Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

odem danas u ideju po mandarine i vidim nekoliko ljudi sa maskama na licima, posle dodjem kuci gde me doceka keva sa pricama kako je njoj u firmi 7moro ozbiljno bolesno od gripa i kako mi je kupila Marisol da cistim nos, i kako bih trebao opet da odem u radnju i kupim nekoliko kila limuna i kivija da jedemo to ovih dana...

mrzim paranoju

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hik'

Ne'am devojku!

hik'

ajmo polako ...

kratak licni opis , hobi, muzika, kucni ljubimac , mama, tata,brat , sestra, bilo ludih u familji ? prelezane bolesti ? sve redom... pa cemo naci neku adekvatnu drugaricu iz moje kolekcije ...

;)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

ajmo polako ...

kratak licni opis , hobi, muzika, kucni ljubimac , mama, tata,brat , sestra, bilo ludih u familji ? prelezane bolesti ? sve redom... pa cemo naci neku adekvatnu drugaricu iz moje kolekcije ...

;)

Jel mogu ja?

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ajmo polako ...

kratak licni opis , hobi, muzika, kucni ljubimac , mama, tata,brat , sestra, bilo ludih u familji ? prelezane bolesti ? sve redom... pa cemo naci neku adekvatnu drugaricu iz moje kolekcije ...

;)

koji ste seljaci shto je lozhite :) dunja, igor ima zhenu i dete, a tvoje drugarice realno failuju :D:D

Link to comment
Share on other sites

koji ste seljaci shto je lozhite :) dunja, igor ima zhenu i dete, a tvoje drugarice realno failuju :D:D

ALI NEMAM DEVOJKU!

Sad ozbiljno, cisto savet kako da jedete beli luk a ne smrdite ( beli luk je keva - juce sam izvadio onaj u pletenoj maloj vrecici iz maksija na neku ludu zenu u apoteci dok sam cekao lekove za klinca)

Dakle uzmete ceo cen i progutate ga kao kapsulu sa vodom. Foru mi rekao ortak lekar. I nisam provalio da smrdim a ZDRAVLJE SINE!

Sutra lekcija : kako da se natrljate klekovacom a ne smrdite!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Da pojedem ceno belog luka, proprzilo bi mi zeludac do tabana...:(

Igore, kakav ti stomak imas, ako gutas cela cena belog luka sa rakijom :o

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...