Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PTR raidovanje je cist waste of time...za Ulduar smo isli nesto malo bili i 99 % vremena je bio cist waste...lag,restart,boss ubagovan,ljudi bez ispravnih addonova...bolje da sedim u OG i kopam nos.

Za ICC smo odma rekli nemamo nameru da idemo ali pravimo neki topic na forumu sa taktikama i filmicima svih ptr fighteva...ono sto sam video,vecina je ez mode.

Ne regrutujemo nista atm,iako licno nisam 100 % zadovoljan tenkovima ali su toliko heavy nagearovani pa mogu da prodju...pominjali smo te par puta bili ali jbg

Sto sta ti fali vidim lepo si smestio ?:)

Mada feeling je da se raid u semi srpskoj guildi pa te mami:))))...kada se boss spusti na 5 % tu prestaje sva spika na engleskom i prelazi se na sprski :)))))

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

@sunshine

svaka cast imas skoro savrsen pvp gear

a fale ti sintinice samo, furious ring slobodno mozes da zamenis bilo kojim pve ringom

potpuno je nebitan resilence ako ces ubijati ljude za pola secunde

i umesto greatnessa ti treba ili battlemaster/deaths choise

i nesto sto bi ja licno uradio ovako cisto jer volim da bude tako je da bi uzeo weapon i chest soket bonuse

Link to comment
Share on other sites

Ma ne Marko, samo pitam bzvz da li regrutujete za icecrown, super mi je ovde, jer ono na svom sam serveru :D

Btw, juce sam se vracao sa faksa sa Andrejom (Android) i nesto pricamo, i on me pita za wow, i tako povezemo da te on zna, Killy, i rekao mi je kako prebijas pvp sa warriorom :D

Ja sam poceo pvp da igram bukvalno pre 2 nedelje, tako da mi se ne smejete sto sam noob :<

Uzeo par pve itema, i nesto pvp sto sam nagrindovao. Igram sa ortacima iz kraja, sprdamo se :D

Link to comment
Share on other sites

@sunshine

svaka cast imas skoro savrsen pvp gear

a fale ti sintinice samo, furious ring slobodno mozes da zamenis bilo kojim pve ringom

potpuno je nebitan resilence ako ces ubijati ljude za pola secunde

i umesto greatnessa ti treba ili battlemaster/deaths choise

i nesto sto bi ja licno uradio ovako cisto jer volim da bude tako je da bi uzeo weapon i chest soket bonuse

jebao bi se za ovaj njegov cloak u dupe sa crncima i to 20 njih u isto vreme

elem izbegavaj + ap offset sranja kao sto su ringovi i neck i back to downgrade

ja bi jako zeleo da imam sve + str iteme na paladinu nosio bi samo pvp boots waist wrist + 3 dela relentless seta i udarao bi mnogo jako :S

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Osmislio sam savrsen pvp set koji uz malo srece mogu da imam za 9 dana...to mi je i ujedno motivacija da igram arenu duze od ~3 dana po sezoni :P

3 x rele (ruke chest pants ) ,2 x 258 tier(sholder i head) i Death Choice 258...najveci problem je sto voa netje da mi baci lone a mele trinket mi guild nikad nije video,dkpa imam za izvoz a 1 tier deo mi je cak i free ali sam pass do sada uvek...statsi ce biti super hit cap,AP cap :P ok crit,stamine i resija brdo.

Imam VoA raid u 7 danas mozda me ukenja:)

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

posto me smorilo da hilam sa sva 3 chara u pveu,resio sam da budzim retrija ali na njemu imam samo pvp gear od 4k ap 25% i 9% hita.jos uvek imam ogavni titansteel destroyer posto palu nisam igrao pola godine i vise.sta je must have za pve sada a da moze brzo da se isfarma?treba mi neka 2hendara podhitno,a u tocu ne pada vec 10 dana...

Durid's ken fajr ganz end evriting!

Link to comment
Share on other sites

titanstill destroyer sad vec spada u kategorije dvorucnih metli. Nesto sto je lako dostupno a moze se svrstati u weapone ti je ona sekira iz toc5man hc. To je djubre isto ali moze da posluzi dok nenadjes bolje.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...