Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni je dosadno, i ne radi mi grafa, i ne mogu da igram wow, i jako mi je dosadno, i subota je, i na poslu sam, i nemam pare za grafu, i fali mi moj paladin, i nemojte da prichate o sekirama jer ja ne mogu da igram, i spam, i jebem ti zivot i tako dalje...

izvinite stvarno mi se igra :P :)

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Pa ono, ja dok sam je vucarao dve godina, bilo je jedno jedino, Elfkinja.

Kupio ga lik sa foruma, i promenio ime u Naturafury (na jednom od slova "a" je imalo crticu), al proslo je bogumi 10-ak, 11 meseci od prodaje.

'vako je izgledala u januaru 2009. na Frostmanu

wowscrnshot011809194340.jpg

Tuga :(

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ladno su me banovali na 3 dana WTF

Tolko sam ispizdeo da ne mogu da vam opisem. Jedino cega mogu da se setim zasto sam banovan, je to da sam danas dao ortaku 15 da mi napravi motor. Dodo jos neke matse, on mi sa drugog lika dao motor i 2k vratio. Za par sati ban... Ortakinja je imala isti problem, doduse ne znam kako se zavrsilo sve ali mislim da je cekala 3 dana. Al ono jebote ispizdeo sam mega

napisao 2 maila, nema odgovora jos a i ne nadam se da ce biti...Kako bi im jebo mater sad uff

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

kapiram da misle da si mu prodo gold :S

ma provereno je to nema sta drugo, ISTA scena je bila s ortakinjom( ima tipa igraju wow zajedno kreatore ;D), i sad kako da im jebem mame na lep nacin ako se pokaze da nisu bili u pravu, a nisu. Jer ne mogu da me banuju 3 dana zato sto sam kupio mechano hoga, moram da saznam detalje bana, ne odgovaraju pederi jos...

Skonto sam da ne trakuju kad trejdas golde ispod 10k, preko toga izgleda prate

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...