Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

Ma blizzard je preiskusan :D Sta mislis sto su najavili Wotf nerf tek posle race change? lepo oni sto su hteli da budu ud zbog raciala uradili change, najavili nerf i sad ce verovatno change na nesto drugo... 50 eura zarade nizasta :d

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa bash zato sto sam prodo... sad nemam sta da prodam :) a da valja... da nije lemija glige i te ekipe... presusio bih odavno sva sreca pa oni izbace po 2 lika full t9 mesecno svaki :D

btw treba mi top geared lock .. i to na hardu... ako neko oce da se proda sad je vreme :)

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

pa bash zato sto sam prodo... sad nemam sta da prodam :) a da valja... da nije lemija glige i te ekipe... presusio bih odavno sva sreca pa oni izbace po 2 lika full t9 mesecno svaki :D

btw treba mi top geared lock .. i to na hardu... ako neko oce da se proda sad je vreme :)

Aj nemoj samo od gorusa uzimati onog roga igram arenu sa njim :P Ako mu ode taj rog moracu da igram sa njegovim prot warom, a nemam stomak za to ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Frostmane forum reakcija na Stivenov movie:

http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=11155752046&sid=1

Kakvi ljudi ljolj

Ma, kolko god da ga uradis uvek ce da prozivaju =) Sad me je bas i nateralo da napravim novi sa arenom 2v2, Hamster time sam ga nazvao :P Ja i rogue. 5 Minuta tacno >.<

Na WCM prolazim i ok, cak dobijam i PM da im saljem svoj spec etc i koji keybinding. Realno sam zadovoljan :) Sledeci ce biti naziv Loved by Few, Hated by Many, i tu cu da stavim samo Outdoor PvP.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...