Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Upadam u stratholme hc, vidim dps druid sa 2380 gearscore, tank sa 3200 gs, i jos 2 dpsa sa oko 3500 gs... ali ljudi su znali sta i kako rade, i uradio sam lepsi run sa njima nego sa nekim t9 ljudima, cak smo stigli i timed da uradimo...

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

opusti se i odslusaj pesmicu

jeste da nema nikakve veze sa wowom... ali sam moro da postujem :p

Vidi se da je pesmica pisana iz dubine srca, divno. :')

Inace, sta je ova prica na mmo ch da mora da se ceka jos nedelju dana za s8, jel to neka ranija aprilska sala ? ZzZzzz rsmo

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Ja ga samo koristim da bih mogao da link svoj gs ako hocu da udjem u pug raid (jer svaki pug na frostmaneu trazi sad gs), a to je po mom misljenju jedna od najgorih stvari sto se zadesilo wow-u. Kad gledam ove retarde na frostmaneu traze 5k gs za totc...

A moj prethodni post se odnosi na to da je gs kurac i ne pokazuje nista, ljudi sa low gearom su 5x bolje odradili instancu nego sto bi pola njih sa t9.

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Gearscore je sasvim ok od kada je [Epic] achivment zastareo. To sto su ljudi retardi pa traze nerealne gearscorove za pojedine instance nema veze sa samim addonom. Naravno mogla bi sada da izadje upgradeovana verzija koja bi bodovala encahnt i gemove takodje. Sto se tice cifre od 5k gearscore....to bi trebao da je neki minimum. 5k je dostupno spamovanjem 5man heroica. Naravno da je totc(ako si mislio na raid) moze da se radi i sa mnogo manjim gearscorom ali ko ce tebi da garantuje da je neki random dps sa 4600 ok lik i da ti nece sjebati raid zato sto je retard? Ovako lepo svako kad dinguje lika 2 nedelje spamuje heroice, isfarmuje full 232-245lvl gear i onda tek u neki raid. Zakljucak: gearscore addon je ok, ljudi su retardi i blizzard isto zato sto igru prilagodjava tim istim retardima, true story

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Sto vredjas joximovica?

Opet si me zajeb'o zomg

bukvalno nema razloga da upalim igru kad nema arene ..

mislim da je svima to jasno

Zar nije igra bolja kad nema arene? ^^

Edited by joximovic
Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

ustanes ujutro i upalis wow uz jutarnju kafu i jebeni serveri ne rade jer je sreda i onda svatis da nema patcha danas i da nece biti arene jos nedelju dana

na paladinu imam po 100 od svih bg markova 60 wintergrasp commendation 5x commendation of bravery 75k honora cap wg uradjene questove samo treba da predam to i daily pvp quest i to je to planirao sam sutra da uzmem instant sve zivo sto izbace i kita nekog treba jebati za ovo cekanje i to jako

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Gearscore je sasvim ok od kada je [Epic] achivment zastareo. To sto su ljudi retardi pa traze nerealne gearscorove za pojedine instance nema veze sa samim addonom. Naravno mogla bi sada da izadje upgradeovana verzija koja bi bodovala encahnt i gemove takodje. Sto se tice cifre od 5k gearscore....to bi trebao da je neki minimum. 5k je dostupno spamovanjem 5man heroica. Naravno da je totc(ako si mislio na raid) moze da se radi i sa mnogo manjim gearscorom ali ko ce tebi da garantuje da je neki random dps sa 4600 ok lik i da ti nece sjebati raid zato sto je retard? Ovako lepo svako kad dinguje lika 2 nedelje spamuje heroice, isfarmuje full 232-245lvl gear i onda tek u neki raid. Zakljucak: gearscore addon je ok, ljudi su retardi i blizzard isto zato sto igru prilagodjava tim istim retardima, true story

heroice mozes da radis sa 4200... najopustenije! jbt ja sam pre godinu dana sa paladinom 23k hp fullbuffovan u plavo zelenoj opremi tankovao heroice.. al ne kapiram cemu toliko izdrkavanje.. tj kapiram, ljudi zele da prolete kroz instancu.. :D ali danas gs i achiv ti nista ne govori.. jer zaista skill se prepozna na delu..

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

hehe tako sam ja sa mojim paladinom kad je krenulo random hc :D lepo sam napravio tanking build, kupio prvi zeleni sword sa def ratingom i staminom, prvi plavi shield na ah koji sam nashao i sa 22/23k hp i oko 450 def ratinga krenuo u pohode, ljudi se nisu mnogo zalili mogu vam reci, ja se jesam malo znojio ali nishta katastrofalno to je ipak igra. so posle svih nerfova, i posle ovakvog "boosta" dpsa hc se chisti toliko brzo da recimo mage ako ti i uzme aggro ubije moba na putu do njega :)

tad sam doshao do zakljuchka da je def rating overrated sve do raida :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

ne radi sajt za wow ranked :(((( ceo zivot ocu da vidim takvu neku statistiku

inace licno da sam igrao samo jednog lika od pocetka bi do sada imao oko 300k a duplo vise garantovano moze da se uzme bez problema ko je igrao

jednog cikicu sve vreme i sve vreme ubijao ljude

ja ni kad sam 14. rank uzeo nisam nikad igrao za hkove imao sam oko 50k na peachki :)

uvek sam branio baze i zastave, sto i dan danas radim - sto je i razlog zasto neko pobedi neki bg ustvari samo sto ljudi to i dalje ne svataju

al svatice u kataklizmi

hehe... da si video resto shamana na prvoj strani (naravno specovan za raid ili ko zna, ali znas koliko mi se mozak iskrivio u sekundi) :D

Ja svatam da moram što pre da izlevelujem svog novog warriora!!!! I sve ću da da enchantujem za AP!!!

ma jok preteruje "imenjak"... nemoguce je... odbijam da poverujem :D

Ja svatam da moram što pre da izlevelujem svog novog warriora!!!! I sve ću da da enchantujem za AP!!!

ma jok preteruje "imenjak"... nemoguce je... odbijam da poverujem :D

wowscrnshot012710024725.th.jpg

evo 2 sata ui sredjujem pri kraju sam \o/

ijao... ja kad bih seo za tvoju masinu ne bih znao gde mi je energy :D

Link to comment
Share on other sites

heroice mozes da radis sa 4200... najopustenije! jbt ja sam pre godinu dana sa paladinom 23k hp fullbuffovan u plavo zelenoj opremi tankovao heroice.. al ne kapiram cemu toliko izdrkavanje.. tj kapiram, ljudi zele da prolete kroz instancu.. :D ali danas gs i achiv ti nista ne govori.. jer zaista skill se prepozna na delu..

5 man heroici mogu i bez geara sa ressurection sicnessom da se rade np je i kogod trazi neki gearscore u 5man treba mu obrisati igricu i ukinuti internet, samo sto se tice pugovanja 25man (toc i icc) raidova red bi bio da svako ima 5k gearscore jer je on dostupan za triumph embleme.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Gearscore je sasvim ok od kada je [Epic] achivment zastareo. To sto su ljudi retardi pa traze nerealne gearscorove za pojedine instance nema veze sa samim addonom. Naravno mogla bi sada da izadje upgradeovana verzija koja bi bodovala encahnt i gemove takodje. Sto se tice cifre od 5k gearscore....to bi trebao da je neki minimum. 5k je dostupno spamovanjem 5man heroica. Naravno da je totc(ako si mislio na raid) moze da se radi i sa mnogo manjim gearscorom ali ko ce tebi da garantuje da je neki random dps sa 4600 ok lik i da ti nece sjebati raid zato sto je retard? Ovako lepo svako kad dinguje lika 2 nedelje spamuje heroice, isfarmuje full 232-245lvl gear i onda tek u neki raid. Zakljucak: gearscore addon je ok, ljudi su retardi i blizzard isto zato sto igru prilagodjava tim istim retardima, true story

A jebiga ko tje tebi da garantuje da lik sa 5k+ gs nije neki retard koji tje da ti zejebe raid... Oslanjati se samo na gs kao filter dal tjesh nekog da primish u raid ili ne i nije bash neki znak zdrave pameti in my book.

Inache vrhunac sam vido neki dan. Lik lfm za TFA, i odbije choveka zato shto mu je crap gear. Treba li za ovo komentar???

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...