Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas sam nešto baš teško ustao jutros. Jesam leg'o kasnije nego što sam planir'o, ali opet ... no, ok je, petak je, biće prilike da se odmorim :) Danas bi trebalo da reinstaliram komp "veliki", da napišem neke tekstove, i tako.

takođe za komp i tekstove, a još je danas i treći po redu trening u teši, strašno :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

To sam i ja pitao lekara.

Kaze da beli luk nije agresivan ni najmanje i da se natenane vari i ne smrdi a skroz se iskoristi.

Lekar je kompetentan, na demonstracijama 96-te kad sam isekao arteriju na prstu, zalivao mi je istu alkoholom, a svaki drugi strc iz bocice je isao u nasa grla i pevali smo. Znaci ostvarili smo totalni unity.

Dosta o belom luku, ajde vudi juri dunjine drugarice kad nemke i ja ne mozemo :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

imalo ispod zgloba na šaci. Možda nije arterija, mislim da mi je rečeno da jeste (od strane mog pijanog drugara doktora koji me je nalivao a nije dule)

Mala rasekotina al ne moze da stane da lipti.

Na kraju su mi šili ranu (pokazaću ti ožiljak) bukvalno 1 kopča. I lekar drugi na VMC (gde sam otišao kad sam se osvestio od alkohola) je provukao konac i vukao ga napred nazad smejao se i vikao :" aj sad viči VUČE VUČE hihihehe" mada mislim da sam to već pričao

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jebiga mladost ludost. Sad u devet uvece udaram glavom u jastuk

Nego ocemo kuglat sutra? Taman da ispitamo Kolenicu kako ide proces :P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Mozemo i na stoni tenis!

Kukao je da ga boli noga, udario se u staklena vrata prosle nedelje...sad cu da ga zovem da ga budim iz beauty sleepa...:)

:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

oću i ja, sabijam stondžu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...