Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dao bih sve samo da se na pola sata vratim u 2005. godinu...leto, ja u Elvin Forestu... lvl1 lock...

lol

nekad su ljudi pricali "dao bih sve da se vratim 2000. godinu...maj, ja u srednjoj shkoli, druga godina..."

e jesi nolajfer... :)

Link to comment
Share on other sites

ja kapiram da svi imaju lepih uspomena iz wow-a od pre ali ljudi se mnogo tripuju da ce sa izlaskom novih igara ponovo da uzivaju kao nekad. Kolkogod da je neko old school gamer i da je igrao sve i svasta proteklih 10-15 godina, realno era mmo-a je pocela pre par godina gde je ceo koncept masovnog igranja u mrezi za 99% posto nas bio nepoznat. A svi znamo kakav je osecaj kad je nesto "prvi put". Tako da ja ne verujem u te price omg kad ce novi Star/wars/craft/trip 6. deo ili stagod, pa da opet sabijamo no life. Tu ce isto biti retarda kao i u wow-u i u svim ostalim igrama. Sto se mene licno tice meni ce wow biti poslednja igra koju cu aktivno igrati. Batalicu ga kada me stisne RL ili kad pogase sve servere.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

the man speaks the truth

realno 90% ljudi je prvi put igralo mmo u wowu i to im je najbolji trip bio ikada verovatno u bilo kojoj igri

sve ostalo sto se igra je trazenje tog starog osecaja i igranja za neke trenutke koji ce biti vredni pamcenja barem nekad

ja sam igrao i warhammer i age of conan za koji je nenormalan hajp bio jako nenormalan

igre su kurcina teska a bice i svaki sledecei wanna be mmo

isto tako kao sto svi ljudi iz zivota koje znam koji si barem nekad igrali d2 ili sc

svi misle da ce sc2 i d3 da budu do jaja neke price kao bataljuju zivot kad to dodje su smesne

nikada to nece biti one iste stare igre koje smo igrali po 10h

isto kao sto su homm 4 i 5 govno u odnosu na 3

Link to comment
Share on other sites

Meni je WoW bio prvi mmo, pa mi je trebalo tri meseca da se navučem. Jednostavno, previše mi je bilo banalno i govnjivo i bezmoždano, ali sam morao nečim da popunim neutaživu navučenost na video-igranje. Pa po sat-dva-tri dnevno dok se nisam potpuno navukao. Ali, realno, igra je potpuni brainless grind, sa malim izletima u nešto drugo.

A što se tiče nastavaka o kojima kili drvi, to nije baš tako. Ja sam igrao W1 i W2 i W3 i sve ekspanzije i svaki put sam očekivao novi i neponovljivi doživljaj...i svaki put ga dobijao. Da ne pominjem ludilo Dijabla keca do Dijabla dvojke. Pa to je bilo ludilo. Isto je bilo i sa Herojima do četvorke.

Samo je razlika u tome što se sada retko koja igra pravi sa idejom da bude single play, što znači da će u startu biti tuplja i lakša nego single play.

Ja ništa ne očekujem od novih igara, što se mene tiče, uz pojedine izuzetke, dobre igre su prestale da se prave 2001.

Link to comment
Share on other sites

the man speaks the truth

realno 90% ljudi je prvi put igralo mmo u wowu i to im je najbolji trip bio ikada verovatno u bilo kojoj igri

sve ostalo sto se igra je trazenje tog starog osecaja i igranja za neke trenutke koji ce biti vredni pamcenja barem nekad

ja sam igrao i warhammer i age of conan za koji je nenormalan hajp bio jako nenormalan

igre su kurcina teska a bice i svaki sledecei wanna be mmo

isto tako kao sto svi ljudi iz zivota koje znam koji si barem nekad igrali d2 ili sc

svi misle da ce sc2 i d3 da budu do jaja neke price kao bataljuju zivot kad to dodje su smesne

nikada to nece biti one iste stare igre koje smo igrali po 10h

isto kao sto su homm 4 i 5 govno u odnosu na 3

Jednu stvar zaboravljas.Nasa +/- koja godina, generacija niti pocinje bilo sta niti zavrsava.Mi smo samo u prolazu .. Mi vise nikad necemo imati 14-15-16 godina stoga takav zanos vise necemo ni imati .. bar ne sto se igara tice.

Ali neka nova deca sigurno hoce...Novi WoW ce sigurno izaci , novi Diablo , SC , Morrowind itd.. A te nove igre ne samo da ce parirati ovima vec ce biti daleko bolje..Razmisli samo , kad monitori budu stvar istorije a tu ulogu preuzmu one 3d kacige , gde ce svaka igra izgledati kao Avatar u 3d bioskopu..WoW ce delovati kao Tetris ..

Nase iskustvo nije garant ama bash nicega.

Link to comment
Share on other sites

realno 90% ljudi je prvi put igralo mmo u wowu i to im je najbolji trip bio ikada verovatno u bilo kojoj igri

sve ostalo sto se igra je trazenje tog starog osecaja i igranja za neke trenutke koji ce biti vredni pamcenja barem nekad

+1

@gankaloth - LOL

otišao tetki da odnese lek...

Link to comment
Share on other sites

OMG LAINTIME IS BACK \O/

http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=137899

cekam jbt od 2006 da izbaci novi film, koji je po meni veliki letdown :(

Muzika uzas i sat vremena 2v2 arene znaci zzzzzzzzzz

Sta bi sa onim starim laintime-om :(

Edited by Gankaloth

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

al ste istripovali, kili brate kad se desilo da blizzard izbaci novu igru/expanziju da ne nolifeujesh? ja objasnim devojcici da sam umro na par dana, uzmem bolovanje i nestanem u svom budzaku sa 10 litara coca cole dnevno itd (jebu me u glavnom samo treninzi koje retko propustam)...

sc2 je sport isto kao i 1 i ja mislim da ce se igrati dosta sobzirom na vreme developmenta i dobru staru 2d+ grafiku koja daje jednostavnost i preglednost, d3 ce biti slichan d2 shto obecava loads of phun (ali to cu preskochiti, meni je wow doshao malte ne kao expanzija na d2 i ne nameravam da se vracam na hack and slash) a o cataclysm necu da pricham mnogo, jednostavno ako nishta drugo gomila ljudi ovde ce da zaigra battlegroundove i uziva u potpuno novom sistemu koji se jedva cheka \o/ shto mu dodje kao nova igra malte ne (dobro podseca malo na vanilu ali nije to isto jbg)...

btw mora ta sreda da dodje shto pre, izbacuje vas iz takta i pochinjete preterano da bulaznite :D zajeban je arena downtime!

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...