoilovani preko mmo-championa ili preko novih ICC instanci... Da su stavili da tek saznas sad da je Bolvar ziv, da mora da postoji Lich king, da moc nije u Frostmournu nego u Helm of dominationu, onda bi ti bilo zanimljivo. Jer prica u wc1,2,3 se brzo odvijala jer se dnevno prelazilo po par misija, pa kao odjednom vau koji zaplet, dok ovde segment po segment mesecima...

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Sto volim kad neko ko nema pojma o lore-u pocne da laprda okolo. Nema Ner'zhula vise, ne postoji, finito... Mada ima lepo blue post da prica sa ner'zhulom nije gotova, kladim se da on sad gospordari Bolvarom, ako gledas cinematic

Ovo je iz najnovije wc lore knjige, Rise of the lich king mislim da joj je takav naziv

In a dream state where Arthas sees past, present, and future, presented by Ner'zhul, Arthas murders the child manifestation of his humanity (e.g. love, compassion, and so forth). Delighted at this decision Ner'zhul states "We are one, Arthas. Together we are the Lich King. No more Ner'zhul, no more Arthas -- only this one glorious being." With that Arthas murders Ner'zhul and tells him "No we. No one tells me what to do. I've got everything I need from you -- now the power is mine and mine alone. Now there is only I. I am the Lich King. And I am ready." Ner'zhul is stunned by the betrayal, then disappears.[4] It is uncertain if this dream state actually results in Arthas murdering Ner'zhul's essence, but it would seem to indicate that Arthas's soul lords over Ner'zhul's.

A ima zapleta samo sto su vec svi spoilovani preko mmo-championa ili preko novih ICC instanci... Da su stavili da tek saznas sad da je Bolvar ziv, da mora da postoji Lich king, da moc nije u Frostmournu nego u Helm of dominationu, onda bi ti bilo zanimljivo. Jer prica u wc1,2,3 se brzo odvijala jer se dnevno prelazilo po par misija, pa kao odjednom vau koji zaplet, dok ovde segment po segment mesecima...

Ne znam sa kime se ti svadjaš. Ja govorim o onome što smo vidjali u igrama i načinu na koji je priča vodjena. Najnovija knjiga treba da mi govori šta se dešava u igri?

Ako nije bilo jasno, da pojednostavim: način na koji se vodi priča u ovoj igri je jeftin, često besmislen i daleko ispod nivoa na kome su vodjene priče do sada.

A to da moć nije u frostmornu, nego u stvari u helmu, da nije ovo nego u stvari ono je - jeftinoća. A da je Bolvar živ znali smo čim smo ušli u ICC, je l' tako?

A to da mora da postoji lič king - pa kad je morao? Igrali smo jebeno kako se pravi scourge i ko ga je stvarao. I u War univerzumu je kao i u većini drugih u kome se pojavljuju undeadovi UD vojska zavisila od volje svoga gospodara.

To naknadno menjanje istorije nekog dela se zove retconning, odnosno naknadno menjanje istorije. Imali smo to nekoliko puta u War univerzumu do sada, ali je uvek nekako držao neki nivo. Ovo je ispod nivoa koji su sami sebi postavili, nema to veze sa spoilovanjem, plavim postovima i knjigama.

Link to comment
Share on other sites

Najnovija knjiga treba da mi govori šta se dešava u igri?

Da, upravo tako. Necu da se prepirem oko ovoga jer je besmisleno, tebi se mozda ne svidja kako oni ovo rade, nekome se svidja, uglavnom ukusi su razliciti.

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

I u War univerzumu je kao i u većini drugih u kome se pojavljuju undeadovi UD vojska zavisila od volje svoga gospodara.

+1

То им је "најфејл" сегмент... Па основна премиса за било коју врсту "немртвих" је да немају своју вољу (ту је убачен обрт када су Силвана и "њени" у питању (нисам баш упућен у детаље око тога)) и да без онога који их (на)води или стоје непокретни (помисли човек на оно што је Илуватар рекао Аулеу за Патуљке) или постају екстремно агресивни и иду бесциљно нападајући/уништавајући све на свом путу. Али свакако би било могуће отарасити их се... Пошто више нема "Вешца-краља", нема стварања нових Немртвих, итд... А у контексту доласка (повратка) Нелтариона, човек би се понадао да им не би био проблем да се коначно ослободимо свих Немртвих, ако су већ обезглављени...

А приде - јадан Болвар. [:(]

Link to comment
Share on other sites

А приде - јадан Болвар. [:(]

Bolvar je noob.... umesto da se bubble+HS zagino ko pile na farmi. Tacno da je malo nelogicna cela ta prica oko armije bezglavih zombija koje pokoravaju svet bez gospodara ali izgleda da je cela poenta price da je frostmourn bio taj koji je promenio Arthasov um dao mu snagu i uzeo mu dusu a preko krune se kontrolisu svi ti zombiji. Sad kada je mac unisten nema opasnosti da novi Lich bude "zao"... proseravan se ali videcemo za 2-3 expanzije na koji nacin ce blizz nastaviti pricu. Ovo im je verovatno bilo lakse nego na ugase celu Scourge frakciju koja i dalje ima svoje (ubijene) vodje sirom Azerotha.

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

=dungeon&fl[dungeon]=icecrowncitadel25&fl[boss]=all&fl[difficulty]=all&fl[type]=all&fl[usbleBy]=all&fl[rqrMin]=&fl[rqrMax]=&fl[rrt]=all&advOptName=none&fl[andor]=and&searchType=items&fl[advOpt]=none"]Arthas loot

Al' je Arthas' loot table bolestan o.O

Edited by Gankaloth

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...