Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@voa 25

Ne znam zasto se nervirate za takve gluposti, koliko sam ja primetio jos od pocetka s7 drop u voa zavisi od kolicine klasa u raidu. Uvek warr item dropuje kad ima najmanje 3 warr-a. Ja uvek kad udjem wisperujem raid leadera da inv 20 warr-a ako hoce. Koliko se puta vama desilo da dropuje item za lika koj je jedini iz svoje klase zadnjih nekoliko meseci ?

Evo kod silencera u raidu je bilo 4 paladina npr. i dropovao je pala item.

Mislim da je veca sansa da neko dobije item ako ima vise njegove klase u raidu.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

ali posto sam to danas video , tako ogoljenu pohlepu , sam se sebi smucio.Sto sam uopste i pomislio na tako nesto.

a pohlepa bolja kad je zamaskirana?

vidi, jedino ko ne razmislja o gearu su RP likovi, ili apsolutno casual ljudi koji leveluju po dva-tri levela nedeljno (i manje) jer im je wow chat program sa attachovanom igricom, a kad dodju na max level - onda samo chatuju jer nema vise levelovanja...

znas kako ja to radim od skoro napravim raid i puca mi kurac koga zovem i jako mi se jebe jer cu da pritisnem sebi u torbicu pvp item ako slucajno padne i ima da im se zahvalim svima sto su dosli i sto su mi omogucili da ga uzmem.

indeed

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

meni je juce u voi od novog bosa ispao 3x feral druid loot i narvano nismo imali nijednog u raidu

cak ni ovi sto su bili resto nisu hteli da uzmu iteme nego sam im ubacio u torbice da se nebi disovalo

inace i dalje mi je cudno da mi je ustvari pug rl dao trinket ovaj posto je inace

opste poznat po tome da uzimaju (oni=rank1 ljudi iz battlegrupe koji su sada na stormscalu) za arenu sve sto im treba od dropova

Link to comment
Share on other sites

znas kako ja to radim od skoro napravim raid i puca mi kurac koga zovem i jako mi se jebe jer cu da pritisnem sebi u torbicu pvp item ako slucajno padne i ima da im se zahvalim svima sto su dosli i sto su mi omogucili da ga uzmem.

Tako je!

Znash kako,meni je ninjovan Thori`dal na starom huntu josh pre 2 godine iako sam roll najvishe od sva tri huntera ( pitaj boga zashto je RL trazhio roll ) i od tada znachi ne da me bolee kita ko cje shta da kazhe nego sa uzhivanjem uzimam shta mi treba.

Ne raidujem vishe,pa mi gir i nije toliko bitan,ali sve se mislim da bih nekome dao bindings ili Al`ara ako ispadnu po mojim pugovima.

Link to comment
Share on other sites

Није исто размишљати о опреми и намештати све само да теби буде загарантован добитак.

naravno da nije isti, razlika je u sposobnosti, tbh.

u oba slucaja pohlepa, jedna sprovedena u delo, druga ostavljena za whine.

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

Није исто размишљати о опреми и намештати све само да теби буде загарантован добитак. Килигор је ишао, усрао га рол, добио тринкет, ћао.

killy je ishao srcem i zato je pobedio

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

0 hantera u raidu 3 hunter loota. 25 man voa.

To su zapravo dve suprotne stvari :p

I meni se 100 puta desavalo da nismo imali locka ili huntera i da su pola njihovih itema dropovali.

Jednom smo isli bez shamana i svi bosovi su dropovali po 2-3 shaman itema.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

a pohlepa bolja kad je zamaskirana?

vidi, jedino ko ne razmislja o gearu su RP likovi, ili apsolutno casual ljudi koji leveluju po dva-tri levela nedeljno (i manje) jer im je wow chat program sa attachovanom igricom, a kad dodju na max level - onda samo chatuju jer nema vise levelovanja...

indeed

I sta sad, ako meni treba neki item, ja treba da gazim po ljudima i da budem najvece govno, i da ga ninja-ujem iako nisam dobio na rollu?

Ja to ne bih nikad uradio tbh, koliko god da mi treba item. Naravno da ako bi pravio 10man Vou, da cu gledati da uzmem samo 1 od svoje klase u slucaju da nisam druid/paladin/shaman. Zasto bi uopste iko i razmisljao da uzima 2 mage-a kada je to 10man?

Ali to ne znaci da ako sam leader u 25man VoA da treba da ninja-ujem item liku koji je rolao vise od mene.

Govno u RL-u ----> Govno u igrici.

Edited by joximovic
Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

Ali to ne znaci da ako sam leader u 25man VoA da treba da ninja-ujem item liku koji je rolao vise od mene.

Govno u RL-u ----> Govno u igrici.

tako je joximoviću!

ko laže ---> taj i krade,

ko krade ---> taj i ubija,

ko ubija ---> taj ide u zatvor!

mešaš, ovaj, mešaš RL i wow, sinak... [:D]

log off more often ,tbh.

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

xzore mislim da su tvoje tvrdnje neosnovane, as far as I know voa dropovi su pure random...

Od sada pa na dalje obrati paznju koliko ima ljudi klase od itema koj dropuju i koliko itema dropuje za klasu od koje imate jednog coveka u raidu.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...