Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kili samo ne raskidaj nikakav ugovor sa sadasnjim provajderom, kolega ovde koji igra se prebacio na sbb, chekao je 3 nedelje :S

sad je zadovoljan jako, samo nemoj da ostanesh u toj situaciji da nemash ni jedan net, bolje lag nego nishta :D

p.s. kemponja gz za conqueror \o/

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

ma vec sam se zajebo sto sam platio novi mesec adsla usranog

a sto se tice sbba posto vec imam i modem njihov i njihovu televiziju i oni ako ne mogu odma da mi daju net

onda mi se vise isplati da sacekam da zemlja postane bolja jednog dana i da se i net popravi

ali ovako vise nema poente zaista

Link to comment
Share on other sites

USAO SAM U USRANU ARENOC SINOC

PRITISNEM CHARGE, PRITISKAM RANDOM DUGMICE ZA DMG

PISE MI DA LIK KOGA UDARAM NIJE PORED MENE

POSLE 5 SEC SAMO VIDIM DA SE COVEK KOGA UDARAM TELEPORTOVO 300METARA OD MENE

A DA SAM JA ZAVRSIO U NEKOM ZIDU

iste secunde posle toga sam uzeo i zvao pedersku firmu da ih pitam dal su jebeno normalni

samo da mi kazu dal ce proraditi odma ili cu uzmem sbb usrani

i naravno nedeljom support radi do 8 uvece

u org. kad stojim mi izgleda kao slide show tako sto se svi ljudi oko mene freezuju

isti problem, pizdim kada mi se to desava,

juce radio toc10 i usred borbe lagCINA, posle 5 sec ja mrtav....

Link to comment
Share on other sites

Ma prodao sam sve sto sam imao, ostao bez ijednog charra prvi put posle 4 godine... Onda sam jedno 5 minuta razmisljao da li da batalim WoW ili po hiljaditi put izlvlujem lika i nekako mi DK delovao najzanimljiviji posto ga nikad nisam ni igrao pa reko da ne lvlujem palu po 4ti put.

Edited by Hybris
Link to comment
Share on other sites

Evo chisto da se javim da je meni sinotj od jednom proradio WoW. :)

Zanimljivost (kol'ko-tol'ko): radim random HC daily i otprilike skoro i da ne healujem koliko mi laguje. Pod laguje ne mislim na 300-400ms vetj na to da mi je ms zapravo bio 150-200 ali zato na svakih 5 sekundi sve zamrzne, vetj recheno 100 puta, i zavrshim ja taj heroik nekako... i sada, zanimljiv deo :D, stojim tako ja u IFu, bedachim se i popijem DC. Uglavnom kada dobijem DC vratim se u WoW bez problema ali ovog puta nishta, stoji mi na "Connected" sto godina... i pomislim, to je to, obrisatju igru i idem da igram HoN. Preskochim brisanje WoW-a, odigram jednu partiju HoN-a, pokusham josh jednom da udjem u WoW... kada ono... sve ko munja sine, ulazim u igru, 40ms, healujem se jedno 15 minuta ni jedan lag spajk. Odem u instancu, savrsheno radi, nadjem neki 10 man PUG, 100ms maks sve radi fino. I evo, da kucnem u drvo, i sada radi sve super.

Takodje to popodne mi je pukla veza sa ADSLom par puta, i ADSL nije radio po 5-10 minuta.

Ochigledno je Telekom neshto radio/popravljao + Lag Festival se zavrshio + Blizz je pre par dana rekao da su identifikovali lag problem i da rade na fixu = WIN. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni još uvek isto, spike-ovi, dc's itd..

@ Katelove, chegster i ostali koji tvrde da je problem od blizzarda a mi tripujemo da nas ADSL zeza,

pa znam valjda razliku izmedju standardnog blizz laga i ovih problema koji su počeli u četvrtak. Nisam napomenula ranije, ali meni se čitav net raspada. visok ping na vent-u, stranice u browseru se učivaju sporo kao da sam na 56k modemu, ne mogu se normalno puštati youtube filmovi niti bilo koji drugi stream, čak ni internet radio. Ljudi se svuda po netu zale na telekom i ostale provajdere, ne samo igrači, npr pogledajte poslednjih par strana na ovom topicu (bench).

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...