Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na Sylvanasu sam 1000ti dok sam na Frostmane-u 950 na listi ..

Mozda i udjem do ponoci :P

Svi trube kako je igra fail ali ovoliko igraca nikad nije bilo! Jel ima neko zvanicne podatke o broju pretplatnika? Zadnji podatak koji ja imam je iz TBC i rec je bilo o nekih 12 miliona korisnika sirom sveta.

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

vazi da se na sylvanasu igra zbog methoda :)

96 minuta gg

Ehhh iznenadio bi se... Ja sam na Sylvanasu starosedelac josh od vanile, uvek je bio pun. A Method induced transfer je najvetji bio negde u doba tbc-a, pun je jebeni if bio debila koji su emotovali idiotarije kad god se neko iz methoda pojavi pred bankom (i naravno aplicirali na njihov forum ko blesavi). Sad ni method nije shto je bio ali opet debili su ostali, plus ovo more ljudi shto je pochelo ili se vratilo da igra... eto nama red od soma ljudi. :(

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

i jebote od kad sam uradio insane stoji mi bloodsail 2k/12k , nisam digo do kraja , i bode mi evo 10 meseci oci, i pukne mi nesto i evo me u booty beju peglam gardove po 4ti put xD

vec sam pao na honored. Brb diremaul :(

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

pre jedno 2 meseca je bio trasnfer :)

a pisao sam dosta ovde o tome i serveru

priest rogue setup je nesto nasmrdljivije sada u igrici sto postoji

rogue ne moze da se ubije sem dok ne iskoristi sve svoje cdove pa onda reset pa opet sve opet i tek onda mozda moze da crkne

a ako je pametan kajtovace 2min posle toga da dobije jos cdova

i ono sto je najbitnije je da bladaestorm radi 0 dmga na smrdljivm rougovima kad upale feint koji su im bafovali iz nekog razloga

warr nije dobio nijedan buff zadnjih 10 godina a rogue svaki patch za 300% dmga gore

elemental shamani 1 shotuju ljude isto

ne znam dal ovde neko igra arenu ali shamani ubijaju ljude iz magije jedne ne znam dal svataju ljudi

da elementa shamani ubijaju ljude iz udarca

i sad u 2v2 nam ulaze ele shaman i holy pala

pustis shaman da castuje 2 sec neko umre, sedis na shamanu nikad nece ostati oom

i tako super igrica

ajmo svi da igramo smrdljive ele shamane i jos smrdljivije rougove

to bi bio ultimate 3v3 combo rogue ele i bilo koji healer

Link to comment
Share on other sites

@killi

sacu i ja 52 ;) kreno sam wsg da zavrsim, i kentaure na kraju.Samo sam se zajebo zaboravio da odradim do revered bloodsail

bice tesko ali izvodljivo :D

1. udjes u grupu (jbg. placaj, moli, preti za pomoc)

2. pustis da te ubije mob

3. za 6 minuta koliko imas pre realesa oni pobiju ceo kamp

4. ti dobijas +rep sa bloodsailom, ali ne gubis sa goblinima

5. repeat until :D

6. castis, ako ovo nije sipravljeno u nekom od patcheva ;))

btw cuo sam da ima neki mob koji daje reputaciju posle revered sa mornarima i ima respawn valjda 7 minuta... kruzi prica da je lik isao do exalted... :D

vazi da se na sylvanasu igra zbog methoda :)

96 minuta gg

method?!? ROFL... uce svi srpski... culi da ce cela da ih ubaci kao drugare u sword ako nauce tecno da pricaju i upotrebljavaju sve padeze...

i jebote od kad sam uradio insane stoji mi bloodsail 2k/12k , nisam digo do kraja , i bode mi evo 10 meseci oci, i pukne mi nesto i evo me u booty beju peglam gardove po 4ti put xD

vec sam pao na honored. Brb diremaul :(

NEEEE... zakasnio sam :/

nego ja dosao da pitam da li IKO zna kako ce da radi "tiny abomination in a jar"... da li ima icd??? da li moze da apply poison??? da li udara random weapon ili uvek MH??? da li... ... ... treba da needujem macku u dzaku, a to mi se ne svidja :D

Link to comment
Share on other sites

LF PUG drugare na Frostmane Horda!

Imam prot palu i vec mi je muka mrtvih pugova koji se raspadnu posle 1 wipa.

Ako vam treba prot pala w Gudris.

ICC10,ICC25,TOC25 .. sve moze..

Evo sad odemo ICC10 , sve boseve 1shotujemo i dodjemo do novih boseva.I prvo Rotface.

I ja objasnjavam :

1. podelite se u dve grupe , grp1 levo grp2 desno.Kad boss pocne da radi dmg bezite u drugu grupu i onda se vratite nazad.

2.ako dobijete deasese bezite iz raida , tamo cete dobiti dispell .Kad dobijete dispell kitujte malo addove dok drugi ne dobije deasese TADA idite jedan prema drugome kako bi se vase addovi spojili u jedan veliki koji cu ja da tenkujem.

I to je to! Ponavaljajte.

Nije proslo ni 10sec oni se potpuno pogubili .Shaman ode u pogresnu grupu , i stoji pola sata sa debuffom u toj grupi , debuff vadi oci a on bleji.Pravi dps .. smesan dps.Hunter kituje svoje addove na pogresnu stranu i bezi od druida.. za to vreme 2 nova debuffa u raida .. niko se ne pomera .. Svi u pogresnim grupama..ma rofl

Ali pazi rec je samo o dve stvari.I recimo da eto hileri moraju da paze na ljude pa njima mozes i oprostiti ako nesto ne vide ali mrtvi dps ...

I na kraju RL bez ikakve najave ode da jede i nema ga pola sata .. Vraca se posle pola sata i kaze sry I had to eat..Naravno dok se on vratio 3 lika izasla jer isto moraju da jedu ili idu negde.. Ostali se samo zale i seru ..Ja pokusavam da odrzim neki moral ali ne vredi kad 5 njih to potkopava.

Ili sinoc ..

Idemo ToC25 (uprkos Kilygorovm savetu da se ne ide sredom ) 1shot prvog bosa i drugi pada brzo i wipe na trecem..i jos 2 puta wipe..I zali se meni druid MT kako on nece da ostane u dosadnom raidu ..kao mislio je da raid bolji ali ovo je kao dosadno i on nece da gubi vreme.Ja njemu , pa ako ti druze izadjes ode ceo raid u pm! On kaze pa nadjite drugog tenka .. I nista ja i on tako pricamo nesto ja pokusavam da shvatim taj profil igraca , da vidim u stvari kako razmislja jedan taj tipicni tard i na kraju ga pitam sry bro how old are you? A on : iam 14!

JEBEM TI ZIVOT! Raid mi zavisi od prokletog klinca! Smorio sam se totalno... Sve sto vise koristim net sve mi je vise muka od njega..

Sry za sve ovo .. sad mi je malo lakse :P

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

Ja sam sinoc uspeo da zakasnim na guild raid jer sam dao ortaku acc da igra malo, uzeleo se wowa i rek'o slepcu da mi javi kad zavrshi. Naravno, on to nije uradio a oni nashli jednog dpsa da me zameni poshto mene nije bilo online kad je pochelo pravljenje raida. I sad cu da jedem govna sa nekim pugom, mogu da zamislim shta me ochekuje. ;/

Nije mi lakshe.

.

Link to comment
Share on other sites

method?!? ROFL... uce svi srpski... culi da ce cela da ih ubaci kao drugare u sword ako nauce tecno da pricaju i upotrebljavaju sve padeze...

hahah prajsles , reko sam vise nikog ne ubacujem, samo ja ostao,i to zamalo i mene da kikuju posle 3 meseca inaktiv :)))

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

hahah prajsles , reko sam vise nikog ne ubacujem, samo ja ostao,i to zamalo i mene da kikuju posle 3 meseca inaktiv :)))

sve zajebane njuske su glasale za tvoje izbacivanje... bio jedan prazan papir (!?!?)... sve im je bilo jasno... tako da su odlucili da se ne zameraju coveku koji ima od blizzarda napismeno da je LUD! heheheh

Link to comment
Share on other sites

@sarma

ispravljeno je to odavno

al za tog lika sto je exalted slusaj sad. jebeni diablo je beba za ovo :D ko god je smisljao ovaj rep radio je na diablo sigurno. 20999/21000 revered mozes nafarmati na mobu u badlandsu koji daje 5 repa po killu i ima 5-7 minuta respawn. 4200 killova. Ono gledas film i alttab.

Dalje za exalted, pazi ovo, neki lik na nekom ostrvu kod ironforga isto daje 5 repa i ima respawn 8-24h :D. Treba jedno 200 killova za 999/1000 exalted. Pa ti racunaj, 10ak meseci da ga farmas i kao woooooo 999/1000. I nista titula, achi, nista :D ima samo jedan lik s ovim na svetu...

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

igram dka 2v2 sinoc mag i elemental shaman upadaju

ok ono govno od ring of valor arene nebitno krenem da smaram samana izbegnem sav cc dobijam novu posle nekog vremena

kili dobije 5 sekundi sheep ja na 18k helta dizem zonu kao opusteno necu umreti 2 sekunde kasnije zona nestala ja crko O CEMU SE RADI U IGRICI ALO MRS U PICKU MATERINU BRE

unistili su zonu od 20k absorba 75% absorba 20k dmga alo znaci da su uradili 30k dmga u 1 global cdu a u sledecem sam crko super igrica

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

@sarma

ispravljeno je to odavno

al za tog lika sto je exalted slusaj sad. jebeni diablo je beba za ovo :D ko god je smisljao ovaj rep radio je na diablo sigurno. 20999/21000 revered mozes nafarmati na mobu u badlandsu koji daje 5 repa po killu i ima 5-7 minuta respawn. 4200 killova. Ono gledas film i alttab.

Dalje za exalted, pazi ovo, neki lik na nekom ostrvu kod ironforga isto daje 5 repa i ima respawn 8-24h :D. Treba jedno 200 killova za 999/1000 exalted. Pa ti racunaj, 10ak meseci da ga farmas i kao woooooo 999/1000. I nista titula, achi, nista :D ima samo jedan lik s ovim na svetu...

ahahaha OTAC! znaci dobro sam cuo :D

Link to comment
Share on other sites

igram dka 2v2 sinoc mag i elemental shaman upadaju

ok ono govno od ring of valor arene nebitno krenem da smaram samana izbegnem sav cc dobijam novu posle nekog vremena

kili dobije 5 sekundi sheep ja na 18k helta dizem zonu kao opusteno necu umreti 2 sekunde kasnije zona nestala ja crko O CEMU SE RADI U IGRICI ALO MRS U PICKU MATERINU BRE

unistili su zonu od 20k absorba 75% absorba 20k dmga alo znaci da su uradili 30k dmga u 1 global cdu a u sledecem sam crko super igrica

Kad si u prosloj ili pretprosloj sezoni 1shootovao 99% stvari sa svojim paladinom ili kada je DK 1shootovao sve zivo oko sebe i tada je bilo alo samo eto nisi whinovao sto si 1shootovao sve zivo alo

Sada kada shaman koji je jedno od najvecih govana od klase u zadnjih 2 godine kada te ubije odmah je alo i qq

Ajde budi malo realan..

Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...